Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Pc montaj için yardım

PC montaj destek hizmeti veriyorum ben yaparsam ücret alıyorum online video ile destek verirsem siz kurarsanız ücret talep etmiyorum isterseniz dm den ulaşabilirsiniz.
  2. Kürşat

Prodüksiyon için ne kadar toplamalı ?

7800x3d gayet güzel ve yeterli olacaktır alabilirsiniz
  3. Kürşat

4060Ti 7500F sistem uyumlu mu?

Ne kadar bu sistem
  4. Kürşat

Yardım Hyperion sistem iyi mi?

4090 alabilirsin PC bileşenlerinde büyük zam olacağı söyleniyor alacaksanız elinizi çabuk tutun soğutucu ise soğutur sıkıntı yok daha önce bu kasa ile sistem toplamıştım gerçekten mükemmel kasa ve baya geniş ferah PSU yazmamışsin ama en az 1000w ATX 3.0 PSU almışsindir diye düşünüyorum diğer...
  5. Kürşat

35K Sistem önerisi

Şöyle bir sistem işinizi görecektir gayet güzel oldu ekran kartı 16gb ve sıvı soğutma da dahil ettim. https://www.gamegaraj.com/urun/hero-7a-rtx4000/
  6. Kürşat

i9 14900k + msi rtx 4080 super suprim x

Bence 7950x3d ile bir sistem yap
  7. Kürşat

Hangi anakartı almalıyım?

Bütçeni çok az yükselt bunu al b650 8+4 işlemci güç yapısı pasif mosfet soğutuculari 2 adet M2 desteği vs vs gayet güzel anakart fiyatına göre Link Removed
  8. Kürşat

Bu sistemi siz kaça alırdınız?

Tm ikinci el de aynı sistemi 13k ya getir hemen alım ben
  9. Kürşat

Bu sistemi siz kaça alırdınız?

Ne 10k si sen nerede yaşıyorsun kral 😂
  10. Kürşat

45.000 TL Sistem Önerisi

Anakart bu yapın birde şu soğutucuyu alın tamamdır https://www.gaming.gen.tr/urun/359996/vulcan-4070ti-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-ex-gamer-1-click-oc-v2-geforce-rtx-4070-ti-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  11. Kürşat

Özel üst düzey bilgisayar toplama

Kasa kesinlikle hyperion olmalı işlemci de 7950x3d rtx 4090 x670e anakart Rog hero olabilir 256 GB 6400mhz ram 4tb gen4 M2 420mm sıvı soğutma vs vs gibi bir sistem olabilir
  12. Kürşat

Öneri 65K bütçe bilgisayar toplama tavsiyesi?

Bana bildirim gelmemiş şans eseri gördüm hâlâ güncel mı konun
  13. Kürşat

45-50 Bin TL Sistem Toplama

4070ti 32gb ram 1tb PCI 4.0 SSD sistem kurarım istersen 360mm sıvı soğutma Dahil
  14. Kürşat

Arkadaşlar Yeni Sistem Nasıl Olmuş Sizce

Anakart güncel 700 serisi alırdım PSU ileriye dönük olsun diye ATX 3.0 alırdım thermaltake almazdım kasa da daha iyileri var warcy hiç hoşuma gitmiyor önü mesh daha kaliteli modeller tercih ederdim
  15. Kürşat

Ekstrem bir model fazla pahalı ama sizi uzun yıllar ses seda çıkarmadan götürür çok rahat iyi bir performans alırsın
  16. Kürşat

Am5 önümüzdeki 4/5 yıl güncelleme alacaktır Intel 14. Nesil ile 1700 Sokete son verdi ileriye dönük olması için ben am5 öneririm yüksek bütçeler de AMD işlemci kullanıyorum ben genelde kullanıcılara Inteli çok isteyen ve yazılımcılara kuruyorum eğer oyuncu isen kesinlikle am5 yeni nesil Ryzen...
  17. Kürşat

Am5 daha uzun ömürlü ve daha iyi bence oyunda olsun rander da olsun vs çok güzel işler yapıyor bana göre
  18. Kürşat

am5 sistem yap bence işin yazılım değilse
  19. Kürşat

Soru 4070Ti Hazır Sistem Önerisi

Hazır sistem alacağına elinde olan parçalar üzerine toplama sistem yapalım daha kaliteli daha uzun vadeli daha mantıklı olur bence
  20. Kürşat

Yardım Merhaba bir kasa toplamak istiyorum ama yardımcı olabilir misiniz?

Maksimum bütçeniz nedir ? Çıkabileceğiniz son rakam

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.