Neler yeni

Netspeed internet Tarifelerine zam geldi!

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Merhaba,
Netspeed'e büyük zam gelmiş aynı zamanda 150TL altında internet kalması cok zor diye zamanında bahsetmiştim. Netspeed abonesi olan varsa bir dahaki ay yeni fiyatan etkilenme ihitmaliniz yüksek bilginiz olsun kullananlara geçmiş olsun. Geçeklerede iyi bir duyuru olsun diye açtım konuyu.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Her şeye zam geliyor.. Buna alıştık resmen. Bakalım sonumuz ne olacak.

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Her şeye zam geliyor.. Buna alıştık resmen. Bakalım sonumuz ne olacak.
Haziranda zam planı olmayan firmalara baktığımda fixnet gördüm zam gelmeyecek anlamına gelmez fakat zam duyurusu şuanlık görmedim. Birde yılda 1 zam yapmaya özen gosteriyormuş. E devlet ile geçiş yapılıyormuş bende geçmeyi düşünüyorum 2 abonelik ile.
1 firmaya zam geliyorsa geç alternatif firmaya ama geçeceğin firmanın fiyat politikası iyi olcak. Ben neden fixnet geçecem inşallah cunku hem fiyatı iyi hem fiyat politikası hemde yatırımı var hem daha eski firma.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Haziranda zam planı olmayan firmalara baktığımda fixnet gördüm zam gelmeyecek anlamına gelmez fakat zam duyurusu şuanlık görmedim. Birde yılda 1 zam yapmaya özen gosteriyormuş. E devlet ile geçiş yapılıyormuş bende geçmeyi düşünüyorum 2 abonelik ile.
1 firmaya zam geliyorsa geç alternatif firmaya ama geçeceğin firmanın fiyat politikası iyi olcak. Ben neden fixnet geçecem inşallah cunku hem fiyatı iyi hem fiyat politikası hemde yatırımı var hem daha eski firma.

Ben de 3 ay sonra Fixnet'e geçeceğim muhtemelen.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Çok bile dayandı belliydi patlama yapacağı işe bak eskiden taahhütsuz isterdik şimdi taahhütlü arıyoruz zamdan etkilenmemek için

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Çok bile dayandı belliydi patlama yapacağı işe bak eskiden taahhütsuz isterdik şimdi taahhütlü arıyoruz zamdan etkilenmemek için
Tahhüütlü firma türktelekom var ve cok pahalı. Hem sozleşme maddelerini okumak önemli. Zam yapma hakkı veya vergi zamı gibi maddeler varsa başvuru yapılmamalı.
Tahhüütsüzler gene TT den ucuz kalıyor.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Tahhüütlü firma türktelekom var ve cok pahalı. Hem sozleşme maddelerini okumak önemli. Zam yapma hakkı veya vergi zamı gibi maddeler varsa başvuru yapılmamalı.
Tahhüütsüzler gene TT den ucuz kalıyor.
Taahhütlü de oluyor diğer firmalar da misal Türknet de 10 ay peşin ödeme vardı galiba diğer firmalar da da isteğe bağlı taahhütlü paketler var diye biliyorum

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Taahhütlü de oluyor diğer firmalar da misal Türknet de 10 ay peşin ödeme vardı galiba diğer firmalar da da isteğe bağlı taahhütlü paketler var diye biliyorum
Tahhüütlü abonelik sozleşmeli olur turkneteki ön ödemeli internet hizmetiydi.
Tahhüütlü internet varsa bile riske atılmaz alternatif firma olarak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.