Neler yeni

Yardım ÜST SEVİYE OYUNCU KLAVYE+MAUSE TAVSİYE

HSMT89

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Bütçe
15000 TL
Merhabalar Arkadaşlar;
Benim için üst seviye oyuncu Klavye ve Mause tavsiyeleriniz nelerdir? Kablolu veya kablosuz önemli değil. Max 10-15 K fiyat

EO TEKNOLOJİ

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
50
ModArt Kredi
0

HSMT89

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Marka takıntım yok ama dizdiğim üst seviye Asus Rog serisi yinede Klavye ve mause farklı marka olabilir yeterki en iyisi olsun.

HSMT89

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Hocam şaka yaptığınızı söyleyin. O mouse 700₺ normalde. Kaldı ki özellerine bakınız o fiyatı eder mi yani?

Mouse tutuş şekliniz nedir hocam? Ergonomik mi istiyorsunuz? Simetrik mi istiyorsunuz? Klavye de switch farkeder mi?
Fark etmez bana dediğim gibi yaptığım araştırmadalarda en çok beğenilen klavye olarak steelseries klavye apex pro.https://www.amazon.com.tr/dp/B07V2F9TCZ/ref=asc_df_B07V2F9TCZ1701297000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07V2F9TCZ&linkCode=asn&th=1
Mause olarakta:
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Bunlar öne çıkıyor.

Link Removed
Link Removed

Marka takıntısı varmi
Hiç duymadım bu masue ve klavyeyi Hp tamamda mause konusunda iyi olduğunu hiç düşünmüyorum hocam.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Fark etmez bana dediğim gibi yaptığım araştırmadalarda en çok beğenilen klavye olarak steelseries klavye apex pro.https://www.amazon.com.tr/dp/B07V2F9TCZ/ref=asc_df_B07V2F9TCZ1701297000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07V2F9TCZ&linkCode=asn&th=1
Mause olarakta:

Bunlar öne çıkıyor.

Hiç duymadım bu masue ve klavyeyi Hp tamamda mause konusunda iyi olduğunu hiç düşünmüyorum hocam.
Hocam oyun içinse rapid trigger özelliği olan klavyelere yönelmek daha mantıklı olur. Rapid trigger hakkında bilginiz yoksa bir video izleyerek nasıl bir teknoloji olduğunu anlarsınız.

Klavye

Link Removed

Simetrik Mouse

Link Removed

Ergo mouse

Link Removed

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Ek olarak yine çok kaliteli ve son yıllarda öne çıkan bir marka olan lamzu nun mouse larını önerebilirim. Ayrıca 4k dongle alarak 4000 hz de kullanabiliyorsunuz.

Simetrik

Ergo

HSMT89

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Klayve olarak Steelseries apeks tkl proyu inceledim ve çok sevdim ancak numpad yok bu klavyede.
Mause olarak bende tercihimi logitech g pro superlight tan yanadır.

Ek olarak yine çok kaliteli ve son yıllarda öne çıkan bir marka olan lamzu nun mouse larını önerebilirim. Ayrıca 4k dongle alarak 4000 hz de kullanabiliyorsunuz.

Simetrik

Ergo

:))
az önce izliyodum videoyu denk geldi.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Klayve olarak Steelseries apeks tkl proyu inceledim ve çok sevdim ancak numpad yok bu klavyede.
Mause olarak bende tercihimi logitech g pro superlight tan yanadır.

:))
az önce izliyodum videoyu denk geldi.
oyun için pek numpad kullanılmıyor aslında hatta daha minimal durduğu için masada hoş duruyor ve fazladan yerde kaplamıyor. Numpad olsun derseniz Apex pro modelinide alablirsiniz fakat 2023 te numpad li model çıkmadı.

Link Removed

EO TEKNOLOJİ

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
50
ModArt Kredi
0
Hocam şaka yaptığınızı söyleyin. O mouse 700₺ normalde. Kaldı ki özellerine bakınız o fiyatı eder mi yani?

Mouse tutuş şekliniz nedir hocam? Ergonomik mi istiyorsunuz? Simetrik mi istiyorsunuz? Klavye de switch farkeder mi?
Etmez

Mause olarakta:

Bunlar öne çıkıyor.

Arkamdan konusmayin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.