Neler yeni

Nserkanates kullanıcısının son içeriği

1. Nserkanates

Soru SSD yazma hızı çok düşük

Konu nasıl kapanıyor bilmiyorum fakat olayı çözdüm. 😂 😂 . Tamamen dolululukla alakalı bir durummuş.%80 in üstüne çıkınca yazma ciddi düşüyor okumada yazmaya göre daha az düşüyor. Şuan ki değerler tamamen normal.
  2. Nserkanates

Soru SSD yazma hızı çok düşük

Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 1.5 sene önce Gaminggentr den hazır bir sistem aldım. İçerisinde gelen SSD ise XPG SPECTRIX S40G 1TB lık olanı. Bu zamana kadar hiç okuma yazma testi yapmamıştım. Ta ki USB SSD alana kadar onu test etmek için diskmark indirdim ve test ettim usb ssd sistemde takılan...
  3. Nserkanates

Yardım Hikaye modu yarıda kaldı.

Herkese iyi forumlar. Geçen hafta steam üzerinden cod modern warfare 2019 aldım. İlk sorun bağlantı sorunuydu vpn ile çözdüm bağlandım 5 bölüm oynadım sorun yok daha sonra çıktım. Vpn siz bağlanmıyordu. Daha sonra ise vpn siz bağlandı kaldığım yerden devam etmek istediğimde oyundan hiç bir...
  4. Nserkanates

En iyi oyuncu koltuğu hangisi?

Burada dediğiniz yer neresi. İstanbul'sa eğer zaten 2 yerde var demiştim bende.
  5. Nserkanates

En iyi oyuncu koltuğu hangisi?

Web sitesindeki bilgilere göre sadece İstanbul'da showroom Bursa'da da fabrika var.
  6. Nserkanates

Yardım MSI B650 Tomahawk Wi-Fi sorunu

MSI yine şaşırtmadı 😂😂 umarım çözersiniz. Donanımları ve tasarımları harika ama iş yazılıma gelince MSI aynı GIGABYTE gibi sınıfta kalıyor.
  7. Nserkanates

Soru Hangi vpni kullanıyorsunuz ?.

Dostlar herkese selam.. Konu başlığı buraya uygun mu bilmiyorum fakat benim sorum şu olacak. Kullandığınız ücretli bir VPN sağlayıcı var mıdır?. Eğer var ise yorum olarak yazarmısınız ben yakın zamana kadar zenmate kullanıyordum. 3 yıllık tek seferde almıştım. Aradığım en önemli özellik ise...
  8. Nserkanates

i9 13900K 4070 Ti sisteme monitör ne alınmalı

Bütçeniz nedir. Son zamanlarda oled ekran monitörler çıktı eğer bütçesel sıkıntı yoksa; Link Removed bu monitörü tavsiye ederim.
  9. Nserkanates

Yardım Anakarta ki diğer argb girişleri çalışmıyor.

merhabalar; Asus b660m plus anakartım var. Kasada lian li o11. Toplam 9 adet fan mevcut 6 tanesi kasa fanı 3 tanesi ise sıvı soğutmanın. Yeni aldığım asus kasa fanları içerisinden çıkan kontrolcüde 4 tane argb giriş bulunmakta. 9 fan buna bağlı. Pompa başlığınında arbg kablosu mevcut bende onu...
  10. Nserkanates

Soru asus radeon 6750xt işlemci anakart ram önerisi.

Hocam 6750xt güçlü bir kart dolayısıyla işlemcininde iyi beslemesi lazım. 5600 ve 12400f darboğaz yapar azda olsa ekran kartından tam performans alabilmek adına 5700x yada üstü 13600k yeterli olacaktır.
  11. Nserkanates

Soru asus radeon 6750xt işlemci anakart ram önerisi.

Merhaba; Eğer amd sistem kurmak istiyorsanız anakart tercihiniz b550 chipsetli olsun marka yada modelin önemi yok bütçenize göre alırsınız 2 slot yada 4 slot ram kapasiteli olarak. İşlemci de ise minimum r5 5600 üstüne çıkarsanız daha iyi olur darboğazı önlemiş olursunuz eğer monitörünüz 2K...
  12. Nserkanates

Ssd nasil

SSD işinde samsun çok iyi bir marka fakat ben olsaydım sadece oyun oynayacaksanız bu fiyata 2tb kapasiteli okuma yazma hızı daha düşük bir model seçerdim. Fakat almış olduğunuz SSD çok iyi.
  13. Nserkanates

Yardım Pc ekran kartını görmüyor

Driver yüklü olmadığı için görmüyor bu normal. Yüklediğinizde gelecektir. Gelmezse yine yazarsınız buradan.
  14. Nserkanates

Soru Eski hdd

Herkese iyi forumlar. Enteresan bir sorum olacak 10 yıl öncesine ait 40gb notebook ide hdd var elimde bunu dönüştürücü ile çalıştırdım. Fakat C ve D olarak ikiye ayrılmış durumda D de sıkıntı yok o açılıyor. C yi okumaya çalışıyor fakat sonrasında sürücü okunamadı diyip sisteme reset atıyor...
  15. Nserkanates

Hazır sistem İ5 12400f , Asus rog RX6750xt

Onun olmadığı ekran kartı bulmak çok zor. Bende rog strix 3070 ti var onda da var ama çok fazla değil.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.