Neler yeni

Oyun Sırasında Yaşadığım Garip Durum

• Konbuyu başlatan Visal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 415

Visal

Yeni Üye
Uzman
Konular
5
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar,
Az önce Assetto Corsa isimli oyunu oynarken, bir anda sesler dııııııııııııııııt diye kaldı ve görüntü takriben alttaki gibi bir hale döndü (görüntünün normali üstteki gibi), bilgisayar hiçbir tepki vermemeye başladı. Ben de o anın korkusu ile direkt kapattım bilgisayarı, tekrar açtığımda bir problem yoktu, sizce ne gibi bir problem olabilir? Ekran kartım Zotac Twin Edge RTX 3050, sıcaklık değerleri gözlemlediğim kadarıyla anormal değil, hiçbir oyunda 70 dereceyi geçmiyor, birazdan sıcaklık değerlerine tekrar bakacağım
Collage.png

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
bendede bu problem sık sık oluyordu aniden donuyor ekran bunun sebebide windows 10 ve windows 11 işletim sisteminin
güç tüketininden kaynaklı olduğunu anlamıştım güç seçeneklerinden nihai performansa alınca düzeldi ben böyle aştım sorunu
Hangi işletim kullanıyorsun sistemin hakkında bilgi sağlarsan yardımcı olmaya çalışırız

Visal

Yeni Üye
Uzman
Konular
5
ModArt Kredi
0
Sistem özelliklerim :
Ryzen 3 4100, RTX 3050, 8x2 3200MHz, A320, 500W sertifikasız, W10 Pro 64 bit

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar,
Az önce Assetto Corsa isimli oyunu oynarken, bir anda sesler dııııııııııııııııt diye kaldı ve görüntü takriben alttaki gibi bir hale döndü (görüntünün normali üstteki gibi), bilgisayar hiçbir tepki vermemeye başladı. Ben de o anın korkusu ile direkt kapattım bilgisayarı, tekrar açtığımda bir problem yoktu, sizce ne gibi bir problem olabilir? Ekran kartım Zotac Twin Edge RTX 3050, sıcaklık değerleri gözlemlediğim kadarıyla anormal değil, hiçbir oyunda 70 dereceyi geçmiyor, birazdan sıcaklık değerlerine tekrar bakacağım
Ekli dosyayı görüntüle 751
Driver güncelleyebilirsin bide oc profili varsa memory hızını biraz düşürebilirsin belki stabil değildir elindeki kart trash bin ise.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Bios dahil tüm sistemi güncelleştirin ve Oyun içi vsync açık konuma alın
Windows 10 güç seçeneklerinden nihai performansı seçin

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Güç kaynağınızdan süpheleniyorum seritifkasız ve o sistem için biraz düşük gibi PSU kullanım sırasında dalgalanmalar yaşanıyor olabilir.

yusuffbp7

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar,
Ekli dosyayı görüntüle 751
Psu dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum bende powerboost vardı birde üstüne rx570 kullanıyordum her allahin gününde 5 6 kere yasardim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.