Neler yeni

Pc toplama önerisi

Swyless_

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar bütçe max 9-10k normalde itopyadaki 1660ti lı sistemi düşünüyordum ama bitmiş ve fiyatlar artmış simdi napacağım bilmiyorum 2. El konusunda bilgili olmadığım için güvenemiyorum özellikle ekran kartı açısından bu yüzden tavsiye verir misiniz veya direk bir sistem önerebilir misiniz?

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar bütçe max 9-10k normalde itopyadaki 1660ti lı sistemi düşünüyordum ama bitmiş ve fiyatlar artmış simdi napacağım bilmiyorum 2. El konusunda bilgili olmadığım için güvenemiyorum özellikle ekran kartı açısından bu yüzden tavsiye verir misiniz veya direk bir sistem önerebilir misiniz?
Vatan 2060 sistem bulabilirmisin. 2. elden

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Vatan 2060 sistem bulabilirmisin. 2. elden
Arkadaşa yardımcı olmak için baktım sahibindende ama bir tane ilan var o da ekran kartını ayrı satıp başka bir ekran kartı koyarak 10500 fiyat koymuş.

Hocam size tavsiyem biraz bekleyin yakın zamanda kampanyalı hazır sistemler çıkabilir giriş seviyesi olacağını tahmin ediyorum. Sıfır uygun fiyata alırsınız. İkinci el ilanları çok çöp. Millet 2060 mı kasaları 16k ya satıyor çocuk kandırır gibi

magnifique

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
bekleyecek vaktin yoksa 2.el piyasasını araştırıp güzel bi sistem toplayabilirsin facebookda bunun için alım satım grubumuz var forum da aktif oldukça satışlar artacaktır kontrol edersin
tavsiye bi sistem listeleyeyim ben sana ortalama
ryzen 5 3600 - 2000 tl
b450 giriş seviye anakart - 600 tl
8x2 giriş seviyesi 3200mhz ram - 800 tl
600w kasa psu ortalama 800 tl
500gb m2 ssd - 600 tl
5200tlye de 6600xt bulmak hatta zorlarsan mining görmesi sıkıntı değilse 6700xt bile bulabilirsin veya işte 5kya 6600xt alıp 200 tlyi kasa psuya ekleyebilirsin

Farway

Yeni Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Beklemeni öneririm şu anlık piyasada düzgün sistem yok ama 2060 lı sistemler akacaktır 8-10k bandında. Ayrıca al satçılara bakabilirsin sahibinden yakınında varsa.

Swyless_

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Teşekkürler önerileriniz için biraz bekleyeceğim piyasa çok inişli çıkışlı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.