Neler yeni

Blonde kullanıcısının son içeriği

1. Blonde

13900KF Overclock yardım

Aynen Lab ortamı bir ayrı :)
  2. Blonde

Finansmanınızı Akıllıca Yönetmenin 5 Yolu

Babil'in en zengin adamı kitabını okumakta fayda var !
  3. Blonde

13900KF Overclock yardım

Laboratuvar ortamında yapılmayan hiçbir overclock,overclock değildir..!
  4. Blonde

6700xt mi 3070 mi

Fenerbahçe'mi? Galatasaray'mı? Nvidia her konuda daha stabil ve grafik teknolojileri bakımından bir adım önde.
  5. Blonde

Sıfır Deneyime Sahip Bir İçerik Yazarı Nasıl Olunur?

Bu tür konularda kendine bir kılavuz belirlemek elbette önemli..Aktif iş hayatının stres ve yorgunluğunu düşününce epey cazip geliyor insana.Sıfır deneyim ile bu yola girmek doğrumudur bilemem ama bizim toplumumuzda sabır erdemi pek fazla kişide yok !
  6. Blonde

İ5 12600kf için sıvı soğutma arıyorum

Lian li Galahad 360 bakabilirsin bütçeni biraz aşıyor ama sağlam soğutucudur..
  7. Blonde

10000 Mbps İnternet için 120.000 TL'lik Sistem mi 😳😳

4K ve 8K oyunculuk için şart o net hızları !
  8. Blonde

Duyuru ModArt PC FORUM Uygulaması (Aplikasyonu) Artık İndirilebilir 👍

Bu iyi oldu emeği geçen herkese teşekkürler !
  9. Blonde

G-Sync monitör almam şart mı?

Sanırım arkadaşın kafasında 24.5 inç monitör var önerdiğiniz monitörler 27 inç. Deneyimlemelerime göre konuşayım alienware aw2521hfa kullanıyorum ve hiçbir olumsuz yönünü görmedim.. Bir değerlendir istersen
  10. Blonde

Bu karta hangi işlemci gider

Hayırlı uğurlu olsun.
  11. Blonde

G-Sync monitör almam şart mı?

Yazılım ile desteklenen G-Sync işini son derece iyi yapıyor..
  12. Blonde

Son kale steam a da elveda diyoruz

Cod MW2'ye maaşımın 10'da 1'ini vereceğimi hiç düşünmezdim..
  13. Blonde

İ9-13900K 8812 Mhz ile Dünya Rekoru

Adamlar çekirdek voltajına hiç dokunmamış bile ya..vay arkadaş !
  14. Blonde

RTX4090 Güç girişi yanma sorunu

Anladım o zaman nvidia bu kartı neden üretsin ki ? prizden o kadar watt çekeceksin üzerine kablolar bu güce dayanamayacak ve sonuç ortada nvidia bu riski almaz diye umuyorum sorun acaba güç kaynaklarında mı..
  15. Blonde

RTX4090 Güç girişi yanma sorunu

Nvidianın tavsiye ettiği güç giriş portlarının bir standartı olur firmalar buna uymak zorunda belli ki bu standarda uyulmamış.. Yazık olmuş mağduriyet giderilirmi bilmem. Tekrar toplatılacağını düşünmüyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.