Neler yeni

Soru Mod-Mart sistem hakkında

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Uzun zamandır direk giriş seviyesi sistem gelmiyor , 1660 lı olabilir 1660 super li olabilir. Şöyle uygun fiyatlı 7 k 7.5 k civarına kullanıcıyı memnun edecek bir sistem gelse güzel olur. Keyifli forumlar. Levon Turaç ModArt Levon

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
228
ModArt Kredi
0
Uzun zamandır direk giriş seviyesi sistem gelmiyor , 1660 lı olabilir 1660 super li olabilir. Şöyle uygun fiyatlı 7 k 7.5 k civarına kullanıcıyı memnun edecek bir sistem gelse güzel olur. Keyifli forumlar. Levon Turaç ModArt Levon
Şimdi 4000 serisi çıkığı için 3000 serisinin stokları aşırı artmaya başladı. Bahsettiğin 1660 gibi kartlarda toplu stok bulmak zorlaştı.
Yani o kadar saçma bir düzen var ki biz bile allak bullak oluyoruz.

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Şimdi 4000 serisi çıkığı için 3000 serisinin stokları aşırı artmaya başladı. Bahsettiğin 1660 gibi kartlarda toplu stok bulmak zorlaştı.
Yani o kadar saçma bir düzen var ki biz bile allak bullak oluyoruz.
O zaman 3050 barındıran F/P kralını bekliyoruz Levon. Top sende. Bana da kıyamet gibi genç giriş seviyesi sistem için yazıyor.

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Yani RTX 3060 Dururken 3050 li sistem mi yapayım şu an :)
Daha önce piyasanın en alt fiyatından yaptın , yine yaparım diyorsan beklerim . Hazırda 1 stok düştü mesela :) Giriş seviyeye ağırlık vermen taraftarıyım dediğim gibi . Çok fazla bu yönden talep alıyorum , dostane söyledim biliyorsun.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
228
ModArt Kredi
0
Daha önce piyasanın en alt fiyatından yaptın , yine yaparım diyorsan beklerim . Hazırda 1 stok düştü mesela :) Giriş seviyeye ağırlık vermen taraftarıyım dediğim gibi . Çok fazla bu yönden talep alıyorum , dostane söyledim biliyorsun.
Biliyorum ya takılıyorum sadece. Valla bu ay değil ama önümüzdeki ayın sistemi için bakıcam. Toplu stok olursa sözüm olsun 😉

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Biliyorum ya takılıyorum sadece. Valla bu ay değil ama önümüzdeki ayın sistemi için bakıcam. Toplu stok olursa sözüm olsun 😉
Eyvallah , bu ayın sistemi de belli o zaman orta-üst sayılabilecek bir sistem geliyormuş demek ki :)

vonaleee

Aktif Üye
Uzman
Konular
19
ModArt Kredi
0
Mart ayı içerisinde bikaç yayıncı daha sistem çıkaracakmış... umarım hepsi aynı ayda aynı saatte aynı sitede olmaz geçen ayki gibi...

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
228
ModArt Kredi
0
ya şimdi 3060ti dururken 3060lı sistem mi yapılır :p

(gddr6x olayına girip şansımızı düşürmeyelim)
size de bir şey beğendiremiyoruz 😁😁 3060 12gb var millet hasret kalmıştır 8gb modellerinden sonra 😉😉

Son düzenleme:

vonaleee

Aktif Üye
Uzman
Konular
19
ModArt Kredi
0
size de bir şey beğendiremiyoruz 😁😁 3060 12gb var millet hasret kalmıştır 8gb modellerinden sonra 😉😉
ekran kartı net diyebilir miyiz?

yayın tarihini de haftaya cuma falan yapsak pazartesi ameliyat olucam çıkabilirsem alırım artık :D

SemihCankaya

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Açıkçası Eğer Diyarbakır'da olsaydın Levon hocam tüm sistemi toplamak üzereyim salı günü hepsi tamamlaniyor gelip kursak beraber çok iyi olur 4090 suprimx ekran kartı,MSI x670E wifi anakart, 2 TB M2 SSD Kingston,AMD ryzen 7950X3D işlemci gskil cl32 ram 32 GB,4 TB HDD,MSI MPG 360 sıvı soğutma, sonra MSI MPG kasa,steelseries kulaklık nova pro,steelseries pro klavye,Logitech mause beklerim şeref konuğum olun agirlarim her türlü birde Samsung G7 32 inç 2k 240hz monitör umarım cvplarsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.