Neler yeni

Yakın zamanda çıkacak 3070 veya 3070ti sistem olacak mı acaba?

bybarisss

Uzman Üye
Modart Kullanıcı
Konular
40
E hocam direk video yayınlandığı gibi açarsa bir de haber vermezse kime nasıl ulaşacak bu video? Yığılma olayını da satıcı firma çözmeli bu sistemler sadece hayrımıza çıkmıyor çıkartan kanal da yüksek izlenme hedefliyor satıcı firma da reklamını yapıyor öyle habersiz bir anda gelirse hiç bir taraf için sağlıklı olmaz istenen erişim de kasılamaz
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Hiç haber vermeyip 1 saat sonra çıkartması daha mantıklı olur bence
Hocam yığılma olayı şuanda çözülemez durumda. Binlerce kişiye haber gidiyor. En iyisi sıkı takip eden önce alır mantığı. Yoksa siteye kimse giremiyor. Saçma sapan bi iş oluyor.

Kürşat Kütükçü

Uzman Üye
Modart Kullanıcı
Konular
40
Haklısınız hocam beklemedeyiz...
Ama yine alamazsaniz adama saldırmayın geçen Gaming gen de 23 bine bu sistem satıldı bazen çıkıyor takip edin ihtiyacınız varsa alın bence her geçen zaman sistem kaliteleri düşüyor
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

recep

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
Hocam yığılma olayı şuanda çözülemez durumda. Binlerce kişiye haber gidiyor. En iyisi sıkı takip eden önce alır mantığı. Yoksa siteye kimse giremiyor. Saçma sapan bi iş oluyor.
Düzgün bir hosting ve yeterince alan satın alırlarsa düzelir ya da şöyle yaparlar mesela dün gratiste indirim vardı siteye girince sizi bekletiyordu siteye giriş yapabilmek için.

bybarisss

Uzman Üye
Modart Kullanıcı
Konular
40
Düzgün bir hosting ve yeterince alan satın alırlarsa düzelir ya da şöyle yaparlar mesela dün gratiste indirim vardı siteye girince sizi bekletiyordu siteye giriş yapabilmek için.
Gratisdeki gibi olsa da aynı mantık. Sen siteden çıkmazsan başkası yine giremeyecek. Veya sen beklerken girmiş olan kişiler alıcak ve stok biticek. Sıkı takip eden önce alır mantığı halen daha iyi.

ModArt Levon

Modart Admin
Modart Admin
Konular
79
Onun sebebi aslında biraz da Cloudflare den kaynaklı. Cloudflare de premium paketi var itopyanın ona rağmen trafiği düşünün :) Ama tabiki de sunucunun da dandikliği var. Cloudflare sunucunun da sağladığı niteliklere göre sana hizmet veriyor sonuçta. Adamlar zaten Türkiye şartlarına göre en iyi sunucuları kullanıyor özen gösteriyorlar buna.
Mesela ben bu yüzden yerli sunucu kullanmıyorum. Anlık 100.000 kişide girse siteye bana mısın demez :) Öyle bir sunucumuz var :)

Son düzenleme:

recep

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
Onun sebebi aslında biraz da Cloudflare den kaynaklı. Cloudflare de premium paketi var itopyanın ona rağmen trafiği düşünün :) Ama tabiki de sunucunun da dandikliği var. Cloudflare sunucunun da sağladığı niteliklere göre sana hizmet veriyor sonuçta. Adamlar zaten Türkiye şartlarına göre en iyi sunucuları kullanıyor özen gösteriyorlar buna.
Mesela ben bu yüzden yerli sunucu kullanmıyorum. Anlık 100.000 kişide girse siteye bana mısın demez :) Öyle bir sunucumuz var :)
1. Kural sunucu kaliteli olmalı hocam en iyisini yapmışsınız sunucu hep çökerse site bedavaya ürün dağıtsa kime ne yazar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler