Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Soru 50000-75000tl maks Gaming pc önerisi

Size geri ödeme de kazandıracak bir sistem hazırlığı içindeyim Asus tuf ve MSI seçili ürünlerinde geri para ödemesi veriyor seçeceğimiz birkaç parça ile birlikte hemde daha az ödemiş olacaksınız hemde kaliteli olmuş olacak
  2. Kürşat

Soru 50000-75000tl maks Gaming pc önerisi

Ooo tam benlik bütçe bu aralar zaten üst seviye sistemler ile çalışıyorum analiz yapıyorum çokça sistem de topladım size de kurabilirim gayet tatminkar kaliteli bir sistem olur bu bütçe ile
  3. Kürşat

Bu bilgisayar alınır mı?

Tm akşam bendesin mükemmel bir sistem geliyor sıkı dur
  4. Kürşat

45000tl - 50000tl arası hazır sistem önerisi

Bu ne ki daha kaliteli sistemler de oluşturduk çok şükür bekliyoruz gelsin parçaları online montaj desteği vericem 😄
  5. Kürşat

Bu bilgisayar alınır mı?

Bütçe ne knka
  6. Kürşat

Bu bilgisayar alınır mı?

He tm knka valla 4 sistem topladım arada unuttum hakkını helal et sanada toplicam
  7. Kürşat

Baktın mı ona göre 4070 de kurabilirim
  8. Kürşat

evet dostum iyileştirmeler parça kalitelerini daha da arttırarak 4070ti li sistem kurabilirim istersen
  9. Kürşat

Bu 4080 li bir sistem kardeşim bütçeyi dengeli kullandım birde 4070ti x670 ve 1000w PCI 5.0 PSU ile sistem aticam ona da bakabilirsin bunda da 32gb 6000mhz ram ve rtx 4080 var Link Removed Link Removed...
  10. Kürşat

Bu bilgisayar alınır mı?

Kendin toplasan daha kaliteli olur şuan 2 sistem topluyorum 4070ti ile birilerine istersen senide sıraya alayım bakalım 😅
  11. Kürşat

Tm halledeceğim knka bende en güzelini yapicam inşallah
  12. Kürşat

Maksimum bütçeniz 50 bin TL mi ona göre bir kombinasyon yapalım
  13. Kürşat

Tabiki en kaliteli sistemi toplarım kardeşim bana az zaman ver sana iyi kaliteli uzun soluklu bir sistem toplicam
  14. Kürşat

Sinerji Reyz Alınır mı?

Lenovo güzel 300cd var asansör özellikli aşağı yukarı acısı güzel renk doygunluğu iyi Lenovo alırdım ben olsam
  15. Kürşat

Sinerji Reyz Alınır mı?

Yeterli kardeşim sıkıntı yok
  16. Kürşat

Sinerji Reyz Alınır mı?

Link Removed Ya da bu sistemi al daha performanslı bu biri nvdia biri AMD sen bilirsin ikiside güzel ama bu daha fazla FPS verir
  17. Kürşat

Gamegaraj Hero 5T12/13 alınır mı?

Gamegaraj genelde böyle yapıyor parça kalitesi yok Gaming gen de ki sistemler çok daha kaliteli oradan bakmanı tavsiye ederim
  18. Kürşat

M9 tadında bir sistem herhangi baska bir yer yayinlar mi?

Sıkıntı yok knka sen bul İstanbul da ise ben alır sana kargo yaparım iki gözüm 😚
  19. Kürşat

M9 tadında bir sistem herhangi baska bir yer yayinlar mi?

15500 e var satan bütçen dahilinde ise bakabilirsin
  20. Kürşat

M9 sistem dün elime ulaştı yapmam gereken bir şey var mı?

Evet biosunuz güncel sıkıntı yok 👍 PC kurulumunda yapılması gerekenler ✓ Bios güncelleme ✓ Ram MHz yükseltme ✓ Bios tan ReSize Bar aktif etme ✓ Windows yükleme ✓ ekran kartı driver yükleme önerilen sürüm ✓ akıllı depolamayi açma ✓ Windows uygulamalardan kullanmadığını silme ✓ Güç yönetiminden...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.