Neler yeni

Haklıyken Azar İşittiğim Servis

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Yine haklı öz abim. Bu arada çocuğun mu vardı abi? Allah bağışlasın.

Çocuk servislerinde genelde kadın oluyor ve bence çok güzel bir şey. Bence de kurallar getirilmeli, ailem bazen zar zor para yetiştiriyor. Karşılığı bu mu olacak ailemin onca çabasının?
bence zar zor para yetıstırmıyordur algı yapma vılla yaptıran 2. arabayı alan kısı sen degıl mısın dogru lafın yok

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Merhaba, bugün aynı servisçi ile bir olay oldu. Baştan anlatmak gerekirse; 2 gündür araca CHP bayrağı asıp bizi bırakıyordu, biz de dün şakasına AKP bayrağı getirip Dombra açtık güldük eğlendik.

O sırada abi bize dedi ki: "Kılıçdaroğlu kazanırsa o bayrağı götüne sil tamam mı?", bunu diğer arkadaşıma demiş ama aynı anda konuştuğumuz için bize de söylediğini düşündük, arkadaşım da: "Erdoğan kazanırsa sen aynısını yapabilecek misin?" dedi fakat ciddi değil neşeli şekilde dedi.

İşte servis bizi bıraktı falan, bugün 4 dakika önce geldi ve servis gelmiş, ben görmedim ama o da 5-6 saniye falandı, sonra servisin kapısına geldiğimde kapıyı açmadan baktı biraz ve kapıyı açtı, sonra bana kızarak "Kusura bakma bekletiyoruz seni!" dedi, ben de gülüp geçtim.

Sıra arkadaşlarıma geldi ve servise aldı. Tam yola çıktı diğer yola doğru yola çıktı ama kenara çekip durdu ve kapıyı açtı. Servisin arka kısmına geçip arkadaşıma bayağı bağıra bağıra kızmaya başladı "Velet, Ak Partine de sıçarım sana da sıçarım, duysaydım seni servisten atardım o an, Sen benim dengim misin ki?" vb. argo kelimeleri çok yüksek sesle söyledi.

Servisin önüne geçince de söylendi, "Bu serviste bana sadece 3 kişi şaka yapabilir, sen yapamazsın, sen kimsin lan!?" dedi fakat arkadaşım hiç bir laf etmedi o an veya sonrasında. Kendisi bir servis markasında sürücü. Bunu nereye şikayet edebiliriz?

Öncesinde okursanız benimle de olayı olmuştu. Abi o an duymamış fakat birisi söylemiş ama galiba abartılı ve lafı dolandırarak söylemiş, kimin söylediğini tahmin edebiliyorum, kendisi koyu CHP'li bir kız ve bence dediğim gibi lafı dolandıra dolandıra söylemiştir.
haketmıssın

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Evet bazı arkadaşların savunduğu servisçi bugün arkadaşımı darp etti mutlu musunuz?

Olay şöyle oldu: Cumartesi günü hiç bir şey yok iken servisçi arkadaşımı çıkarttı WP grubundan. Bugün de servise bindik falan okula girdik ve herkes iniyordu. Ben, arkadaşım, servisçi ve kızı vardı. Tam ben inerken arkadaşım servisçiye "Abi beni niye gruptan çıkarttın? Madem çıkartacaktın önceden haber verseydin." dedi ve servisçi arkadaşıma saldırdı, ağzı burnu kan içinde kaldı. Az önce de karakolda ifade verdim, arkadaşım dava açacak. Hadi şimdi bunu da savunun.

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
334
ModArt Kredi
0
Evet bazı arkadaşların savunduğu servisçi bugün arkadaşımı darp etti mutlu musunuz?

Olay şöyle oldu: Cumartesi günü hiç bir şey yok iken servisçi arkadaşımı çıkarttı WP grubundan. Bugün de servise bindik falan okula girdik ve herkes iniyordu. Ben, arkadaşım, servisçi ve kızı vardı. Tam ben inerken arkadaşım servisçiye "Abi beni niye gruptan çıkarttın? Madem çıkartacaktın önceden haber verseydin." dedi ve servisçi arkadaşıma saldırdı, ağzı burnu kan içinde kaldı. Az önce de karakolda ifade verdim, arkadaşım dava açacak. Hadi şimdi bunu da savunun.
Bunun neyini savunalim? Ne icin sevinelim aciklar misin? Olay oncesi falan var mi? Bir servisci bu kadar kolay darp edemez, alisageldik olarak cogu sofor zaten sabikali oluyor. Sabika kaydi var mi adamin?

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Bunun neyini savunalim? Ne icin sevinelim aciklar misin? Olay oncesi falan var mi? Bir servisci bu kadar kolay darp edemez, alisageldik olarak cogu sofor zaten sabikali oluyor. Sabika kaydi var mi adamin?
Sana veyahut sadece birisine demiyorum. Farklı bir forumda da paylaştım bunu ve 50-60 kişiden linç yedim. Hatta "öldürmediğine dua et sen." vb. şeyler de söyledi. Burada da olmuştu sanırım servisçiyi savunan.

Sabıka kaydı var mı bilmiyorum ama artık var. Ailesi avukat tuttu, servisçi işten atıldı ve zaten araba da onun değilmiş. Ben sadece kızına üzüldüm. Kızıyla aynı sınıftaydık, arkadaşımı darp ederken kız da bağırıyordu "Baba dur! Baba Yapma!" diye ve son gördüğümde ağlayarak gidiyordu. Böyle bir babanın yanında Allah yardım etsin.

Arkadaşımın darp edildikten sonra fotoğrafı var ama paylaşmamamı söyledi. Fakat beni ifadeye götürmek için annem geldi ve resimleri görünce bayağı şaşırdı ve üzüldü. İfadesinde de şunları demiş servisçi; "Bana çok ağır ithamlarda ve hakaretlerde bulundu, ilk vuruşu ben yapsam da hafif vurdum fakat bana çok fazla saldırdı ve ben de kendimi korudum." tarzı bir şey demiş fakat ne hikmetse öyle bir şey duymadım ben.

Böyle partisine göre insanları aşağılayan tipler yüzünden oldu sağ sol kavgaları, arkadaşımı öyle bir dövdü ki ağzı burnu dağıldı arkadaşımın. Fakat hesabını verecek, dediği normal bir cümleden asla böyle tetiklenmemeli bir insan.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.