Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Bu sistem için düşüncelerinizi istiyorum

Az daha bütçeni yükselt buna bak Link Removed
  2. Kürşat

Bu sistem için düşüncelerinizi istiyorum

Kasa için maks bütçeniz nedir
  3. Kürşat

Modart M9 sistem arıyorum

Sahibinden de vardır bak derim
  4. Kürşat

M9 montajını yapamayan oldu mu veya zorluk çeken

Delikli parça dediğin kasada ekran kartına denk gelen kasa koruma parçası ekran kartı olacağı için o boşta kalıyor bazzer dan bahsediyorsun büyük ihtimalle onu da takmaya gerek yok keyifli kullanımlar
  5. Kürşat

hazır sistem tavsiyesi

Donanım Arşivi çıkacak diyip milleti ümitlendirme bence bütçesi dahilinde güzel bir sistem varsa alsın her geçen gün zam geliyor
  6. Kürşat

M9 sistem geldi kablolama nasıl?

Sıkıntı yok güzel bir şekilde yapılmış güle güle kullan
  7. Kürşat

M9 montajını yapamayan oldu mu veya zorluk çeken

Herhangi bir sorunuz varsa seve seve yardımcı olmaya hazırım 😊
  8. Kürşat

F/P sistem alma yöntemi

O kadar emek veriliyor önce izlemek beğenmek vs nin önemli olduğunu düşünüyorum link sonradan paylaşılması iyi oluyor YouTube kanalları için dediğin yöntem de şöyle Tabiki beklemek belki işe yarar zaten son 5. Dk dan başlıyor sitenin trafiği işimiz şansa kalmış bence dua etmek lazım
  9. Kürşat

Yaşadığım mağduriyet

Ekran kartı test edildiği için açık olmuş olabilir de diğer sorunlar varsa dediğin gibi tespit edilmesi lazım umarım çözüm bulursun gönlünü ferah tut bir şekilde hallolur 🙂
  10. Kürşat

Yaşadığım mağduriyet

Kardeşim geçmiş olsun ama bu sorunlar satıcı firma ile ilgili değil pek ses için coil olabilir o da garantiye girmiyor diye biliyorum yani değişim olmaz yazılımsal sorunlar olabilir belki Windows 11 ile mı yaşadın bu sorunları sen
  11. Kürşat

3070ti sistem arayanlar

Almadım Pazar günü gidip bakicam en kötü 1 ay sonra bile satılır 21 den koyucam satilmazsa kalsın illa ki gider 21 olmaz 20 olur Allah bereket versin ayakkabı param çıkar işte 😃
  12. Kürşat

3070ti sistem arayanlar

Knka haklısın yalnız bir kere gördün fırsat bir kere gelir hele ki bizim ülkemizde fiyatlar her zaman yukarı yönlü olmuştur 10k ya rtx 3080 Rog Strix aldık arkadaşıma siz 3070ti için 10k istemissiniz bu biraz fazla o yüzden zor gitmiş diğer konu bu sistem Aralık başında alındı diyebiliriz yani...
  13. Kürşat

3070ti sistem arayanlar

Kart değil sistem önemli olan 10k ya miningsiz 3080 varsa hemen alayım miningsiz kart zannetmiyorum ki olsun
  14. Kürşat

3070ti sistem arayanlar

Bu sistemi bende 21 e veriyorum 😁 Kasa 30 Kasım 2022'de hazır sistem alınıp kullanılmamıştır ve bazı güncellemeler yapılmıştır. (İşlemci soğutucu,Ram) Ram Amazon Germany'den alınmış olup amazon garantisi vardır ayrıca Corsair ram'ler ömür boyu garantilidir. İşlemci soğutucu R5 5600 için oldukça...
  15. Kürşat

3070ti sistem arayanlar

Mükemmel ufff olay bir sistem değildi bence uzun süre Stokta vardı he kötü de değildi elbette ama abartı bişey yoktu
  16. Kürşat

Yardım ekran kartı cızırtı sorunu

Muhtemelen ekran kartı veya PSU yüke binince bobinaj sesi geliyor olmalı ekran kartında coil olabilir
  17. Kürşat

Video HER ŞEYİ UNUTUN! Lenovo Legion T5 Efsane Olmuş

Reis bu Lenovo bana pek güvenilir bir marka gibi gelmiyor bilmiyorum belki yanlış düşünüyorum ama böyle bir düşüncem var sen ne düşünüyorsun bu marka hakkında
  18. Kürşat

Bu sistemi aldım sizce değermi

Hayırlı olsun anakart hariç güzel sistem
  19. Kürşat

3060'lı Sistem Alınır Mı?

3060 olmak zorunda mı 🤔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.