Neler yeni

Duyuru İkinci El Forumu için "SATILIK" ve "ALINIR" ön eki seçim zorunluluğu

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar İkinci El Forumu için bir ekleme ve zorunluluk getirdik.

İlan açarken bundan sonra "ÖN EK" seçme sorunluluğu mevcut. Ön ek kısmında ALINIR ve SATILIK olarak sadece 2 seçenek çıkacak.
İlanınızın yapısına göre bu ön eklerden birini muhakkak girin.

modart pc iknici el forumu.jpg

Ayrıca ilanlar için bütçe seçeneği de alt kısımda var fakat bütçe bölümü zorunlu değil dilerseniz açıklamaya yazabilirsiniz.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Bir eksik daha giderildiğini düşünüyorum.
Daha yolun başındayız. O kadar ince ince dokuyoruz ki son halini aldığında cidden çok detaylı ve efsane olacak. Ön ekler her kategori ve alt forum için ayrı olacak rank sistemi daha da detaylanacak. Daha çoğu kategori ikonlarını eklemedim :)

Yani yapılacak çok iş var aslında ama aceleye getirip baştan savma olsun istemiyorum. Sizlerin desteği ve fikirleri ile gerekli düzeltme düzenleme gibi işlemleri göz ardı etmeyeceğiz.
Bu forum hepimizin ve ona gözümüz gibi bakmamız lazım 😊😊

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Abi modart Facebook alım satım Grubu bu iş için daha doğru değilmi
Muadil iki forum var birinde var birinde yok ikinci el kısmı da pek işe yaradığını düşünmüyorum şahsen
Ama emeğiniz için teşekürler

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bir de şahsen ben mobil üzerinden giriyorum soldaki kısma kısayolu eklese güzel olur

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar İkinci El Forumu için bir ekleme ve zorunluluk getirdik.

İlan açarken bundan sonra "ÖN EK" seçme sorunluluğu mevcut. Ön ek kısmında ALINIR ve SATILIK olarak sadece 2 seçenek çıkacak.
İlanınızın yapısına göre bu ön eklerden birini muhakkak girin.

Ekli dosyayı görüntüle 469

Ayrıca ilanlar için bütçe seçeneği de alt kısımda var fakat bütçe bölümü zorunlu değil dilerseniz açıklamaya yazabilirsiniz.
Çok iyi oldu. Yola devam

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Daha yolun başındayız. O kadar ince ince dokuyoruz ki son halini aldığında cidden çok detaylı ve efsane olacak. Ön ekler her kategori ve alt forum için ayrı olacak rank sistemi daha da detaylanacak. Daha çoğu kategori ikonlarını eklemedim :)

Yani yapılacak çok iş var aslında ama aceleye getirip baştan savma olsun istemiyorum. Sizlerin desteği ve fikirleri ile gerekli düzeltme düzenleme gibi işlemleri göz ardı etmeyeceğiz.
Bu forum hepimizin ve ona gözümüz gibi bakmamız lazım 😊😊
İkinci el bölümü için üyelere referans sistemi eklerseniz hoş olur. ModArt forumunda kullanıcılardan aldığı referanslar ile güvenilirliklerini ölçebiliriz.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Abi modart Facebook alım satım Grubu bu iş için daha doğru değilmi
Muadil iki forum var birinde var birinde yok ikinci el kısmı da pek işe yaradığını düşünmüyorum şahsen
Ama emeğiniz için teşekürler
Valla fazlası göz çıkarmaz kim hangi platformdan isterse oraya bakar diye düşünüyorum açıkçası. Ki ben ikinci el kısmı ile çok ilgilenmiyorum bazılarının işine yarar diye ekledim. Ama orayı da tabiki daima kontrol edeceğiz.

Batuhan EC Bayraktar

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
2. Elden güç kaynağı ve birkaç parça satan ben bunu görünce şaşırdım. Forumda ikinci el işini görmek bir ilk sanırsam.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.