Neler yeni

Kılıfımın Arkasına Koymak İçin Fenerbahçeli Resim Tavsiyesi

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0
Pardon hocam. Ben zaten bir forumda galatasaraylı birisiyle kavga ettiğim için 3 Hafta 4 Gün ban yemiştim o yüzden akıllandım. Hakkım geçtiyse helal edin.
bakın sanırım 11.sınıf öğrencisisiniz yaş olarak sizden baya bir büyüğüm ve spor hernekadar rekabetse okadarda sohbet muhabbet amaçlıdır.Birbirimizle bunun geyiğini muhabbetini yapamayacaksak ortak noktalarda buluşmanın sosyalleşmenin vb.. herhangi bir amacı yok.Bugün Beşiktaş yener yarın Fener .Birgün biri geyik yapar öbürgün ötekisi

size hiçbir faydası olmayan futbol takımı için mi kavga ediyorsunuz:ROFLMAO:
anlamadım .Sadece bir resim attımki benim bildiğim kadarıyla forumların amacı yardım sohbet muhabbet vb..içindir

Baldiback

Pro Üye
Uzman
Konular
53
ModArt Kredi
0
bakın sanırım 11.sınıf öğrencisisiniz yaş olarak sizden baya bir büyüğüm ve spor hernekadar rekabetse okadarda sohbet muhabbet amaçlıdır.Birbirimizle bunun geyiğini muhabbetini yapamayacaksak ortak noktalarda buluşmanın sosyalleşmenin vb.. herhangi bir amacı yok.Bugün Beşiktaş yener yarın Fener .Birgün biri geyik yapar öbürgün ötekisi
11. Sınıf olduğum doğrudur hocam Fenerbahçenin 8-9 yıldır şampiyon olamaması notlarımdaki düşüş vs vs. İstemeden beni agresifleştirdi. Eğer istemeden kalbinizi kırdıysam özür dilerim.

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0

Baldiback

Pro Üye
Uzman
Konular
53
ModArt Kredi
0
size yazmış olduğum mesajlarda kullanmış oldugum üslüba bakın birde kendinizinkine .

bana ilk başta şu resmi atmış olsanız geyik yapar eğlenirdik .ABu tarz bir tepkiye bence hiç gerek yoktu
11. Sınıf olduğum doğrudur hocam Fenerbahçenin 8-9 yıldır şampiyon olamaması notlarımdaki düşüş vs vs. İstemeden beni agresifleştirdi. Eğer istemeden kalbinizi kırdıysam özür dilerim.
Hocam ben burada durumu açıkladım affedip affetmemek sizin kararınız boynum kıldan ince.

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0
Ali Koç baştayken her sene yeni bir takım kurup istikrar sağlanamazsa sanırım o devam eder.Notlarındaki düşüş içinse üzgünüm

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0
Hocam ben burada durumu açıkladım affedip affetmemek sizin kararınız boynum kıldan ince.
sıkıntı yok sadece sadece burası için değil gerçek hayatta veya 2 li ilişkilerinde fevri olmak kötüdür.Bunun çok sıkıntısını yaşadım

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0
Saygı çerçevesinde atışırsanız sevinirim yoksa üyelerimizi güzel bi’ uçuş bekliyor olacak :)
sıkıntı yok sayın moderatör arkadaşım zaten neden ceza aldığımı hala çözememişken:D
Aziz başkanın üstümüzde maalesef ahı var hocam Ali Koç'ta pek istifa edecek gibi değil maalesef.
evet .Sadece futbol deil bütün branşları bitirmeden durmayacak

Baldiback

Pro Üye
Uzman
Konular
53
ModArt Kredi
0
sıkıntı yok sayın moderatör arkadaşım zaten neden ceza aldığımı hala çözememişken:D

evet .Sadece futbol deil bütün branşları bitirmeden durmayacak
Umarım diğer seçimlerde kulüp Ali Koç'u yollar camia cidden sıkıntı çekmeye başladı. Artık kendi içimizde kavga edicek düzeye geldik.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.