Neler yeni

Soru Sizce bu monitör nasıl?

• Konbuyu başlatan Birkan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 568

Birkan

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Link Removed sizce monitör nasıldır

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Fena ghosting var. Alınmaz

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Bizzat ben kullanıyorum. Ancak önermem bahsettiğiniz ürünün model numarasına bağlı. Birden fazla G3 24' modelleri var. Modeline göre değişiyor. Model numarasını yazarsanız daha yardımcı olabilirim.

EMRE

Aktif Üye
Uzman
Konular
9
ModArt Kredi
0
Teşhir edilen mağazalardan gidip incelersen daha net karar verirsin. Ben Excalibur 2k monitörü almakta kararsızdım. Teşhir gördüm inceledim birazda kurcaladım teknosa ve vatanda çok hoşuma gitti hemen sipariş ettim internetten (en güzeli deneyerek almak.)

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Bizzat ben kullanıyorum. Ancak önermem bahsettiğiniz ürünün model numarasına bağlı. Birden fazla G3 24' modelleri var. Modeline göre değişiyor. Model numarasını yazarsanız daha yardımcı olabilirim.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Ls24ag320nuxuf Odyssey G3 24" 1ms 165hz Freesync Premium Has+pivot Gaming Monitör Siyah 1220215
Link olarak atmış üstüne tıklayınca açılıyor.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Ls24ag320nuxuf Odyssey G3 24" 1ms 165hz Freesync Premium Has+pivot Gaming Monitör Siyah 1220215
Va panel olduğundan renk doğruluğu konusunda başarısız olucaktır onun dışında iyi gözüküyor.

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Açıkçası ben olsam alırdım. 165hz yeni model zaten, Pek ghosting felan dert edecek kadar olmaz bence. Bende 144hz olanın yeni versiyonu var. Gayet de memnunum. Kısaca tavsiye ederim.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Açıkçası ben olsam alırdım. 165hz yeni model zaten, Pek ghosting felan dert edecek kadar olmaz bence. Bende 144hz olanın yeni versiyonu var. Gayet de memnunum. Kısaca tavsiye ederim.
Chief diyorsa haklıdır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.