Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Asus Rog Hyperion kasa Kontrolcüsü Anakarta nasıl bağlanır?

12 ye almıştı arkadaş birkaç gün önce 14 küsure vardı o da gitti 😂
  2. Kürşat

Benim değil sistem arkadaş aldı ben montajına gittim baya ağır büyük kasa ama baksana 😂 bilmiyorum nereden almış knka
  3. Kürşat

Almamış aparatını söyledim gerek yok dedi zaten gormicem kasayı diyor çocukta para var umrunda değil 😂 upgrade açık olsun diye böyle aldım diyor yazılımcı evden çalışıyor Maslak 1453 de oturuyor çocuk tek başına 😃
  4. Kürşat

Allah razı olsun 🙏 öyle yavaş yavaş bütçeler artıyor 600tl ile başladık toplamaya zamanında 😂 1500/3000/4500/5750/7000/9000/12/15vs vs derken en son 80 binlik toplamıştım bu şuan Zirve oldu 😂 bakalım daha neler göreceğiz Zaten daha iyisi zor i9 13900ks rtx 4090 Asus Rog hyperion kasa ile toplandı
  5. Kürşat

Çalma çırpma benlik değil knka üç beş para alıyoruz işte birde heves atıyoruz napalim
  6. Kürşat

Alıyorum zaten o kadar da değil 😂
  7. Kürşat

Pwm bağladım argb uzanmiyor ya 😃 on panelden 2 kablo geliyor argb sadece kontrolcü den uzanan kablo göremedim ben mi körüm 😂 nasıl olmuş daha bitmedi devam edicem
  8. Kürşat

Ben atmadım onu benimki değil 😃
  9. Kürşat

Bende baktım da bulamadım ya penelden iki RGB kablosu geliyor acaba biri anakarta mı bağlanıyor
  10. Kürşat

Var zaten yok demedim anakart bağıntısı kablosu nerede bağlı olanlar ön panel RGB fan RGB kabloları vs bana anakarta bağlanan lazım
  11. Kürşat

@ModArt Levon hocam sen daha önce bu kasa ile sistem topladın biliyorsundur kasadan kontrolcü çıkıyor bunu anakart a nasıl bağlıyoruz bilgin var mı bütün kablolar argb ve fan girişleri mevcut içinden anakartin yazılımı ile nasıl kontrol edilecek bu şimdiden teşekkür ederim 🤗
  12. Kürşat

asus tuf gaming gt301 sıvı sogutucu uyumu

Bence Asus olmasına gerek yok ona takılma derim
  13. Kürşat

Asus Prime AP201 vs FSP CMT211A

Fsp knka
  14. Kürşat

Lian Li lancool 216 ışıkları yanmıyor

A 1 tane LED bağlamışsin bütün LED kablolarını kontrolcuye bağlayıp kontrolcü den çıkan argb anakart kablosunu da anakart argb Portuna takman gerekiyor USB çıkışı da olabilir ikisinden biridir büyük ihtimalle
  15. Kürşat

Lian Li lancool 216 ışıkları yanmıyor

Kasa arkasında argb kontrolcu ünitesi ile Geliyor oradan bağlantısı yapılıyor resmini atabilirsen yardımcı olamaya çalışalım
  16. Kürşat

Büyük boyutlu hava akışı iyi olan kasa önerisi?

Ama hava akışı olarak cooler master daha iyi Bence ben onu alırdım incelemesi de mevcut buyurunuz
  17. Kürşat

Bu kasa veya şu kasa sizin Sistem için iyi olacaktır Link Removed
  18. Kürşat

Ekran kartı sıvı soğutma işlemci vs yani bu kasa oldukça büyük diğer parçalar ufak kalırsa kibrit kutusu kadar kalır sistem içinde 😃

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.