Neler yeni

TCG Anadolu

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
Oy kullanamayacak olanlar siyaset yapmasın YAHU🤣

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Hüdanın giriş şekli🤣🤣🤣
Muharrem İnce ve Sinan Ogan var
Ama oy kullanma yaşı 18
Boşa anlatmaya gerek yok
Hüda Par terörist veya destekçisi değil. Doğudaki olaylarda da PKK'ya karşı şehitler de verdi. Muharrem şu 4 köşeye de ayrı dans eden değil mi🤣🤣

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
346
ModArt Kredi
0
Hüda Par terörist veya destekçisi değil.
Türk kelimesinin anayasadan silinmesini, anayasanın ilk 4 maddesinin tartışmaya açılmasını isteyen, Hizbullah terör örgütünü "Terör örgütü olarak görmüyorum" diyen Hüda par genel başkanı mı terörist destekçisi değil? Azıcık araştıran zaten biliyor o partinin Hizbullah'ın siyasi uzantısı olduğunu. Part yöneticilerin neredeyse hepsi eskiden tutuklu olan Hizbullah ile bağı olan kişiler. Yahu bu kadarda takım tutar gibi parti tutmayın azıcık beyin denen aleti kullanın gözünüzü açın rica ediyorum sizden.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Hüda Par terörist veya destekçisi değil. Doğudaki olaylarda da PKK'ya karşı şehitler de verdi. Muharrem şu 4 köşeye de ayrı dans eden değil mi🤣🤣
Senin emniyet müdürünü kim öldürdü sen ne diyon oğlum ampute olmyın ya şaka gibi hüdayı savundu türklüğü tartısan birini harbi savundu adam ya , dua et küfür etmiyorum

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Türk kelimesinin anayasadan silinmesini, anayasanın ilk 4 maddesinin tartışmaya açılmasını isteyen, Hizbullah terör örgütünü "Terör örgütü olarak görmüyorum" diyen Hüda par genel başkanı mı terörist destekçisi değil? Azıcık araştıran zaten biliyor o partinin Hizbullah'ın siyasi uzantısı olduğunu. Part yöneticilerin neredeyse hepsi eskiden tutuklu olan Hizbullah ile bağı olan kişiler. Yahu bu kadarda takım tutar gibi parti tutmayın azıcık beyin denen aleti kullanın gözünüzü açın rica ediyorum sizden.
Hizbullah'tan bir çok tane var. Bahsettiği Kürt Hizbullahı. Bu Hizbullah da PKK'ya karşı devletle birlikte savaşan ve çok şehit veren, derin devletle bir çok ilişkisi olan örgüttür ve devletçidir.

Türk kelimesinin silinmesini değil, Kürtlerin de eklenmesini istiyor. Fakat yine de bana kaynak atarsanız okuyacağım.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
346
ModArt Kredi
0
Yahu PKK yandaşı desteklemek yerine ekmek 50TL olsa yine de AKP'yi desteklerdim.
Ekmek 50TL olursa öyle bir ekonomik krizde iflas ederiz, bağımsızlığımız gider Suriye gibi oluruz biliyorsun değil mi? Bırak AKP'yi Türkiye kalmaz.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Hizbullah'tan bir çok tane var. Bahsettiği Kürt Hizbullahı. Bu Hizbullah da PKK'ya karşı devletle birlikte savaşan ve çok şehit veren, derin devletle bir çok ilişkisi olan örgüttür ve devletçidir.

Türk kelimesinin silinmesini değil, Kürtlerin de eklenmesini istiyor. Fakat yine de bana kaynak atarsanız okuyacağım.
Allahım bu arkadaşın beyninin sol tarafını da kullanmayı nasip et halen savunuyor ataların seni görse nyss

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
346
ModArt Kredi
0

Hizbullah terör örgütüdür aynı PKK gibi. O kadar. Yok şusu var busu var yok öyle bişey yalan dolan şeylere inanmayın.
Türk kelimesinin silinmesi gerektiği (sebep olarak da ırkçılık gibi bir şey yazıyordu), eyalet sisteminin ve anayasanın ilk 4 maddesinin tartışılmaya açılması gerektiği gibi bir sürü tüy ürpertici maddeler parti programında yazmaktadır.

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Yahu ne kadar garipsiniz. Bu ülkeye bir yararı olmayan ve PKK'ya terör örgütü diyemeyen kişileri destekleyene laf yok ama AKP'ye var.

Hizbullah terör örgütüdür aynı PKK gibi. O kadar. Yok şusu var busu var yok öyle bişey yalan dolan şeylere inanmayın.
Türk kelimesinin silinmesi gerektiği (sebep olarak da ırkçılık gibi bir şey yazıyordu), eyalet sisteminin ve anayasanın ilk 4 maddesinin tartışılmaya açılması gerektiği gibi bir sürü tüy ürpertici maddeler parti programında yazmaktadır.
Lütfen kaynak atar mısın bunları incelemek istiyorum.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
346
ModArt Kredi
0
Zamanında battı ya 2000'li yıllarda o zaman niye hala varız?
Şuan cumhuriyet tarihinin en kötü ekonomik krizindeyiz. O 2000 deki kriz şu ankinden daha düşük bi krizdi. Paradan 6 sıfır atıldığı için şuan daha kötü bir krizde oluyoruz.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
346
ModArt Kredi
0
Yahu ne kadar garipsiniz. Bu ülkeye bir yararı olmayan ve PKK'ya terör örgütü diyemeyen kişileri destekleyene laf yok ama AKP'ye var.

Lütfen kaynak atar mısın bunları incelemek istiyorum.
PKK terör örgütü dedi bu arada. Ayrıca HDP 6lı masada değil başka bir ittifakta, ek olarak HDP'ye hiçbir bakanlık verilmeyeceğini 6lı masa açıkladı ama AKP Hüdapara bakanlık sözü verdi.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
346
ModArt Kredi
0
Berkin AYRAL Berkin AYRAL konuyu kapatabilirmisin Allah'tan 18 yaşından küçükler oy kullanmıyor
Bence IQ testi de yapılması lazım
Toxiclik yapmak istemiyorum
Konuyu kapatmasını bende bilirim 1 dakikamı almaz ancak maalesef ki beyini yıkanmış arkadaşı bir umut doğru yola sokmaya çalışıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.