Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Oyunlarda düşük fps alma sorunu

bios güncelleme yapın windows 10 yükleyin duruma bakın mhz yüzünden o kadar fark olmaz
  2. Kürşat

Soru sevdiğin insanı ne zaman unutursun bir yolu var mı?

Hayatın onun etrafında dönmediğini anladığın zaman üzülmeyi bırakacaksın yani hiç mi hiç üzülme
  3. Kürşat

evlilik hakkında fikir

Arkada varis olmasın mı sana baba diyen biri evde peşinden koşan işten gelince kapıda karşılayan babacim diyip boynuna sarılan biri olmasın mı he 😊
  4. Kürşat

evlilik hakkında fikir

Bir aile kurmak güzel şey ama doğru kişi ile yalnız olmuyor
  5. Kürşat

ABD'de mi polis olmak yoksa Türkiyede mi?

Olabilir Ayn zor meslek Allah korusun onları
  6. Kürşat

Birazda korku var evet şimdi yetkiyi tamamen verirsen geri tepebilir aslında dengeyi yakalamak lazım dur ihtarı var uymazsa ayağına sikarsin bana bu en mantıklısı geliyor he çatışma halı başka tabi orada artık o an nasıl gerekiyorsa o yapılır ama kaçan biri varsa durmuyorsa ayağına sikarsin...
  7. Kürşat

Ya kullanılıyor da karşılık gelmesi lazım bütün yetkileri de veremiyorsun belli kurallar var Amerika da da adam kaçıyor öldürüyorlar direk ayağına da sıkabilirsin ama direk öldürmeye vuruyorlar Amerikan polisleri bana itici geliyor bilmiyorum
  8. Kürşat

Geçen bir kavga gördüm knka adamlar geldi direk herkes dağıldı çok iyiler ya Allah ayaklarına taş değdirmesin var olsunlar
  9. Kürşat

Yunus polisi ve özel harekat mükemmel ben çok beğeniyorum askerlerimiz Zaten dünya çapında çok iyiler
  10. Kürşat

Evlenme masrafı🤯

Sonuna kadar katılıyorum 👌
  11. Kürşat

Evlenme masrafı🤯

Bende katılıyorum düğün çok para gerçekten yazık ama isteniyorsa mecburen yapılıyor bencede gereksiz hadi onun yerine giderim tatile yurtdışına vs en azından daha iyi olur ama gelde ailelere anlat bunu
  12. Kürşat

Evlenme masrafı🤯

Hayat tek başına yaşayacağın gibi adil ve kolay bir yer değil bir dayanak hisseder insan illaki mutsuz olduğunda üzgün olduğunda sırtını sıvazlayacak mutlu olduğunda bundan zevk alacak seninle mutlu olacak birilerinin olmasını istersin bu kapıları da kapatırsan işte o zaman kalbindeki ateş...
  13. Kürşat

Evlenme masrafı🤯

Evlenme masrafı derken altınlar da dahil mı düğün ev eşyaları evde yapılması gereken tadilat işleri varsa onlar altınlar düğün derken 500 kafadan gidiyor bu devirde evlilik çok zor düğün olmadan da kız gelmez şimdiki dönemde yandı bu gençlik valla ben ev almaya çalışıyorum evlenmeden önce almam...
  14. Kürşat

Nereleri Ziyaret Ettin?

Ayn orası da farklı ülke gibi zaten 😂
  15. Kürşat

Nereleri Ziyaret Ettin?

Onun için para lazım para 😅 25/26 yıllık hayatımda toplasan 5/6 yere gitmisimdir o da baya oldu iş hayatı insanı çok bağlıyor be hele birde Kendi işin olursa hiç çıkamıyorsun 😃
  16. Kürşat

Beni Elektrik Çarptı!

Elektrik elektronik teknisyeni olarak çok kez çarpıldim 220 / 380 v vs insan alışıyor belli zaman sonra arada bir birkaç volt çekiyorum 😄
  17. Kürşat

Soru İnventus / QP Güvenilir mi?

Bu gibi firmaların güven sorunu olduğunu düşünmüyorum he servis geç olur yanlış olur vs ama en sonunda firma ürünün arkasında durur bence ve bu iki firmada çok iyi alışverişlerimiz oldu kargoları da sağlam
  18. Kürşat

Soru Sahibinden.com'da Ürün Satmak

Param güvende ile satış yaparsanız sahibinden koruması altında olursunuz ama param güvende satıcı için pek güvenli değil alıcı ürünu alıp bozuk olduğunu iddia edebilir veyahut bozuk parça veya ürün ile değişim yapar iade eder bu sebeple satıcı için sıkıntıli havale sonrası satış da da ben ikinci...
  19. Kürşat

Hayatınızda yaptığın en iyi ekonomik yatırım

İnşallah yardımcı oluruz 😊 her şekilde bende var ama YouTube filan bana göre değil Zaten haftada 2 gün birkaç saat oyun oynuyorum o kadar
  20. Kürşat

Hayatınızda yaptığın en iyi ekonomik yatırım

He anladım hayırlısı be knka o da olur inşallah yavaş yavaş

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.