Neler yeni

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun

• Kullanılan toplam oy
    169

halilozy

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
sapphire nitro 7800 xt güzel olurdu.

4070Canavary

Aktif Üye
Kadınlar Kulübü
Konular
1
ModArt Kredi
0
Abi insanlık tarihinin hatta evrenin en iyi 4070 bilgisayarı Modart x5 ne zaman geliyor ufaktan spoiler versen mi acaba :))
En azından kesin bu ay mı geliyor sayılı gün çabuk geçer :)

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
232
ModArt Kredi
0
hocam bize gelişi "Yeni ModArt sistemi" diyor başlık biz buradan anlarız ki ilk çıkacak sistem bu ankete uygun olacak :D düzeni bozmayalım lütfen :D
Yok valla bu listeyi yaparken yine 4070 öndeydi ama ben rtx 3060 lı olanı çıktım :) Çünkü bu kadar kişi RTX 4070 istiyor yani harbiden alacaklar mı sonra kalkıp yüklü stok ayarlayıp rezil olmakta var biraz şüphelendim. Ama konuştum 4070 planlıyoruz fiyat desteği alınıyor o işler kolay değil :)

SonOfWhyachi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Yok valla bu listeyi yaparken yine 4070 öndeydi ama ben rtx 3060 lı olanı çıktım :) Çünkü bu kadar kişi RTX 4070 istiyor yani harbiden alacaklar mı sonra kalkıp yüklü stok ayarlayıp rezil olmakta var biraz şüphelendim. Ama konuştum 4070 planlıyoruz fiyat desteği alınıyor o işler kolay değil :)
Anladım hocam tabi ki zor işler bekliyoruz ama bu ay içinde gelir mi yoksa biraz daha uzar mı ekim başları gibi tahmininiz var mıdır?
Ben kendi adıma söylüyorum çıkar çıkmaz fiyatı da biraz uygun olsun alacağım. Hayatımda hep çıkan model ekran kartları ve işlemcilerin en düşük modellerini kullandım artık şöyle iyi bir şeyler kullanmak istiyorum :D sadece vram avantajından dolayı rx 7800 xt olsa ileriye iyi olabilir diye düşünüyorum malum şuan bile bazı oyunlar 2k grafiklerde 12GB vramin hepsini kullanıyor ama olmazsa da 4070 de olur.

Real Rhinoceros

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Reis 4070liyi çıkar sen de kurtul bizde kurtulalım😂

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
232
ModArt Kredi
0
Anladım hocam tabi ki zor işler bekliyoruz ama bu ay içinde gelir mi yoksa biraz daha uzar mı ekim başları gibi tahmininiz var mıdır?
Ben kendi adıma söylüyorum çıkar çıkmaz fiyatı da biraz uygun olsun alacağım. Hayatımda hep çıkan model ekran kartları ve işlemcilerin en düşük modellerini kullandım artık şöyle iyi bir şeyler kullanmak istiyorum :D sadece vram avantajından dolayı rx 7800 xt olsa ileriye iyi olabilir diye düşünüyorum malum şuan bile bazı oyunlar 2k grafiklerde 12GB vramin hepsini kullanıyor ama olmazsa da 4070 de olur.
Hafta başı sıradaki sistemi bi çıkayım da önce 😉 bakın bir tüyo daha verdim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.