Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Bu zamlar ne zaman biter

Hiçbir zaman düzelteceğiz diyene de inanmıyorum gelen yedi giden yedi yine öyle olacak Türkiye'nin düzelmesi için büyük bir reform hareketine ihtiyaç var baştan aşağı değişim şart o da pek mümkün değil bence
  2. Kürşat

Aktif Kullandığınız Google Hesabınızla Alışveriş Sitelerine Üye Oldunuz mu?

Elinde bir akıllı telefon varsa hiçbir şey güvenli değil yani çok takma
  3. Kürşat

Merhaba ModArt PC!

Hoşgeldin kardeşim kendine özgü bir forum burası öyle bol keseden uyarı ban atanlardan değil 😂
  4. Kürşat

Tanımadığım bir kızla nasıl sohbete başlayabilirim? (BİTTİ)

Bişey olmaz kardeşim tecrübe nedir biliyor musun hayattaki yediğin ̶K̶a̶z̶ı̶k̶l̶a̶r̶ı̶n̶ ̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶ neticesidir böyle böyle öğreneceksin benim hayatımda iş odaklı oldu Sabah 7 akşam 7 günler geçiriyor gidiyor bazen keşke okul hayatıma geri...
  5. Kürşat

Profil Fotoğrafına GIF gelecek mi?

Bence gerekli bişey değil ya o forum şuan için güzel birkaç eksiği veya fazlası var onlarda zamanla oturur zaten
  6. Kürşat

Hayat nasıl gidiyor ?

Böyle düşünerek kendimizi yıpratmaktan başka bişeye yaramaz ona bakarak pozitif olabilirsin
  7. Kürşat

Hayat nasıl gidiyor ?

Onu diyorum işte kafanıza gerçekten takmayın bizi bu duruma getirenlere yazıklar olsun ama kendinizi karalara bağlamayın sağlığınız herşey den önce gelir herkesin hayatı mükemmel değil benimde sıkıntılarım elbette var ama her zaman pozitif olmaya çalışıyorum sizlere de tavsiyem pozitif bakmaya...
  8. Kürşat

Hayat nasıl gidiyor ?

Öyle bişey mi dedim porsiyon ile ne ilgisi var ben sağlıklı ise bir insan dünyayın en zeniginidir diyorum Sabancı oğlu için ne demişti bir çift ayakkabı giyebilmesi için ikizlerimi veririm demişti sağlık önce gelir onu söylüyorum önce sağlık sonra para
  9. Kürşat

Hayat nasıl gidiyor ?

Elimizden başka bişey gelir mi ki büyük hastalık olmasın dua edelim bu yüzden şükretmek gerekiyor
  10. Kürşat

Hayat nasıl gidiyor ?

Gitmiyor zorluyoruz Allah'a şükür ki saglikliyiz elimizdeki en büyük Servet de bu
  11. Kürşat

İsyanım Var Ulan dediğiniz şeyler neler?

Biz hâlâ direniyoruz yakmamak için bakalım hala yakmadik
  12. Kürşat

500 stok lu sistem mı 🤔
  13. Kürşat

Tez ile Alakalı Anket Çalışması

Doldurdum knka başarılar dilerim
  14. Kürşat

Kapitalizm yaptırıyor bunları hep birileri para kazansın diye yapılmış aktiviteler bunlar boş yani
  15. Kürşat

Bizde kutlamiyoruz 25 yaşındayım doğum günü kutlamadim öyle gelip geçiyor her zaman ki gibi 😃
  16. Kürşat

Doğum gününe denk getir reis boş geçmesin bari 😂
  17. Kürşat

Her gün aynı şeyleri yapmak artık çekilmez duruma geliyor sabah 7 de kalk işe git akşam 7 ye kadar çalış eve gel duş al yemek ye yat sürekli haftanın 6 günü bu döngü devam ediyor bu yüzden bilgisayar bile alıp koymuyorum binlerce TL verip masaya koyacağıma cebime koyuyorum paramı 😃
  18. Kürşat

1660Ti li sistemde gta 5 de aşırı şekilde drop

Monitör kaç Hertz
  19. Kürşat

Teknobiyotik güvenilir mi?

Güvenilir
  20. Kürşat

Spor salonu yaş gerektiriyor mu?

16 dan sonra başla Bence

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.