Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Kemal Dede Güveniyorum Sana

Hiç alakası yok Sinan Ogan a verilen oylar milliyetçi kemik kitle gerçek kemik kitle Sinan Ogan asla kk demez çünkü kk terör ile mesafe koymuyor
  2. Kürşat

Kemal Dede Güveniyorum Sana

Seçim ikinci tura kalır biz dedik bu seçimi biz belirliyoruz diye SINAN OGAN işte 💪 hepsi kapımıza gelecek
  3. Kürşat

kumpas kurulmaya çalışılan Muharrem İnce gelen destekler

Kardeşim herkesin oyu kendine bizim ailede 7 oy var 3 u Sinan Ogan a gidecek ben dahil diğer abilerim annem babam Tayyip ne diyim onlara demokratik hak onlar bana karışmaz ben onlara öyle olursa bız özgür toplum özgür düşünce olamayız
  4. Kürşat

Bu işin içinde CHP yoksa ben bişey bilmiyorum oylar dağılsın diye yaptılar bunu akp yapmaz zaten ona yarıyordu katılması CHP geriye kalıyor kesin onların işi bu zamanında Deniz Baykal a da yaptılar bunlardan herşey beklenir neyse az kaldı ülkem için hayırlısı olsun
  5. Kürşat

CHP kendisi yaptı Zaten bunu bilmiyor muyuz
  6. Kürşat

Muharrem İnce Açıklama

Biliyoz herhalde sadece bu seçim yok er ya da geç bunların hepsi gidecek gelmişler 70 80 yaşlarına koltuk sevdaları ülke sevdasını geçmiş hepsinin gidecek bunlar zorla göndereceğiz bu seçim olmazsa erken seçim de gidecekler
  7. Kürşat

Muharrem İnce Açıklama

Az kaldı bekleyip göreceğiz çok şaşıracaksınız
  8. Kürşat

Muharrem İnce Açıklama

Bunun oyları bize yani SINAN OGAN a gelecek bakın görün
  9. Kürşat

muhrrem ince umut bildirgesi

Göreceğiz ama dengeler çok değişecek bugün olmazsa ileriki yıllarda bunu göreceğiz inşallah
  10. Kürşat

O Eki dediğiniz kişinin iyi olduğuna milli olduğuna Atatürkçü olduğuna mı inanıyorsunuz 😃
  11. Kürşat

Ülkeme hangisi faydalı ise onu seçerim o zaman Muharrem İnce yi destekliyordum iyice baktım konuşmalarına baktım he yine iyi adam ona lafım yok ama ülkeyi yönetecek kafada değil babala TV de konuşma tarzı hoş değil di bir devlet adamı öyle her yere kusmaz yapıcı ağır başlı olur sevmek ayrı...
  12. Kürşat

Siz bilmiyorsunuz bilenler var Muharrem de boş yapıyor artık bu saatten sonra bu gidişatı biz değiştireceğiz adam prim peşinde değil kimse çıkarmadı bunu her kanala gitti beni çıkarın dedi kimse yanaşmadı ta ki babala TV yayınina kadar ondan sonra her kanal tek tek çıkardı ve bu adam için tek...
  13. Kürşat

İşte bu yüzden gelişmeyiz o oy almaz bu oy almaz diye diye bu partiler kazık çakıyor ben kendi adıma söylüyorum Sinan Ogan a vericem on numara adam valla
  14. Kürşat

Size dayatılani seçmek zorunda mısınız sadece AKP CHP MHP HDP vs mi var yeni insanlara yeni görüşlere yeni düşüncelere neden fırsat veremiyoruz her seçim aynısı AKP mi CHP mı geliyor artık bu kafadan bu görüşten çıkmamiz lazım bunlar zaten yaşlandı Erdoğan kaç yaşında Kemal kaç yaşında bahçeli...
  15. Kürşat

Gerçek Milliyetçi Gerçek Atatürkçü Gerçek Vatansever Donanımlı Eğitimli Konuşma Üslubu İle Tavırları İle Ağırlığı İle Efendiligi İle Türkiye'nin Geleceği SİNAN OĞAN ADAM GİBİ ADAM 💪 bende Muharrem diye düşünüyordum ama iyice araştırdım baktım bu adamın ülke yönetecek aklı yok şov peşinde...
  16. Kürşat

Değişim şart ama tek adam değişimi değil umarım o koltuğa oturan da kendini tek görmez umarım
  17. Kürşat

İzledim evet biliyorum
  18. Kürşat

Selo terörist sempatizanı bunu sahar sultan biliyor he ben yine oyumu İnce ye vereceğim yüksek ihtimalle ama o sözü hoş olmadı sadece
  19. Kürşat

Muharrem İnce den duyduğum en kötü bir Kelime var hiç hoşuma gitmedi hemde hiç bende Muharrem İnce yi destekliyorum ama bu sözü beni düşündürdü dedi ki SELAHATTİN DEMİRTAŞ ADİL YARGILANMADİ bu sözü beni çok sinirlendirdi umarım HDP ve PKK ya tavrı nettir Bu arada Sinan ogan çok iyi bir...
  20. Kürşat

Kemal Kılıçdaroğlu Speedtest.net'e Reklam Verdi!

Dağarcığı boş adam 😂🤣

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.