Neler yeni

Türk Bayrağını Ayaklarıyla Çiğnediler

• Konbuyu başlatan JOKER
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 88
  • Görüntüleme 4K

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Tm sen ver sayın moderatör saygım var isteğinize verebilirsiniz bende oy kullanmama hakkımı kullanıyorum bunda bir mahsur yok
O zaman RTE'ye oy veriyorsunuz. Tamam saygım var sıkıntı yok siz bilirsiniz. Biz gençler artık bıktık 21 yıldır gına geldi değişim istiyoruz.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
O haber kesilmiş. AB nin uygulaması o bildiğimiz özerklik değil yani. O videoda ki konuşmadan haberim var.
Tm kardeşim senin herşeyden haberin var birgün herkes gerçekleri er ya da geç anlicak ama bu çok ok ağır olacak

O zaman RTE'ye oy veriyorsunuz. Tamam saygım var sıkıntı yok siz bilirsiniz. Biz gençler artık bıktık 21 yıldır gına geldi değişim istiyoruz.
Değişim elbette olacak ama CHP ile değil

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Değişim elbette olacak ama CHP ile değil
CHP savunuculuğu yapmıyorum dediğim gibi babamın partisi değil. Ancak AKP ve CHP dışında bu seçimde maalesef kazanabilecek parti yok (CB seçiminde). Sahaya bakalım gerçekler bunu söylüyor.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Açıkça söyleyeyim ben CB olarak Sinan Oğan'ı isterim %100. Ancak maalesef ki en azından bu seçimde mümkün değil.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
CHP savunuculuğu yapmıyorum dediğim gibi babamın partisi değil. Ancak AKP ve CHP dışında bu seçimde maalesef kazanabilecek parti yok (CB seçiminde). Sahaya bakalım gerçekler bunu söylüyor.
Bu algının değişmesi lazım yoksa gelişmeyiz sadece akp ve CHP' mı var biraz şans verin bu seçim olmaz bir daha ki olur o olmaz öbürü olur bize dayatılan bu düzeni değiştirin ne akp ne CHP olsun

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Bu algının değişmesi lazım yoksa gelişmeyiz sadece akp ve CHP' mı var biraz şans verin bu seçim olmaz bir daha ki olur o olmaz öbürü olur bize dayatılan bu düzeni değiştirin ne akp ne CHP olsun
İşte bende onu diyorum ama işte git doğuda anket yap çoğu orta ve yaşlı kesim sadece CHP ve AKP biliyor. Artı olarak takım tutar gibi parti tutanları da sayarsak...

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
CHP ye oy veriyorsaniz onun söylediklerini de onaylamış oluyorsunuz yalnız

İşte bende onu diyorum ama işte git doğuda anket yap çoğu orta ve yaşlı kesim sadece CHP ve AKP biliyor. Artı olarak takım tutar gibi parti tutanları da sayarsak...
Bu düzen değişecek ama toprak bölünmeden parçalanmadan olacak bu

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
CHP ye oy veriyorsaniz onun söylediklerini de onaylamış oluyorsunuz yalnız
CHP'ye vereceğiz mecburen çünkü dediğim gibi sahaya baktığımızda biz başkasına versek bir değişim olmuyor. 21 yıllık iktidardan ilk turda kurtulmak için CHP diyoruz. Ben Oğan'a versem adam atıyorum %7 alacak bir fayda etmeyecek.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
CHP'ye vereceğiz mecburen çünkü dediğim gibi sahaya baktığımızda biz başkasına versek bir değişim olmuyor. 21 yıllık iktidardan ilk turda kurtulmak için CHP diyoruz. Ben Oğan'a versem adam atıyorum %7 alacak bir fayda etmeyecek.
Sen ver etmesin CHP daha mı iyi yapacak asla ihtimal vermiyorum gelen de aynı düzenden yemeye çalmaya devam edecek hatta üstüne devlet içinde devlet kuracaklar bende bunu istemiyorum o yüzden sonuna kadar O AN GELECEK diyorum bekleyin az kaldı

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Sayın moderatör Berkin AYRAL Berkin AYRAL CB DONANIMLI OLMALI BUNU DA GÖZ ARDI ETME LÜTFEN OY VERİRKEN OKUMUŞ KÜLTÜRLÜ EĞİTİMLİ 😊 70/80 yaşına gelmiş adamın bu ülkeyi yönetecek kafası olmaz sokakta yürüyemez bunlar artık 😂

Ekli dosyalar

• sC3VGsaYeNNy.jpg
    sC3VGsaYeNNy.jpg
    106.5 KB · Görüntüleme: 59

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Anlamadığım okumuş donanımlı diyorlar
o zaman İlber Ortaylı olması lazım.

Din,dil,ırk,mesep,renk ayrımı yapmayan.

Adaletin var olduğunu bilen.

Halkı için çalışan.

Boş vad vermeyen 300milyar dolar buldum diyip duruyor ya 10 sene sürecek gelmesi.

Bizi Avrupa şartlarına ve ilerisine taşıyacak

Ufku aydınlatacak biri lazım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.