Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

yeni anayasa sinyali

Zihniyet değişecek anayasa değil
  2. Kürşat

Ümit Özdağ, Tan Atarken Yüce Tanrı Dağından...

Benim ismimi söyledi yürü başkan 😁
  3. Kürşat

İSTİFA ETMESİ GEREKEN BİRİ VAR

Ne bekliyordun istifa mı edecekti 😂
  4. Kürşat

Etmez çünkü karakter olacak onun için
  5. Kürşat

2010 Yerel Seçim ❌ 2010 Referandum❌ 2011 Genel Seçim ❌ 2014 Yerel Seçim ❌ 2014 Cumhurbaşkanlığı ❌ 2015 7 Haziran Millet Vekilliği ❌ 2015 Erken Seçim ❌ 2016 Anayasa Referandumu ❌ 2018 Genel Seçim ❌ 2023 Başkanlık Ve Millet Vekilliği ❌ 2023 Cumhurbaşkanlığı ❌ 11 Seçim Kaybetmiş Kemal Kılıçdaroğlu
  6. Kürşat

13. Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan

Bende vücut ile uğraşıyorum evde kas bende de var boy da var 186 vücut yapımda fit ama dil yok olsa şimdi ye çok farklı olurdu yazılım işine girerdim ama ben direk
  7. Kürşat

Bence böyle yeteneklerin varsa kullan hata kast ajansına girip oyuncu bile olabilirsin yurtdışı eğitimini mutlaka al ve ingilizce yi de ana dilin gibi öğren giremeyeceğin alan kalmaz
  8. Kürşat

Adam olsa gururu olsa bu gece istifa eder Kılıçdaroğlu Tayyip in kazanamasin tek nedeni Kılıçdaroğlu dur o olduğu müddetçe Tayyip alır Kemal Kılıçdaroğlu nun acilen gitmsi lazım
  9. Kürşat

Kilicdaroglu'ndan Maclari Sifresiz Izleme Vaadi

50.6 : ? 49.4 : ?
  10. Kürşat

Kemal Kilicdaroglu Yeni Vaad

Taksitli nakit avans çekmiştim onun faizleri silinecek mı 😁
  11. Kürşat

Kılıçdaroğlu babala TV çıkıyor

Çok büyük ihtimalle evet
  12. Kürşat

Herkes hak ettiğini yaşar cancağızım bizim zihniyet Kılıçdaroğlu CHP nin başında olduğu müddetçe ona oy vermez oraya yerli milli bir muhalefet gelirse işte o zaman CHP başa gelir yoksa bu ülkenin yarısı ona oy vermez her seçimde olduğu gibi bu arada ben AKP li de değilim Atatürkçü milliyetçiyim...
  13. Kürşat

Bizim ilkelerimiz var 5 şartı kabul eden ile masaya otururuz türk milliyetçileri var olduğunu bu seçimde gösterdi bunu herkes de görecek gerçi ben asla Kılıçdaroğluna oy vermem o ayrı mesele Tayyip e zaten vermiyoruz 😂
  14. Kürşat

Kemal Dede Güveniyorum Sana

K.K ama onları çıkarıyor destekliyor HDP halkı k.k yi destekliyor HDP nin desteklediği birine ben oy vermem desteklemem zamanında AKP de yaptı aldı cevabını bu benim fikrim benim düşüncem HDP = PKK HDP de CHP yi k.k yi destekliyor benim işim olmaz onlarla
  15. Kürşat

Benim söylemim değil gerçek bu birgün bunu sizlerde anlayacaksınız terör bizim kırmızı çizgimiz her kim teröre karşı değilse terörü alttan alttan destekliyorsa o eli kırarız bekleyip görelim
  16. Kürşat

SON SÖZÜMÜ SÖYLEYİP GİDİYORUM " NE KANDİL DAĞI NE DOMUZ BAĞI"
  17. Kürşat

Valla yazık bu söyleminden onu çıkardınız elbette isteklerimiz olacak beklentilerimiz var bu ülkeyi 3 beş çapulcu ya vermeyiz bunun önüne geçebilmek için biz her zaman buna duvar öreriz 7 li masa da pazarlık yapmadı mı Meral çıktı girdi neden girdi asıl pazarlıkci 7 li masa biz değiliz hiçbir...
  18. Kürşat

Söylemi ile ilgili Kanıtın var mı varsa bekliyorum K.K olur olmaz bilmiyorum ama olursa bir şarkı var zamanı gelince onu soylicem seçim ikinci tura Kalıyor ikinci turda biz kk yi desteklemeyiz yine söylüyorum bizim birinci beklentimiz terör mesafe koymadıkca bu adamdan bişey olmaz
  19. Kürşat

Biz bu ülkeyi ne yolsuzculara bırakırız ne de PKK teröristlere sen de kk ye vermişsin belli ki hepiniz bize muhtaç olacaksınız Türk milliyetcileri biz buradayız diyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.