Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Erken seçim?

Bence gayet de uyandı daha kimse oy vermez bunlara
  2. Kürşat

Erken seçim?

En erken Mayıs ayında olur gibi o da en erken artık bu numaralar sokmuyor reis geç olsa da uyandı millet
  3. Kürşat

Erken seçim?

Ben uzun vadeli plan yapmıyorum çünkü her an herşey değişiyor
  4. Kürşat

Erken seçim?

Knka kuruntu ile de yaşanmaz boşver sal gitsin şu dünyaya bir kere geliyorsun takmicaksin kafaya benim hayat felsefem bu takma kafaya gir halaya
  5. Kürşat

Erken seçim?

Para da mı 😂
  6. Kürşat

Erken seçim?

Seçim ikinci tura kalır büyük ihtimalle umarım ülkemiz devletimiz halkımız için hayırlısı olur herkesin rahatlıkla yaşamaya hakkı var
  7. Kürşat

Erken seçim?

Erken seçim olursa Haziran dan biraz önce olur çok değil yakın zamanda ben öngörmüyorum
  8. Kürşat

Seçimde kime oy vereceksiniz

Verilemez reis ona o canın olacak kişi yanında olduğu müddetçe ona zırnık yok
  9. Kürşat

Seçimde kime oy vereceksiniz

Bence kargaşaya gerek yok bu soru ile isteyen istediği kişiye versin kim gelirse gelsin zaten değişmeyecek bişey giden de yedi gelen de yer halkın sırtından geçinir olan vatandaşa oluyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.