Neler yeni

Fırsat Steam Yaz İndirimleri Başladı 🔥🔥🔥

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Birşeyi anlamakta zorlanıyorum, takip edenler bilir; bu indirimler her yıl belli aylarda ''indirim'' ayı adı altında ya da başka bir adla fırsat olarak sürekli önümüze düşüyor muydu, yoksa ben daha retro oyunlar oynayan, yeni nesil grafiklere hasta olan birisi olarak (oyuncu değil) ''awario'', ''alerts google'', ''video-alerts.com'' gibi platformlardan indirim ya da bilgim olmasını istediğim yeni fırsatlar hakkında güncel fırsatları özellikle de bu ekonomi de takip etmeye çalışıyorum da hani bu kadar kafayı bozmak gerekli midir, yani fırsatlar her zaman vardır diye yaşıyoruz da hep tecrübeli olan, birçok oyun satın alan, steam ile arası iyi olan arkadaşlar bu konuda ne söylemek ister, neyi göremiyorum, neleri kaçırıyorum bilmek isterim? Sanki en iyi fırsatlar, indirimler bu sene karşımıza çıkıyor gibi, bir sürü blog, site, kanalda hep ''pump'' yapıyorlar ''bu indirimleri'' kaçırma vs gibi...Ben daha yeni yeni adam gibi sistem kurduğum için yeni yeni herşeyi araştırmaya başladığım için herşey fırsatmış da ölmeden değerlendirmem gerekiyormuş gibi garip bilinçaltı durumum gelişiyor.
Yaşadığın durum çok normal hocam. Piyasaya yeni yeni giren insanlar, ki ben de ilk girdiğimde yaşamıştım, sanki önümdeki fırsat bir daha hiç gelmeyecek gibi bir his yaşayabilir. Ama zaman geçtikçe anlıyorsun ki hiçbir fırsat en iyi fırsat değildir. İleride dengi veya daha iyi fırsatlar sık sık çıkıyor.
O yüzden uzun zaman önce fırsat kovalamayı bıraktım ve onun yerine gelir elde etmenin yoluna koyuldum.
Konuyla ilgili Colorist Colorist hocamın tecrübesi ve tavsiyeleri de bilhassa değerlidir.

SpecialTricks

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Yaşadığın durum çok normal hocam. Piyasaya yeni yeni giren insanlar, ki ben de ilk girdiğimde yaşamıştım, sanki önümdeki fırsat bir daha hiç gelmeyecek gibi bir his yaşayabilir. Ama zaman geçtikçe anlıyorsun ki hiçbir fırsat en iyi fırsat değildir. İleride dengi veya daha iyi fırsatlar sık sık çıkıyor.
O yüzden uzun zaman önce fırsat kovalamayı bıraktım ve onun yerine gelir elde etmenin yoluna koyuldum.
Konuyla ilgili Colorist Colorist hocamın tecrübesi ve tavsiyeleri de bilhassa değerlidir.
Biz de işimiz gücümüz dışında az keyfimize bakalım diye takılıyoruz, herkesin oynadıklarını zaten oynamıyoruz ve oyunların tüketilmesi gereken şeyler olduğunu da düşünmüyorum. Sabah akşam oyunla yatıp oyunla kalkmak da tarzımız olmadı, rekabet için ve güzel seviyeli ortamda birşeyler yapmak, bunu sürekli yapmamak daha kebab, daha çok işime geliyor. Sanki bütün oyunların dinamikleirne, mekaniklere ''üstdüzey'' hakimiyet sağlayacakmışız gibi, saçmalık ''benim açımdan'' bu sebeple, rahatlamam lazım...Teşekkürler.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Benim özel durumum aslında şu. Doların yükselip steam'deki abilerin de bu kur ile birlikte güncelleme yapacaklarını az çok görebildiğimiz için ben gelecekte oynarım dediğim oyunları da alıyorum.

Ne oynuyorsun diye sorancak olursanız ; Ben neredeyse 10 yıl geriden geliyorum oyunlarda 🤓 halen tomb raider, shadow of mordor falan oynuyorum. Şuan steamde AAA düzeyinde bile neredeyse tüm oyunlar mevcut, hiçbişey yapmasam beni 15 yıl oyalayacak kadar oyun var.

Ben yurtdışına hizmet veren bir görsel effect sanatçısıyım. Sıfırdan gtx1050 bir laptop ile öğrenmeye başladım, dolayısıyla bugün herhangi birinizdeki bilgisayar ile başlasanız benim 3 gömlek üstümde yaparsınız herhangi bir digital hizmeti. Ama önce ingilizce 😇

Ben bugün ne alırsam alayım parasını ne zaman çıkartır diye hesaplayıp alıyorum.

SpecialTricks

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Benim özel durumum aslında şu. Doların yükselip steam'deki abilerin de bu kur ile birlikte güncelleme yapacaklarını az çok görebildiğimiz için ben gelecekte oynarım dediğim oyunları da alıyorum.

Ne oynuyorsun diye sorancak olursanız ; Ben neredeyse 10 yıl geriden geliyorum oyunlarda 🤓 halen tomb raider, shadow of mordor falan oynuyorum. Şuan steamde AAA düzeyinde bile neredeyse tüm oyunlar mevcut, hiçbişey yapmasam beni 15 yıl oyalayacak kadar oyun var.

Ben yurtdışına hizmet veren bir görsel effect sanatçısıyım. Sıfırdan gtx1050 bir laptop ile öğrenmeye başladım, dolayısıyla bugün herhangi birinizdeki bilgisayar ile başlasanız benim 3 gömlek üstümde yaparsınız herhangi bir digital hizmeti. Ama önce ingilizce 😇

Ben bugün ne alırsam alayım parasını ne zaman çıkartır diye hesaplayıp alıyorum.

Şu an da stoklasak yine de karlı olmayacağımızı düşündürecek ''ekonomi'' ye sahip değiliz elbette :) Ülkece veya bireysel olarak...

Gel gelelim, her konuya bu şekilde bakamıyorum, yoksa ben de önümüzü görebilsem sizin yaptığınız gibi yapardım, daha çok mekaniği zor oyunlar ya da belki eski oyunların güncel yapıları, grafikleri, mekanikleri itibariyle güncellenmesi çok dikkatimi çekiyor.

O şekilde ''hakkı budur zaten'' dediğim noktada satın alıyorum ''indirim'' falan aramadan ki daha yeni hayalimdeki sistemi toplamış oldum o da ayrı bir konu :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.