Neler yeni

Steelseries apex pro.

Cihandar

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Uzunca bir süre kullandım, hayatımda kullandığım en iyi klavyeydi. Switchleri gerçekten harika. Ama sessiz bir klavye değil, ek olarak İngilizce olması biraz zorluyor alışana kadar.
Switch özelliğinde yukarşı aşağı algılama ayarı yapılıyor onun switch seslerinde etkisi oluyor mu
Sessiz mi bilmiyorum ama Corsair K70 yada K100 gayet kaliteli klavyeler ben önerebilirim.
K100 çok pahalı

iXargon

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Switch özelliğinde yukarşı aşağı algılama ayarı yapılıyor onun switch seslerinde etkisi oluyor mu

K100 çok pahalı
Switchlerin kendisi sesli değil sadece tuşun tablaya vurma sesi var ama o da yeteri kadar ses yapıyor eğer tuş hassasiyetini düşütüp tuş tablaya değmeyecek kadar basabilirsen ses çıkmaz ama bunu yapmak bi hayli zor.

egebaranakk0

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Cihandar Cihandar, hocam hiç uğraşmayin cebinizide zorlamayin iki tuşa basicaz diye 3500 vermeye hic gerek yok g918 firestorm beyaz mekanik klavye var bizzat ben kullaniyorum önceden elimde g512 vardi buna geçtim iyikide geçmişim hem şık hemde çok kaliteli bin lira gibi bi fiyat araliğinda şuan kapın hemen marka takintiniz olmasin olmasinada hiç lüzum yok iyi geceleer

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Parasının hakkını vermiyor şuan. Switchleri eskide kaldı. O fiyata istediğin gibi wireless custom yapılır istediğin switch te hemde hotswap yani switchler sökülüp takılandan istediğin gibi özelleştirirsin. Custom düşünüyorsan özelden yazarsan yardımcı olurum. Yok ben custom istemiyorum dersen asus rog scope tkl tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_6794.JPG
    IMG_6794.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 78

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Alınmalı mı arkadaşlar deneyimleyen var mı ? Araştırmalarım sonucu aklımda kalan tek klavye .
Arkadaşda TKL olanı var gayet memnun ama TR olanını bulamadı klavye ingilizce diye pişman oldu sonrasındada.

✓Arda

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Bende Apex 7 var memnunum. Apex Pro duyduğuma göre daha iyiymiş, üzeceğini sanmıyorum.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Bu segmentte hangisini alsan mağdur etmez

HADØØUKEN

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Zamanında öneri üzerine corsair k70 almıştım 5 sene kullandıktan sonra üzerine şekerli asitli içecek döktüm ona rağmen tamamen bozulmadı sadece mili saniyelik olarak okumayı kesip tekrar okumaya devam ediyordu pc bir süre sonra canım sıkılmaya başladı ve ekipmanları yenilirken corsair k100 tercih ettim. Kesinlikle bu kadar paramın hakkını verdiklerini hissediyor olmak çok güzel birşey o yüzden gönül rahatlığıyla Corsair markasını tercih etmenizi öneririm bu işin top leveli bu adamlar. Bütçeniz neye yetiyorsa o modelini alın ayrıca kaliteyi ucuza bulamazsınız. Şimdiden hayırlı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.