Neler yeni

Öneri Wireless kulaklık önerisi

• Konbuyu başlatan Azoth
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 1K

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Bütçe
4500 TL
Merhaba, Wireless bir kulaklık almak istiyorum. Oyun amaçlı kullanacağım. Araştırdığım kadarıyla Corsair HS80 ve Steelseries Arctis nova 7 wireless buldum. Kulak padlerinin kumaş ve benzeri olması tercihimdir. Siz hangisini önerirsiniz veya başka önerebileceğiniz marka, model var mı ? Teşekkürler..

Son düzenleme:

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Güzel bütçeniz var, hazır almışken biraz daha arttırıp Astro A50 Gen4 alın. Aldıktan sonra ben daha önce kulaklık kullanmamışım dersiniz. Kulaklık o kadar rahat ki kafanızda hissetmiyorsunuz bile... Steelseries Arctis 7, Corsair Virtuoso ve Astro A50 Gen4 kullanan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Steelseries ve Corsair, Astronun yanına bile yaklaşamaz.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Güzel bütçeniz var, hazır almışken biraz daha arttırıp Astro A50 Gen4 alın. Aldıktan sonra ben daha önce kulaklık kullanmamışım dersiniz. Kulaklık o kadar rahat ki kafanızda hissetmiyorsunuz bile... Steelseries Arctis 7, Corsair Virtuoso ve Astro A50 Gen4 kullanan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Steelseries ve Corsair, Astronun yanına bile yaklaşamaz.
Aslında Astro almayı düşündüm ama şuan hiç yok satışta yada ben göremedim. Malum 150$ üstü yurtdışı siparişlerde de büyük ücretler çıkıyor

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Aslında Astro almayı düşündüm ama şuan hiç yok satışta yada ben göremedim. Malum 150$ üstü yurtdışı siparişlerde de büyük ücretler çıkıyor
Buradan alabilirsiniz, ürünün Türkiye'de resmi olarak satışı olmadığından zaten garantisi olmayacak.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Oyyyy ne iyi oldu. Bunlar sıfır ürün değil mi ?bir sorun yaşamayız heralde.
Yani bu firmayı biliyorum, ithalatçı garantili konsol ürünleri satıyor hep, yine de en doğru bilgiyi onları arayıp öğrenmeniz olur. Yanlış bilgi vermek istemem, ben Amerika'dan kendim getirmiştim. :)

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Yani bu firmayı biliyorum, ithalatçı garantili konsol ürünleri satıyor hep, yine de en doğru bilgiyi onları arayıp öğrenmeniz olur. Yanlış bilgi vermek istemem, ben Amerika'dan kendim getirmiştim. :)
Anladım teşekkürler. Son 2 ürün kalmış. Siparişi vereyim yarın ararım 😅

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Siparişi verdim. Hep almak istediğim ve 2 gündür heryere bakıp bulamadığım kulaklıktı. Teşekkür ederim. Takıldığım yerler olursa rahatsız ederim :) TackleBarry TackleBarry

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Bu arada stok bitti. Son ürünü aldım :)

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Siparişi verdim. Hep almak istediğim ve 2 gündür heryere bakıp bulamadığım kulaklıktı. Teşekkür ederim. Takıldığım yerler olursa rahatsız ederim :) TackleBarry TackleBarry
Tabi ki yardımcı olabildiğime sevindim, bu üründen sonra %99 başka kulaklık kullanamayacaksınız ama bilginiz olsun :)

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Tabi ki yardımcı olabildiğime sevindim, bu üründen sonra %99 başka kulaklık kullanamayacaksınız ama bilginiz olsun :)
Onu demek için çok geç kaldınız :) Ben buna gözüm gibi bakarım artık. Ayrıca hiç kötü yorum görmedim veya bana denk gelmedi. Bu kadar övülüyorsa gerçekten güzel iş başarmışlar :) İçten içe alma isteği hep vardı içimde ama mevcut kulaklık sağlam olunca alamıyordum. Bozulunca direk Astro baktım ama bulamamıştım. Siz sağolun hemen yetiştiniz.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Uzun bir görüşmeden sonra benim aldığım Astro A50 kulaklığın sadece PS ile uyumlu olduğunu öğrendim. İlanda yanlışlık yapılmış. İade edecekler.

Son düzenleme:

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Uzun bir görüşmeden sonra benim aldığım Astro A50 kulaklığın sadece PS ile uyumlu olduğunu öğrendim. İlanda yanlışlık yapılmış. İade edecekler.
La yok öyle bir şey adamlar bilmiyor, kulaklığın XBOX ve PS olarak 2 farklı sürümü var. İkisi de PC ile tam uyumlular tek farkları biri PS'de çalışırken diğeri XBOX'da çalışıyor. PS sürümü XBOX'da calışmıyor, XBOX sürümü PS'de çalışmıyor. Niye beni beklemiyorsun :) Ayrıca PC'de DOLBY ATMOS için tam desteği var. Kutunun içinden 1 Yıl DOLBY ATMOS key çıkıyor. Senin aldığın sürüm PS4/PS5/PC sürümü.

Daha anlaşılabilir olması için STAND üzerinde XBOX sürümünde XBOX/PC girişi var PS Sürümünde PS/PC girişi var.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
La yok öyle bir şey adamlar bilmiyor, kulaklığın XBOX ve PS olarak 2 farklı sürümü var. İkisi de PC ile tam uyumlular tek farkları biri PS'de çalışırken diğeri XBOX'da çalışıyor. PS sürümü XBOX'da calışmıyor, XBOX sürümü PS'de çalışmıyor. Niye beni beklemiyorsun :) Ayrıca PC'de DOLBY ATMOS için tam desteği var. Kutunun içinden 1 Yıl DOLBY ATMOS key çıkıyor. Senin aldığın sürüm PS4/PS5/PC sürümü.

Daha anlaşılabilir olması için STAND üzerinde XBOX sürümünde XBOX/PC girişi var PS Sürümünde PS/PC girişi var.
Banada iade mi yoksa başka ürün teklifleri verebilirim dedi. Bende kesin sadece PS uyumlu değil mi dedim, evet maalesef dediler. Bende iade olsun dedim mecburen :) hemen bakayım stoklara satılmadıysa tekrar alayım. Bu çevresel ses deneyimi iyi değil mi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.