Neler yeni

Öneri Klavye Önerisi

• Konbuyu başlatan Sami y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 1K

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Ben şahsen bu fiyatlarda red switch klavye önermem. Çünkü size önereceksem benim güvendiğim bir marka ve klavye olmalı. Benim size tek önerim kendinize zaman tanıyıp bütçenizi artırıp sonra almanız olur.

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Sorunsuz olmadığını gösterdim. O kadar.
Kullananların memnun olduğunu biliyordum. O yüzden önerdim. Nedenlerini de söylemiştim ama okumamışsın sanırım.

Kim kullanıyor? Tüm arkadaşlarınız ve kuzenleriniz mi? İki saattir kaynak bekliyorum ama boş keseden konuşuyorsunuz hala. Ayrıca TKL bir eksiklik değildir, seçimdir.

Bu bütçede bazı şeyler olmayacak, normal. İki switch markasıda sıkıntı çıkarmıyor.
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Ben şahsen bu fiyatlarda red switch klavye önermem. Benim size tek önerim kendinize zaman tanıyıp bütçenizi artırıp sonra almanız olur.

İşin aslı öyle ama herkes bütçesini arttıramıyor maalesef.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Kim kullanıyor? Tüm arkadaşlarınız ve kuzenleriniz mi? İki saattir kaynak bekliyorum ama boş keseden konuşuyorsunuz hala.

Bu bütçede bazı şeyler olmayacak, normal. İki switch markasıda sıkıntı çıkarmıyor.

Az satılmış olması kötü anlamına mı geliyor. Yorumlarına veya forumlarda markaya bakabilirsin.
İki switch de sıkıntı çıkarmıyorsa neden "bazı şeyler" olmasın.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Ben şahsen bu fiyatlarda red switch klavye önermem. Çünkü size önereceksem benim güvendiğim bir marka ve klavye olmalı. Benim size tek önerim kendinize zaman tanıyıp bütçenizi artırıp sonra almanız olur.
Başta demiştim. Bazen GK50 1000tl civarına düşüyor. İndirim takip edilmeli.

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Az satılmış olması kötü anlamına mı geliyor. Yorumlarına veya forumlarda markaya bakabilirsin.
İki switch de sıkıntı çıkarmıyorsa neden "bazı şeyler" olmasın.

Markanın hiç bir önemi yoktur, model bazlı bakmadığınız için kaybettiniz 😃 Nasıl Samsung, ASUS ve Sharkoon’un çöp malları olabiliyorsa Gamepower’inde iyi ürünü olabiliyor.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Kim kullanıyor? Tüm arkadaşlarınız ve kuzenleriniz mi? İki saattir kaynak bekliyorum ama boş keseden konuşuyorsunuz hala.

Ben öneri olarak sundum hocam. Bütçesini kendisi bilir. Şuan artıramayabilir ama sabırlı olup biraz daha beklerse her yönden daha iyi bir klavye alabilir. Yine son karar kendisinin. Bu fiyatlarda tabi klavye önerisi yapabilirim ama red switch değil :) benim şahsi görüşüm.

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Ben öneri olarak sundum hocam. Bütçesini kendisi bilir. Şuan artıramayabilir ama sabırlı olup biraz daha beklerse her yönden daha iyi bir klavye alabilir. Yine son karar kendisinin. Bu fiyatlarda tabi klavye önerisi yapabilirim ama red switch değil :) benim şahsi görüşüm.

