Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Hayatınızda yaptığın en iyi ekonomik yatırım

Yeme bizi asıl para hangi hesapta bu eş dost hesabı
  2. Kürşat

Hayatınızda yaptığın en iyi ekonomik yatırım

Desene bende para var 😂
  3. Kürşat

kargo ile pc göndereceğim ama ekran kartı takılı olacak

Ekran kartının üstünden kasaya plastik kelepçe ile sabitle bişey olmaz
  4. Kürşat

Üzülerek Belirmek İsterim :(

@Şizofren00, tm yaptılar diye ne yapalım şimdi oldu bitti kenetlenme zamanı
  5. Kürşat

Zamanı değil kardeşim zaten ortalık karışık önceliğimiz can güvenliği
  6. Kürşat

Dilerim olay siyasiye dönüşmez aylar sürecek bir süreçteyiz birlik olmamız lazım
  7. Kürşat

Öğrenicez ama uzun zaman sonra söylüyorum ben yıkılan ev sayısına göre konuşuyorum en az 500 bin insan enkaz altında kaldı yarısi çıksa 250 bin insan vefat edecek daha çalışma yapılmamış 12 bin bina var ihbar olan felaket çok büyük Türkiye tarihinin en büyük felaketi bu
  8. Kürşat

Çok kötü durum çok baktım da internet de feci
  9. Kürşat

150 bin kişi ölecek k ne yazık ki 😢
  10. Kürşat

Bu Kadar Saygısızlık Olmaz

Gelecek kaygısı bizde çekiyoruz ama böyle değiliz bunların eğitimi yok herşeyin başı eğitim eğitim dediğim de diploma sahibi değil he zihin eğitimi
  11. Kürşat

Bu Kadar Saygısızlık Olmaz

Herşey eğitim den geliyor aile adabı eğitimi yok cahil nesil toplum yetişiyor biz son kuşağız şimdiki nesiller çok bozulmuş
  12. Kürşat

Başka forumda haksız yere yasaklama aldım

Haksız yere ban yersem kendi adıma konuşurum eleştiririm de söylerim de bu forum diğer forumlar gibi değil ileride büyürsek de yine kendine özgün bir forum olarak kalacaktır diye düşünüyorum bende neredeyse çoğu foruma üyeyim eğer bir yerde haksızlık varsa ben sorgularim hem konulan kuralı...
  13. Kürşat

ModArtPC Discord Sunucusu

Hm olur ya zamanla
  14. Kürşat

ModArtPC Discord Sunucusu

Ne yapıyorsunuz burada bilmediğim için soruyorum
  15. Kürşat

Başka forumda haksız yere yasaklama aldım

Bu technopat zaten banlamak için kurulmuş bir forum bende üye oldum bir süre hiçbir saygısız söylemim de olmadı yanlış bişey de demedim sürekli bir uyarı ban atma pesindeler bu modart PC forum tam bir aile onu diyebilirim belki şuan az kişiyiz ama birbirimize olan saygımız da bitmez sevgimiz de...
  16. Kürşat

Gercekten ağlayacağım..

Üzülme güzel kardeşim umarım yakında sistem alırsın
  17. Kürşat

Soru İkinci El Ürün Satarken Faturada Kimlik Numarasını Çizmek Sorun Olur Mu?

Ben TC bile veriyorum ama ikinci el satış sözleşmesi de yapıyoruz karşılıkli TC ler ve imzalar da oluyor sattıgima dair onunda aldığına dair
  18. Kürşat

Hayatı Yaşayabiliyor Muyuz?

"Hala nefes alıyorsak bir umut var demektir"
  19. Kürşat

Bu zamlar ne zaman biter

Hayatta emin değilim ben
  20. Kürşat

Bu zamlar ne zaman biter

Mesele o düzgün yok

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.