Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Öneri yeni bir sistem

Sıfır mı bu sistem
  2. Kürşat

Kasa önerisi

1000tl aştık ama olsun be 😅 Link Removed
  3. Kürşat

Alacağım sistemde sizdende tavsiye almak istiyorum !

Link Removed Link Removed Link Removed Link Removed https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-ch510-mesh-digital-650w-80-tempered-glass-argb-usb-30-atx-mid-tower-kasa-p-46644 Link Removed https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-le720-360-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-47819
  4. Kürşat

Tm bende bir sistem yapacağım bakalım ne çıkacak
  5. Kürşat

54 bin TL yapıyor totalde senin maksimum bütçen neyse ona göre ayarlama yapayım güzel bir sistem yapmaya çalışacağım
  6. Kürşat

Topladığın sistem ne kadar tuttu 20/25 ekran kartı demişsin 7800x3d ve diğer parçalar ne kadar tuttu totalde
  7. Kürşat

PSU da gereksiz pahalı özelliğine göre kasa da üste 360mm radyatör desteği olmaması kötü zira 7800x3d ye 360mm sıvı soğutma iyi olur mümkünse sıvı soğutmayı da iptal edin ben size çok daha güzel bir sistem kurayım baştan sona
  8. Kürşat

Mosfetler çok yüksek sıcaklıklara çıkar chipset giriş seviyesi olduğu için yüksek işlemcilerde ben tavsiye etmiyorum
  9. Kürşat

Öneri 80-85k sistem önerisi

100 çok gelir muhtemelen 80 dediğine göre
  10. Kürşat

Anakart kötü olmuş iade şansın varsa iade et ram de daha iyisi olabilirdi bunu da iade şansın varsa et genel olarak sistem olmamış be kardeşim islemci güzel ama dediğim gibi o anakarta olmaz yüksek güç çekiyor a620 uygun olmaz daha yüksek güçte daha kaliteli faz yapısına daha güncel bir chipset...
  11. Kürşat

Sistemi aldınız mı alacak mısınız belki başka sistem öneririz O anakarta o işlemci o İşlemciye o soğutucu olmaz çok dengesiz olmuş PSU da daha güncel ATX standartinda olabilir genel olarak dengesiz bir sistem olmuş büyük ihtimalle hazır sistem bu değil mi
  12. Kürşat

Öneri 80-85k sistem önerisi

Maksimum bütçeniz nedir güzel kaliteli bir sistem yapalım Bütçesi 80 filan sen 100k lik önermişsin 🤔
  13. Kürşat

Ne kadar bütçeniz var sistem için
  14. Kürşat

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Çok teşekkür ederim abi şükür aklımdan da çıkardım onu önüme bakarım rahatça artık 😊
  15. Kürşat

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

La 1 ay askere gittik neler olmuş böyle 😄
  16. Kürşat

Sistem Tavsiyesi

Toplama yaparız sıkıntı yok bütçe güzel kaliteli uzun vadeli bir sistem olur
  17. Kürşat

Öneri 100k Asus PC

ASUS olması şart mı fiyat performans oranını kaciririz öyle olursa
  18. Kürşat

Öneri Max 27.000 TL herşey dahil Bilgisayar Önerebilir misiniz?

Link Removed https://www.sinerji.gen.tr/viewsonic-24-vx2428-05ms-165hz-hdmidisplayport-adaptivesync-fast-ips-gaming-monitor-p-47856?gclid=Cj0KCQjw0bunBhD9ARIsAAZl0E17yHhW8ETPq6XqctnuofjK-ONf0K2P6N6wm6cdasRzoxU07z6S8ZgaAojAEALw_wcB
  19. Kürşat

Öneri bu sistem sizce nasıl

Teşekkür ederim 🤗

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.