Neler yeni

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Dünya genelinde Konsol Katili olarak öne çıkan Gigabyte AORUS Model S Mini Bilgisayarını Türkiye'de ilk sizler için inceliyorum
Bir arkadaşım yurt dışına çıkarken yanında taşıyabileceği güçlü bir cihaz olmasını istediği için satın aldı ve bende incelemesini çekeyim dedim. Ve iyi ki de incelemişim çünkü tüm ön yargılarımı kırdı bu cihaz.

İçinde Z690 Mini ITX anakart ile beraber Intel Core i7-12700K işlemci var buda yetmemiş gibi GeForce RTX 3070 Ekran kartı da eklemişler. Ki en güzel yanı 32GB DDR5 Ram ve 2 tane 2TB m.2 SSD kullanılması.
Genelde Konsol Katili bu tür mini pc lere sıcaklık ses gibi konulardan ötürü ön yargılı bakardım ama videoyu izlediğiniz zaman siz bile şaşıracaksınız. Gigabyte resmen AORUS MODEL S bilgisayarında mühendisliğini konuşturmuş.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Gigabyte marka civata almam. Ama cidden güzel alet olmuş

ferhatugur

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Merhabalar.

Yurt dışında yaşıyorum ve Youtube kanalınızda paylaşım yaptığınız AORUS MODEL S kasaya denk geldim. Bulunduğum ülkede bu kasa mevcut fakat çok ufak tefek değişiklikleri olan bu ürüne denk geldim. Eğer mümkünse acaba çok büyük bir performans farkı olup olmayacağı hakkında Levon Turaç ModArt Levon hocam dan ufak bir destek isteyecektim mümkünse.

İyi forumlar dilerim.

Bu arada Fiyatı : 31.000 TL

AORUS MODEL S.jpg

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Merhabalar.

Yurt dışında yaşıyorum ve Youtube kanalınızda paylaşım yaptığınız AORUS MODEL S kasaya denk geldim. Bulunduğum ülkede bu kasa mevcut fakat çok ufak tefek değişiklikleri olan bu ürüne denk geldim. Eğer mümkünse acaba çok büyük bir performans farkı olup olmayacağı hakkında Levon Turaç ModArt Levon hocam dan ufak bir destek isteyecektim mümkünse.

İyi forumlar dilerim.

Bu arada Fiyatı : 31.000 TL

Ekli dosyayı görüntüle 1226
RTX 3080 var senin baktığında işlemci bir alt nesil ama yine de güzel bence fiyatı gayet iyi :)

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
PS gibi güzel incelme olmuş güzel duruyor ama fiyatı için yine hüsran

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Dünya genelinde Konsol Katili olarak öne çıkan Gigabyte AORUS Model S Mini Bilgisayarını Türkiye'de ilk sizler için inceliyorum
Bir arkadaşım yurt dışına çıkarken yanında taşıyabileceği güçlü bir cihaz olmasını istediği için satın aldı ve bende incelemesini çekeyim dedim. Ve iyi ki de incelemişim çünkü tüm ön yargılarımı kırdı bu cihaz.

İçinde Z690 Mini ITX anakart ile beraber Intel Core i7-12700K işlemci var buda yetmemiş gibi GeForce RTX 3070 Ekran kartı da eklemişler. Ki en güzel yanı 32GB DDR5 Ram ve 2 tane 2TB m.2 SSD kullanılması.
Genelde Konsol Katili bu tür mini pc lere sıcaklık ses gibi konulardan ötürü ön yargılı bakardım ama videoyu izlediğiniz zaman siz bile şaşıracaksınız. Gigabyte resmen AORUS MODEL S bilgisayarında mühendisliğini konuşturmuş.

Corsair One senelerdir yapıyordu Aurous da biz daha iyisini yapabiliriz demiş ve yapmış ürün harika ve bir mini prebuilt için böyle bir şey diyeceğimi düşünmüyordum ki piyasaya daha önce örneğini çıkartmamış bir firmadan geliyor bu.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0

Şu prebuiltler çok hoş satar fakat 13.nesil nerede?
i5 13600k
Z690
2x16 6000mhz cl30
4080
850Watt SFX-L / ATX Modüler PSU
980 Pro 2tb
980 Pro 2tb
------------
Şu sistemi böyle çıkartıp tepesine 200mm altına 200mm bir fan ile yapsalar tadından yenmez.

Son düzenleme:

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Şu prebuiltler çok hoş satar fakat 13.nesil nerede?
i5 13600k
Z690
2x16 6000mhz cl30
4080
850Watt PSU
980 Pro 2tb
980 Pro 2tb
------------
Şu sistemi böyle çıkartıp tepesine 200mm altına 200mm bir fan ile yapsalar tadından yenmez.
Avrupada birkaç milyon euro bütçem olsa düşünmeden kickstarter yapar modeller LTT ye vesayre ürünü gönderir şansımı denerdim en kötü durumda bile parasını çıkartır.
-
Link Removed gibi kasaları ucuza üretebiliyorken şu bileşenleri alabilcek Mini ITX kasa üretmesi acayip güzel olurdu.
Yurtdışında çok talebi olan SSUPD gibi kasalar var keşke ülkemizdende bir örneği çıksa.

MR SPOCK

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
Videoyu simdi izledim
Benim gibi ufak kasa sevenlerin cok hosuna gidecektir
Sogutma tarafinda guzel bir calisma olmus
Cpu ve gpuda sasirtici bir sekilde isinmiyor
Upgrade ye cok avantaj saglamiyor fakat uzun sure yetecek bir sistem hemde ddr5 butcem olsa ve yurtdisinda olsam kesinlikle alirdim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.