Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Yardım Bilgisayar Toplamak

O monitör resmi espor takımı onaylı ve birçok arkadaşım kullandı çok kaliteli ve çok güzel bir monitör olduğunu doğruladılar dram muhabbetine gelecek olursak tercih edilebilir evet ama bu dram söylentileri eskiden yoktu birden çıktı sistemlerde birçok dramsiz marka kullanıldı ve şikayet duymadım...
  2. Kürşat

O soğutucuyu alsın o zaman görelim yeter mi yetmez mi 1080p için bu sistem çok fazla o zaman böyle bir sisteme de gerek yok 1080p lik çok sistem var 20 ye 30 a ramda sıkıntı oldu diyelim Amazon depoya gidecek oradan yanıt gelecek gümrükten geçecek vs yurtdışı ürüne gerek yok sen yaptın bir...
  3. Kürşat

Tm net nvdia al geç kafan ağrımasın 4070 Gayet yeterli 2k da senin üzmez şimdiden keyifli kullanımlar
  4. Kürşat

Amaç sırf oyun ise ama sadece oyun 6900xt olabilir VRAM den dolayı ama ben FPS den çok stabilite sevdiğim için nvdia alırdım ancak arada VRAM farkı var bunu da göz önünde bulundurmak lazım
  5. Kürşat

48376 6900xt ile 48676 4070 ile
  6. Kürşat

Aşağı yukarı aynı 300tl fark ediyor 6900xt ile 4070 arasında 48300 e filan geliyor 6900xt ile
  7. Kürşat

Bu arada o sistemdeki ram yurtdışı ve hakkında pek de iyi yorumlar yok öte yandan garanti de burada geçerli değil kısacası ram soğutucu ve monitör böyle bir bütçe de iyi olmaz
  8. Kürşat

Link Removed Link Removed https://www.sinerji.gen.tr/goodram-1tb-px600-nvme-pcie-40-okuma-5000mb-yazma-3200mb-m2-ssd-ssdpr-px600-1k0-80-p-46486?gclid=CjwKCAjwyqWkBhBMEiwAp2yUFrPhX8i0lFIHZwTW5_N_8y8tnIITyD1VI7L59pWDREfTxO_aWFLSxxoCWDIQAvD_BwE Link Removed Link Removed...
  9. Kürşat

O soğutucu olmaz o işlemciye soğutmaz ve o monitör yakışmaz 2k 165hz gerekiyor böyle bir sistem 1080p hakkı değil Bende iki farklı sistem atacağım bakabilirsiniz
  10. Kürşat

Monitör Dahil mıydı
  11. Kürşat

4070ti olacakti ekran kartı yoksa ya 4070 oluyor ya da 6900xt olacak
  12. Kürşat

Bütçe 2k daha çıkar mı cidden iyi bişey yapmaya çalışıyorum
  13. Kürşat

7600x 4070ti 32gb ram 360mm sıvı soğutma ile topladım ama 50k ile sadece kasa mı ekipman monitör vs herşey dahil mı
  14. Kürşat

Hazır sistem mi toplama mı düşünüyorsunuz
  15. Kürşat

i9 13900K 4070 Ti sisteme kasa, PSU, sıvı soğutma önerisi

Fantazi sistemi gibi geldi bana bu doğru mu 😃
  16. Kürşat

Sadece haftasonlari montaj yapıyorum adresime gelinmesi durumunda ücret talep etmiyorum(ama bana kendileri veriyor zorla 😁) şayet ben gelirsem mütevazı bir ücret talep ediyorum Yaptığım işlemler Düzenli detayli temiz bir montaj BIOS güncelleme ve ayarları Windows kurulumu Çeşitli performans...
  17. Kürşat

13900K işlemci 4070Ti ekran kartı darboğaz olur mu?

Taş gibi İşlemci bişey olmaz kaça aldın 😁
  18. Kürşat

Istanbul'da PC Parcalarini Toplayacak Mekan

Estağfurullah ben her konuda oyleyim ya bişey yaparsam ya temiz içime sinecek bişey yaparım ya da yapmam evde tadilat vs de yapıyorum misal beğenmiyorum yeniden yapıyorum simetri hastalığı var birde herşey yerli yerinde düzgün olacak bilgisayarım varken masamda tek bir toz olsun başka bişey...
  19. Kürşat

Direk çalışır sıkıntı yok ama ben her zaman güncelliyorum Ama şöyle bir şey yapabilirim parçaları bana getirirsin ben montajını yaparım evde öbür gün gelip alırsın akşam tekrardan elimden bu kadarı gelir maalesef ki çalıştığım için vaktin olsaydı cumartesi pazar hiç sıkıntı değilde de işte...
  20. Kürşat

Anakart ve işlemci nedir

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.