Neler yeni

EA PLAY Uygulamasında FIFA23 377 tl

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Selamlar az once farkettım,

EA PLAY Uygulamasında FIFA23 377 tl . Steamde 600 tl idi en son. Sevenlerinin hosuna gideceğini düşündüm.

KOCAEFE

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Steamde 700 TL idi. İyi fiyat dediğimiz fiyata bak 😑
Yakın zamanda indirime girip 420 TL olmuştu. Şimdi de 377 TL. Oyuncu topluluğunun maç yapmak yerine daha maç başlamadan rakibin kadrosunu inceleyip kaçtığını düşünürsek asla almayacağım bir fiyatlandırma. Maç başı kaçmayanlar da ilk golü yer yemez kaçıyor. FİFA22 de ağzım yandı bir daha FİFA almam. Hele ki bu fiyatlara asla almam. Önce maçtan kaçmayı cezalandırsınlar, ama ödül verir gibi sistem yapmışlar. Şu sayıda maçı tamamla ki bu ödülü al şeklinde bir sistem yapmışlar. Maçtan kaçanlar da o sayıyı tamamlamak için yalandan maç aratıyor. 1 saat maç yapacak kişiyle karşılaşamıyorum, bulsam da maç gibi maç olmuyor ki ilk golde kaçıyorlar. Paramla rezil olmak için oyun almışım gibi hissetmiştim. Maç yapmayan bu insanlar o kadar parayı ödeyip niye bu FİFA'yı alır onu da hiç anlamıyorum.

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Yakın zamanda indirime girip 420 TL olmuştu. Şimdi de 377 TL. Oyuncu topluluğunun maç yapmak yerine daha maç başlamadan rakibin kadrosunu inceleyip kaçtığını düşünürsek asla almayacağım bir fiyatlandırma. Maç başı kaçmayanlar da ilk golü yer yemez kaçıyor. FİFA22 de ağzım yandı bir daha FİFA almam. Hele ki bu fiyatlara asla almam. Önce maçtan kaçmayı cezalandırsınlar, ama ödül verir gibi sistem yapmışlar. Şu sayıda maçı tamamla ki bu ödülü al şeklinde bir sistem yapmışlar. Maçtan kaçanlar da o sayıyı tamamlamak için yalandan maç aratıyor. 1 saat maç yapacak kişiyle karşılaşamıyorum, bulsam da maç gibi maç olmuyor ki ilk golde kaçıyorlar. Paramla rezil olmak için oyun almışım gibi hissetmiştim. Maç yapmayan bu insanlar o kadar parayı ödeyip niye bu FİFA'yı alır onu da hiç anlamıyorum.
Söylediklerine ek bir de oyunla ilgili bir hata var. Abuk sabuk crash yiyor. 22'de vardı. 23'de de varmış. Hatta daha önceki bir çok seride de var olduğuna dair videolar gördüm. Bu sorun anladığım kadarıyla sadece "PC" versiyonunda mevcut. Adamlar bu paralara bildiğin bozuk oyun satıyorlar. Şaka gibi. Bende bu yıl bir kaç ay 22'yi oynadım. O sorunla da epey uğraşmıştım. Nasıl çözdün de dersen yalan olur net hatırlamıyorum. Bir çok şey denedim çözülmemişti. Sanırım ekran kartı sürücü değişimi ile bir nebze çözmüştüm.

KOCAEFE

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Bende en ufak sorun yaşatmadı FİFA 22 sıfır hata vardı. Siz söylene kadar haberim dahi yoktu.

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Bende en ufak sorun yaşatmadı FİFA 22 sıfır hata vardı. Siz söylene kadar haberim dahi yoktu.
Şaşırdım gerçekten. Webden bakmak isterseniz DirectX Function diye bir hata idi diye hatırlıyorum. Şöyle söyleyeyim yaşayan bilir. Bela bir şey yani :)

Cermenbey

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Pc versiyonu ciddi sıkıntılı

HeySquirtle

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Selamlar az once farkettım,

EA PLAY Uygulamasında FIFA23 377 tl . Steamde 600 tl idi en son. Sevenlerinin hosuna gideceğini düşündüm.
Çok iyi bilgi eyvallah brocum ama bu pc versiyonu sıkıntılı diyen arkadaşlar gerdi beni paraya kıyıp alıcam sorun yaşayanlar var mı 23'te ?

Cermenbey

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Çok iyi bilgi eyvallah brocum ama bu pc versiyonu sıkıntılı diyen arkadaşlar gerdi beni paraya kıyıp alıcam sorun yaşayanlar var mı 23'te ?
Öncelikle oyunu indirdim anticheat diye bişey yapmışlar oyun açılmadı , naparsam yapayım açılmadı. Sonra formatladım bilgisayarı baştan indirdim 40 gb sonra açıldı bu Sefer ryzen 5 5600/rtx 3060ti sistemimde kasmaya başladı. Ayarları falan düşürdüm şuan oynuyorum idare ediyor.
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle oyunu indirdim anticheat diye bişey yapmışlar oyun açılmadı , naparsam yapayım açılmadı. Sonra formatladım bilgisayarı baştan indirdim 40 gb sonra açıldı bu Sefer ryzen 5 5600/rtx 3060ti sistemimde kasmaya başladı. Ayarları falan düşürdüm şuan oynuyorum idare ediyor.
Forumlara falan baktım pc versiyonunda sorun yaşayan çok

HeySquirtle

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
arkadaşlar oyunu aldım bir sorun yaşamadım çözünürlük ayarını yapmadan önce ekran gitti geldi vs çözünürlük ayarı yaptım oyunu kapadım açtım ve sorunsuz oynuyorum 2 gündür. Tavsiye ederim.

KOCAEFE

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Burada fiyat daha ucuz.
Standart sürüm 280 TL
Ultimate sürüm 360 TL
Online çok oynuyorsanız ultimate almak çok fazla avantaj sağlıyor.

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
arkadaşlar oyunu aldım bir sorun yaşamadım çözünürlük ayarını yapmadan önce ekran gitti geldi vs çözünürlük ayarı yaptım oyunu kapadım açtım ve sorunsuz oynuyorum 2 gündür. Tavsiye ederim.
Nereden ve ne kadar satın aldınız? Hangi platformda oynuyorsunuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.