Neler yeni

İnternet hızlarınız nelerdir?

• Konbuyu başlatan AMBARGO
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 116
  • Görüntüleme 5K

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Saniyede 100 MB indiriyor mu bu
WİFİ 6 ile de aynı hızları veriyor İOS güncellemeleri haricinde app store güncellemelerinin hazırlanması indirilmesinden daha çok sürüyor ama farklı bir keyif bitişini izlemek internetin değerini GTA5 i tekrardan indirirken yemek yiyip gelince inmiş olduğunu gördüğümde farkettim.

Ali

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
WİFİ 6 ile de aynı hızları veriyor İOS güncellemeleri haricinde app store güncellemelerinin hazırlanması indirilmesinden daha çok sürüyor ama farklı bir keyif bitişini izlemek internetin değerini GTA5 i tekrardan indirirken yemek yiyip gelince inmiş olduğunu gördüğümde farkettim.
İnşallah bizim burada gelir gigafiber

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Pc de durum bu normalde 940 verirdi ama düşüyor arada 😁
IMG-20221018-WA0023(1).jpg

Telefonda ise böyle
Screenshot_20221018-214323_Speedtest.jpg

Koskoca Samsung S21 ULTRA nın alabildiği hız. Sözde WiFi 6 ile bağlıyım 😞

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Pc de durum bu normalde 940 verirdi ama düşüyor arada 😁
Ekli dosyayı görüntüle 208

Telefonda ise böyle
Ekli dosyayı görüntüle 209

Koskoca Samsung S21 ULTRA nın alabildiği hız. Sözde WiFi 6 ile bağlıyım 😞
Tuhaf ya şeyi kontrol ettin mi aynı wifi sinyal bandında birden fazla router olduğunda biraz kafaları karışabiliyor bunu wifi adaptörü ile test edebildiğin birkaç uygulama var veya random sinyal bantlarına veya mghz lere falan geçip deniyerek kendin oturduğun apartman/sitede en boş en kullanılmayan bant aralığı mghz i bulabiliyorsun.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Turknet simetrik vermiyor mu Upload ı ? 60 da gayet iyi ama işi için 3990X dizen birisi simetrik tercih eder diye düşünmüştüm altyapı kaynaklı mı ?
Benim bölgemde Türknet yoktu. Ben türknete kurumsal müşteri olarak başvurdum Ttnet altyapısından verdiler bu sebeple alabildiğim maksimum hızlar bu. Türknet altyapısı olsa idi Upload dediğin gibi en az 600-700 vururdu. Ama buna da şükür valla.
Öncesinde 20/20 simetrik vardı onla idare ediyordum. Onda önce ttnet adil 11/1 anca alıyordum 😁😁

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Benim bölgemde Türknet yoktu. Ben türknete kurumsal müşteri olarak başvurdum Ttnet altyapısından verdiler bu sebeple alabildiğim maksimum hızlar bu. Türknet altyapısı olsa idi Upload dediğin gibi en az 600-700 vururdu. Ama buna da şükür valla.
Öncesinde 20/20 simetrik vardı onla idare ediyordum. Onda önce ttnet adil 11/1 anca alıyordum 😁😁
:D :D :D Levon az kalsın Türk Telekoma 200 mb için 500tl/ay ödiyicektin gibi olmuş allahtan şu TT nin tekelleşme olayını biraz kıstıladılarda tt nin altyapısında başka bir internet host/provider daha ucuza sunabiliyor...

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
:D :D :D Levon az kalsın Türk Telekoma 200 mb için 500tl/ay ödiyicektin gibi olmuş allahtan şu TT nin tekelleşme olayını biraz kıstıladılarda tt nin altyapısında başka bir internet host/provider daha ucuza sunabiliyor...
Öyle olacaktı gerçekten 🤣🤣

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Öyle olacaktı gerçekten 🤣🤣
Sözleşme bitmeye yaklaşınca 50mb paketi 189 Tl cik olarak satmak için çok kıvrandılar modemide bedava veriyorlarmış dev hizmet yapıyormuş gibi... tabi bu sırada 1000mb ı 20 tl farkla sunan Süperonline ve Vodafone fiberler...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.