Neler yeni

Yakın zamanda çıkacak 3070 veya 3070ti sistem olacak mı acaba?

ysfaras

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
8
yaklaşık 1 aydır sistem bulmaya çalışıyorum ve arada bir sürü güzel sistem kaçtı artık sıkıldım beklemekten ve şimdi hiç birinde stok yok acaba yakın zamanda çıkarılacak sistem var mı ?

ette

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
Son konulara bakarsan başka bir aynı tarz konu vardi ve modart cevap yazdı bekleyen kazanır tarzında onun haricinde net bir sistem paylaşım bildiğim kadarıyla yok hocam bende beklemedeyim

ModArt Levon

Modart Admin
Modart Admin
Konular
79
Son konulara bakarsan başka bir aynı tarz konu vardi ve modart cevap yazdı bekleyen kazanır tarzında onun haricinde net bir sistem paylaşım bildiğim kadarıyla yok hocam bende beklemedeyim
Benden bahsetmeyin hocam kişilere farklı öneri bekliyorlarsa o konuda yardımcı olun daha iyi. İnsanlar kafası yatan sistemi alsın.
Ben bundan sonra sistemleri netleştiği ve yayın tarihi kesinleştiği zaman en fazla 1 yada 2 gün önce duyuracağım. Artık böyle bir karar aldım.

ette

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
Benden bahsetmeyin hocam kişilere farklı öneri bekliyorlarsa o konuda yardımcı olun daha iyi. İnsanlar kafası yatan sistemi alsın.
Ben bundan sonra sistemleri netleştiği ve yayın tarihi kesinleştiği zaman en fazla 1 yada 2 gün önce duyuracağım. Artık böyle bir karar aldım.
Bende bildiğimi paylaştım arkadaşa hocam tercih her zaman onun. Aldığınız kararı destekliyorum sizde boşuna töhmet altında kalmamış olursunuz (y)(y)

Seyamu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
Hocam kesin tarih mi vermiyorsunuz sadece. Orta segment olan sistemi bekleyenlerdenim. Bu aysa çıkacağı tarih elimdeki sistemi satacağım almak için.

recep

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
3070ti sistem gelmeyecek mi ?

ModArt Levon

Modart Admin
Modart Admin
Konular
79
3070ti sistem gelmeyecek mi ?
Getirirsem de en fazla 1-2 gün önceden haber veririm. Herkes madem alsat çılardan şikayetçi bende böyle yapıcam bundan sonra. Bir duyuru yapıyoruz arkamızdan denmeyen laf kalmıyor. Hatta haber bile vermeyebilirim.
Takip eden videolarımızı izleyen bilir ve görür ihtiyacı varsa da alır.

Samet_2208

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
Getirirsem de en fazla 1-2 gün önceden haber veririm. Herkes madem alsat çılardan şikayetçi bende böyle yapıcam bundan sonra. Bir duyuru yapıyoruz arkamızdan denmeyen laf kalmıyor. Hatta haber bile vermeyebilirim.
Hocam 5 Ocakta askere gidicem biliyorsunuz, sadece şunu öğrenmek istiyorum. Sizin sistemi beklemeli miyim?

ModArt Levon

Modart Admin
Modart Admin
Konular
79
Hocam 5 Ocakta askere gidicem biliyorsunuz, sadece şunu öğrenmek istiyorum. Sizin sistemi beklemeli miyim?
Bekleme hocam bekleme. Şunu da ekleyeyim isteyen bekler isteyen beklemez. Kimsenin önünü kesmem bu saatten sonra.

ModArt Levon

Modart Admin
Modart Admin
Konular
79
Biraz sitem hissettim 😃 ama benden yana sıkıntı yok hocam sizi anlıyorum. Teşekkür ederim
Sitemim sana değil Samet kardeşim anladın sen. Bazı belirli kişiler görsün diye yazıyorum bu cümlelerimi. Ama işin sonunda nedenini anladığınızda helal olsun diyeceksiniz.
Ben sabrediyorum 😉

Seyamu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
Hocam kesin tarih mi vermiyorsunuz sadece. Orta segment olan sistemi bekleyenlerdenim. Bu aysa çıkacağı tarih elimdeki sistemi satacağım almak için.
@ModArt Levon hocam iyi yapıyorsunuz ben sistemi satayım en iyisi. Hislerim bana orta segmentin 3060 olabileceğini söylüyor bütçe elde dursun kaçırmayayım. Keyifli günler dilerim.

Ata Şen

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
Hocam en mantıklı sistem bu gibi alsatçılar okadar fazla ki sistem kargoya verilmeden sarı sitede aynı ilandan 10 tane oluyor. Uygun fiyata bulunsa alsatçılar izin vermiyor bu sefer. Ben de bekleyeceğim muhtemelen orta segment sistemin güzel olacağını hissediyorum

recep

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
En mantıklısı hocam sistemi hiç haber vermeyin gelirse de 1 saat sonra stok açılsın mükemmel olur

recep

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
Niye 1 saat sonra açılsın hocam. Yığılma oluyor.
E hocam direk video yayınlandığı gibi açarsa bir de haber vermezse kime nasıl ulaşacak bu video? Yığılma olayını da satıcı firma çözmeli bu sistemler sadece hayrımıza çıkmıyor çıkartan kanal da yüksek izlenme hedefliyor satıcı firma da reklamını yapıyor öyle habersiz bir anda gelirse hiç bir taraf için sağlıklı olmaz istenen erişim de kasılamaz
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Hiç haber vermeyip 1 saat sonra çıkartması daha mantıklı olur bence

Ata Şen

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
E hocam direk video yayınlandığı gibi açarsa bir de haber vermezse kime nasıl ulaşacak bu video? Yığılma olayını da satıcı firma çözmeli bu sistemler sadece hayrımıza çıkmıyor çıkartan kanal da yüksek izlenme hedefliyor satıcı firma da reklamını yapıyor öyle habersiz bir anda gelirse hiç bir taraf için sağlıklı olmaz istenen erişim de kasılamaz
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Hiç haber vermeyip 1 saat sonra çıkartması daha mantıklı olur bence
Hocam bildirim geliyor zaten 1 saat sonra forumlara düşmüş oluyor çoktan

Kürşat Kütükçü

Uzman Üye
Modart Kullanıcı
Konular
40
En temiz çözüm sonra algı oluşuyor başınız ağrıyor 1-2 gün iyidir alan kişi her türlü alır zaten parası hazır ise

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler