Neler yeni

ModArt Sistemlerinde isteyip alamadığınız ( Stok veya Maddiyat gibi sebeplerden)

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Merheba her kese. Ben anakart almak istiyorum fakat 2 seçim arasında kaldım. Z790 Asus Rog yoksa Aorus. Hangisi daha kaliteli olur? Uzun süre kullanım için oyun için daha iyi performans hangisinde olur?
Z790 ın Z690 ile arasında Fps ini etkileyecek bir fark yok. En iyi anakart nedir diyorsan z690 godlike ı alıcak bütçen de varsa hayırlı olsun ama yerinde olsam z690 unify X alırdım sebebi ise en stabil ram overclocklarını başarı ile gerçekleştirmesi ve genel olarak diğer anakartlara kıyasla amacının Overclock ve stabilite olmasıdır.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Niye ki ? Bende alıp oynuyorum. Twitch ve YouTube yayın & kayıt yapıyorum. O kasayı alabilmek için verdiğim parada alın terim var. Mağazaya giderken harcadığım zamanda, enerjimde. Hakka girenler bence o sistemleri alıp, kasasından ekran kartını çıkarıp, kasaya eski ekran kartı koyup daha yükseğe satan kazıkçılar. Adam 14 k ya hazır sistem alıp, 3060 ekran kartını çıkarıp, 2060 ikinci el kart takıp 20 kya satıyor. Böyle çok ilan var. Benim yaptığım şey ise sınırlı stokla çıkmış kasayı satın alıp, kullanıp fırsatı kaçıran ama almak isteyen kişiler için 1-1.5 k fark ile satmak. Kaldı ki satış fiyatım yine normalin altında oluyor.
E zaten sen almazsan o adam için de fırsat kaçmıyacak değilmi 😉
Sonra neden 2. El piyasası sıfırdan pahalı

cavidmammadovvv

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
İkisi de mağdur etmez.
Fiyat farkı çok değilse rog alınır
Bir iki arkadaş söyledi Asus Rog ailesinin reklamı güzel. Amma Aorus roga göre daha iyidir güçlüdür söylediler.
Z790 ın Z690 ile arasında Fps ini etkileyecek bir fark yok. En iyi anakart nedir diyorsan z690 godlike ı alıcak bütçen de varsa hayırlı olsun ama yerinde olsam z690 unify X alırdım sebebi ise en stabil ram overclocklarını başarı ile gerçekleştirmesi ve genel olarak diğer anakartlara kıyasla amacının Overclock ve stabilite olmasıd

Z790 ın Z690 ile arasında Fps ini etkileyecek bir fark yok. En iyi anakart nedir diyorsan z690 godlike ı alıcak bütçen de varsa hayırlı olsun ama yerinde olsam z690 unify X alırdım sebebi ise en stabil ram overclocklarını başarı ile gerçekleştirmesi ve genel olarak diğer anakartlara kıyasla amacının Overclock ve stabilite olmasıdır.
Z790 almamın sebebi üzün süre kullanım içindir. Sistem topluyorsam günümze göre en iyisi hangisi o olsun. Overclock yok ben sırf oyun için alıyorum 4k oyun için. Bir iki arkadaşım söyledi Asus Rog reklamı çok güzel fakat performans için Aorus söylediler kafam karışıtı

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
E zaten sen almazsan o adam için de fırsat kaçmıyacak değilmi 😉
Sonra neden 2. El piyasası sıfırdan pahalı
Ben birden fazla stok yapıp almıyorum kardeşim, kendim için alıyorum, kullanıyorum, satın almak isteyen arıyor-alıyor. İşin özünde kimse almak istemese zaten ben kullanmış oluyorum. Aslında bir nevi daha doğrusunu yapmış oluyorum. Çünkü alan kişi en azından o ikinci el pahalıya satan kazıkçıların ürünlerine kalmamış oluyor. İlanlara bakarken benimkini uygun görüp alıyor.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Ben birden fazla stok yapıp almıyorum kardeşim, kendim için alıyorum, kullanıyorum, satın almak isteyen arıyor-alıyor. İşin özünde kimse almak istemese zaten ben kullanmış oluyorum. Aslında bir nevi daha doğrusunu yapmış oluyorum. Çünkü alan kişi en azından o ikinci el pahalıya satan kazıkçıların ürünlerine kalmamış oluyor. İlanlara bakarken benimkini uygun görüp alıyor.
Tamamdır başkan. Kolay gelsin size

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Bir iki arkadaş söyledi Asus Rog ailesinin reklamı güzel. Amma Aorus roga göre daha iyidir güçlüdür söylediler.

Z790 almamın sebebi üzün süre kullanım içindir. Sistem topluyorsam günümze göre en iyisi hangisi o olsun. Overclock yok ben sırf oyun için alıyorum 4k oyun için. Bir iki arkadaşım söyledi Asus Rog reklamı çok güzel fakat performans için Aorus söylediler kafam karışıtı
Alakası yok performansla ama peki z790 alıcaksan da sen bilirsin Z790 Asus Rog un biosu Aurous unkine göre daha iyi diyebilirim şimdide hayırlı olsun.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0

Hayır. Rog daha stabil ve serin.

recep

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Benim isteyip de alabildiğim var olur mu? 😂
Ama ondan önce hayalim buydu:
Buna yetişemeyince levon abim imdada koşmuştu ama youtube topluluktan çok darlamıştık levon abimi 😂😂

Escoi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Öncelikle ModArt ailesine forum hayırlı olsun. Ben başlıyorum arkadaşlar benim içimde kalan stoğun bol olmasına rağmen parasını denkleştiremeyip alamadığım sistem;
üst segmentte bu fiyata dahada zor gelir işlemciden tut ekran kartına kasasına kadar şeker gibiydi olmadı kısmet olmadı.ModArt'a burdan sesleneyim bari aynı sistemden istiyoruzzzzz ❤.

Rx 6750 XT alacam ülen senii
Evet bende bende bu kasayı çok beğenmiştim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.