Neler yeni

Ryzen 9 7900'li Sistem Topladım, Hata Mı Ettim?

bukibuks

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Geçen sene ki sistemimde gene H150i Elite Capellix kullanmıştım. Fanlarında ses var diye RMA talebi açmıştım. Fanları gönder dediler. O sırada vaktim olmayınca yollayamadım. Sonra 2 ay geçti ve bir mail. Tarafınıza fanları gönderdik ve takip numarası bu diye. :)

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Geçen sene ki sistemimde gene H150i Elite Capellix kullanmıştım. Fanlarında ses var diye RMA talebi açmıştım. Fanları gönder dediler. O sırada vaktim olmayınca yollayamadım. Sonra 2 ay geçti ve bir mail. Tarafınıza fanları gönderdik ve takip numarası bu diye. :)
Şey şey bu nasıl ya nasıl ya Tamam Corsair değildi ama SteelSeries e RMA talebi attım SteelSeries Arctis Pro Hi Res kronik kırılma sorunu ile alakalı üzgünüz Türkiyede RMA yapamıyoruz satın aldığınız yer olarak belirttiğiniz Amazon ile iletişime geçin dediler Amazona mail attım aradım konuştum Steel Series ile konuşup RMA talep etmelerini sağlayın bilgisi verdiler ben Steel Series ile konuştum Türkiye de RMA yapamıyoruz diye aynı geri dönüşü yaptılar tabi bu sırada bazıları mesajına cevap vermiyince 3 tane ml serisi fan mı gönderiyorlar vay be vay be

bukibuks

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Şey şey bu nasıl ya nasıl ya Tamam Corsair değildi ama SteelSeries e RMA talebi attım SteelSeries Arctis Pro Hi Res kronik kırılma sorunu ile alakalı üzgünüz Türkiyede RMA yapamıyoruz satın aldığınız yer olarak belirttiğiniz Amazon ile iletişime geçin dediler Amazona mail attım aradım konuştum Steel Series ile konuşup RMA talep etmelerini sağlayın bilgisi verdiler ben Steel Series ile konuştum Türkiye de RMA yapamıyoruz diye aynı geri dönüşü yaptılar tabi bu sırada bazıları mesajına cevap vermiyince 3 tane ml serisi fan mı gönderiyorlar vay be vay be
Aynen öyle oldu. Daha önce de 4000x hatasını yapmış birisi olarak. 4000D airflow ön panelini ücretsiz temin ettirmiştim. :) Ancak şu an Corsair de TR RMA yapamıyoruz diyormuş.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Sırf şunun yüzünden gidip Corsair kulaklık alıcam yalnız bukibuks bukibuks sen ürünü nereden aldın ? ve Türkiye Corsair gibi bir yer mi cevap verdi yoksa ürünü Amazon.de den falan mı getirtirmiştin de Corsair ın yurt dışı RMA ekibiyle görüştün ? bu Steel Series in yaptığı olaydan sonra baya kafam karıştı.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
😄😄 çok iyi sistem. Corsair adamdır

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Aynen öyle oldu. Daha önce de 4000x hatasını yapmış birisi olarak. 4000D airflow ön panelini ücretsiz temin ettirmiştim. :) Ancak şu an Corsair de TR RMA yapamıyoruz diyormuş.
Ya bunun birşeyini çıkarttı bazı kişiler şimdi dolandırıcı demek istemiyorum ama Vatana Mediamarkta gidip Logitech ürünlerin fotoğrafıyla ürün kodlarıyla yok direksiyon bozuldu yok mouse ara sıra gidip geliyor diye supporta ticket açıp sülalecek evine direksiyon seti gönderttirip bunu sahibinden.com da kullanılmamış set olarak satan galiba insan olan kişiler olunca...

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Bi amazon kalmıştı, değişim yaparken 1. Ürünü istemiyordu. Yenisini gönderiyordu. O da vazgeçti.
Haklı usta

bukibuks

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Ya bunun birşeyini çıkarttı bazı kişiler şimdi dolandırıcı demek istemiyorum ama Vatana Mediamarkta gidip Logitech ürünlerin fotoğrafıyla ürün kodlarıyla yok direksiyon bozuldu yok mouse ara sıra gidip geliyor diye supporta ticket açıp sülalecek evine direksiyon seti gönderttirip bunu sahibinden.com da kullanılmamış set olarak satan galiba insan olan kişiler olunca...
Bu konuda komik bir hikayem var. Logitech z211 hoparlörüm vardı. Subwoofer kısmının altında bas vuran kısmı yeğenim yamulttu diye yazmıştım. Bana z213 yollayalım dediler. Dedim sadece çözüm bulsak vs. Dediler z213 de kalmamış z207 yollayalım dediler. En son 2 mail birden geldi hem z213 hem z207 geldi. Dedim böyle böyle. Sorun yok sizde kalabilir demişlerdi.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Bu konuda komik bir hikayem var. Logitech z211 hoparlörüm vardı. Subwoofer kısmının altında bas vuran kısmı yeğenim yamulttu diye yazmıştım. Bana z213 yollayalım dediler. Dedim sadece çözüm bulsak vs. Dediler z213 de kalmamış z207 yollayalım dediler. En son 2 mail birden geldi hem z213 hem z207 geldi. Dedim böyle böyle. Sorun yok sizde kalabilir demişlerdi.
Vay be.
Kalmadı o hoparlörlerden

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
corsair garanti ve müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyor. Sıvı soğutmayı hollandaya yolladım bana yenisini yolladılar ve klavyede F2 tuşunun RGB’sinde hafif sönüklük vardı aynı şekilde onunda yenisini yolladılar. Tüm kasa bileşenlerim Corsair. Bir sorun çıksa dahi yarı yolda bırakmayacaklarını biliyorum. Keşke ekran kartı ve anakartta üretseler. Müşteriye böylesine değer veren ve sorunlarıyla ilgilenen firma çok az.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Sırf şunun yüzünden gidip Corsair kulaklık alıcam yalnız bukibuks bukibuks sen ürünü nereden aldın ? ve Türkiye Corsair gibi bir yer mi cevap verdi yoksa ürünü Amazon.de den falan mı getirtirmiştin de Corsair ın yurt dışı RMA ekibiyle görüştün ? bu Steel Series in yaptığı olaydan sonra baya kafam karıştı.
SS arctis 5 kulaklığımın garantisi yeni bitti. Cızırtı ve mikrofonda sorun vardı. SS e maill attım tamir yapılabiliyormu ücretli olarak diye. Adamların müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz onarım yapalım demelerini bekliyordum hiç değilse makul bir fiyattan onarırlar diyordum. Bana 1.600₺ onarma fiyatı verdiler. O sıra itopyada 1700₺ idi. Bende aynı şekilde yazdım cevap bile vermediler. SS ürünleri ne kadar kaliteli olursa olsun bir daha asla bulaşmam. Sizede tavsiye etmem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.