Şahsen bende Red switchi pek sevmem. Ülkemizde Akko, Kailh ve Gateron gibi switch markaları ve modelleri doğru düzgün bilinmediği için Red switch çok yüceltiliyor ülkemizce.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Şahsen bende Red switchi pek sevmem. Ülkemizde Akko, Kailh ve Gateron gibi switch markaları ve modelleri doğru düzgün bilinmediği için Red switch çok yüceltiliyor ülkemizce.
Pazarda olmamasının sebebi tamamen algı olduğunu düşünüyorum. “FPS oyunları tercih ediyorsan red switch, E-sporcu olacaksan red switch, CS:GO oynuyorsan red switch” gibi ezber öneriler olduğu için pekte tercih edileceğini düşünmüyorum. Cherry MX RED switchlerin tercih edilmesinin bence tek sebebi sessizlik. Kullancılarında çoğu seyahet mesafesinin 4mm, çalıştırma kuvvetinin 45gram olduğunu ve çalıştırma mesafesinin 2mm olduğunu bildiklerini sanmıyorum. Bende şuan MX Red kullanıyorum evet çok kaliteli hiçbir sorun yaşamadım ve memnunum. Ama ülkemizde olmayan switchleride denemek isterim. O yüzden yakın zamanda custom klavyeye geçeceğim.

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Pazarda olmamasının sebebi tamamen algı olduğunu düşünüyorum. “FPS oyunları tercih ediyorsan red switch, E-sporcu olacaksan red switch, CS:GO oynuyorsan red switch” gibi ezber öneriler olduğu için pekte tercih edileceğini düşünmüyorum. Cherry MX RED switchlerin tercih edilmesinin bence tek sebebi sessizlik. Kullancılarında çoğu seyahet mesafesinin 4mm, çalıştırma kuvvetinin 45gram olduğunu ve çalıştırma mesafesinin 2mm olduğunu bildiklerini sanmıyorum. Bende şuan MX Red kullanıyorum evet çok kaliteli hiçbir sorun yaşamadım ve memnunum. Ama ülkemizde olmayan switchleride denemek isterim. O yüzden yakın zamanda custom klavyeye geçeceğim.

Aynı şekilde bende ROG NX Red kullanıyorum şu an Flare 2 animate içinde. Sırf switchlerini gönlümce değiştirebilmek için hotswap olan bu klavyeyi aldım. Yakında Akko Jelly Black switchleri takacağım ve lube işlemi yapacağım.

Bir yandanda ülkemizde Red ve Blue dışında doğru düzgün switch türü de satılmıyor. O da bu bilgisizliğin sebebi bence.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Aynı şekilde bende ROG NX Red kullanıyorum şu an Flare 2 animate içinde. Sırf switchlerini gönlümce değiştirebilmek için hotswap olan bu klavyeyi aldım. Yakında Akko Jelly Black switchleri takacağım ve lube işlemi yapacağım.

Bir yandanda ülkemizde Red ve Blue dışında doğru düzgün switch türü de satılmıyor. O da bu bilgisizliğin sebebi bence.
İnşallah istediğiniz gibi olur. Akko switchleri nereden sipariş verdiniz ? Bende Feker IK75 düşünüyorum ama switchlere daha karar vermedim.
Bilgisizliğinde etkisi var. Tabi birazda merak işi bunlar. Yıllardır çok klavye, mouse kullandım. Aldım, kullandım, sattım. 1 ay önce bir mouse aldım. Sonra beklediğim bir mouse nasıl olduysa Türkiye’ye geldi. Dayanamadım onuda aldım. Dediğim gibi biraz zevk meselesi o yüzden de merakı doğuruyor :)

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
İnşallah istediğiniz gibi olur. Akko switchleri nereden sipariş verdiniz ? Bende Feker IK75 düşünüyorum ama switchlere daha karar vermedim.
Bilgisizliğinde etkisi var. Tabi birazda merak işi bunlar. Yıllardır çok klavye, mouse kullandım. Aldım, kullandım, sattım. 1 ay önce bir mouse aldım. Sonra beklediğim bir mouse nasıl olduysa Türkiye’ye geldi. Dayanamadım onuda aldım. Dediğim gibi biraz zevk meselesi o yüzden de merakı doğuruyor :)

Link bırakayım:

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Daha almadım, bir ara bütçemi denkleştirdiğimde bundan iki paket ve Krytox yağ alacağım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.