Neler yeni

Xioami Mi Note 10 açılışta logoda kalıyor

anontead

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Selamın Aleyküm dostlar siber güvenlikle ilgileniyorum kendi android cihazıma çeşitli apklar deniyordum :D Zararlı yazılım analizi için en son 7-8 ay önce kurduğum bir apk telefonun sonunu getirdi sanırım :D

Cihazım Xioami mi note 10 ( 5 kameralı olan ) yurtdışı cihaz üstte de anlattığım gibi bir apk sonrasında telefondan yanıt alamayınca refresh olması açısından aç kapa yaptım telefon mı logosunda takılı kaldı araştımalar yaptım nafile. Tamirciye götürdüm 4 bin istedi zaten telefon yurt dışı kesin bide yok reset attık imei gitti muhabbetine 400-500 oradan çıkaracaktı. Zaten sıfırıyla aynı paraya denk geliyordu gereksiz geldi tamir ettirmedim. Kendim araştırdım rom falan atmayı denedim hala mı logosunda kalıyor bu durumu araştırdım bu forumu gördüm Rehber - ROM kurma sonrası telefon logoda kalıyor Umut Nas Umut Nas hocam olmazsa konusunu açın demiş hocam derdime çare olursanız çok dua alırsınız kaç aydır nalet ios dan çok çektim ( yazılım & siber güvenlikle uğraşanlar anlar :D )

dipnot : Recovery moda da giriş yapamıyor Umut hocanın dediği gibi yaptım siyah ekran geliyor bidaha logo ekranına düşüyor )

Son düzenleme:

nyzcmn

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Selamın Aleyküm dostlar siber güvenlikle ilgileniyorum kendi android cihazıma çeşitli apklar deniyordum :D Zararlı yazılım analizi için en son 7-8 ay önce kurduğum bir apk telefonun sonunu getirdi sanırım :D

Cihazım Xioami mi note 10 ( 5 kameralı olan ) yurtdışı cihaz üstte de anlattığım gibi bir apk sonrasında telefondan yanıt alamayınca refresh olması açısından aç kapa yaptım telefon mı logosunda takılı kaldı araştımalar yaptım nafile. Tamirciye götürdüm 4 bin istedi zaten telefon yurt dışı kesin bide yok reset attık imei gitti muhabbetine 400-500 oradan çıkaracaktı. Zaten sıfırıyla aynı paraya denk geliyordu gereksiz geldi tamir ettirmedim. Kendim araştırdım rom falan atmayı denedim hala mı logosunda kalıyor bu durumu araştırdım bu forumu gördüm Rehber - ROM kurma sonrası telefon logoda kalıyor Umut Nas Umut Nas hocam olmazsa konusunu açın demiş hocam derdime çare olursanız çok dua alırsınız kaç aydır nalet ios dan çok çektim ( yazılım & siber güvenlikle uğraşanlar anlar :D )

dipnot : Recovery moda da giriş yapamıyor Umut hocanın dediği gibi yaptım siyah ekran geliyor bidaha logo ekranına düşüyor )
merhaba benim de böyle bir sorunum var fakat ben normal kullanıcıyım. içindeki verilerim silinmeden düzeltebilme imkanımız var mı acaba? siz hard reset falan denemediniz mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.