Neler yeni

Çözüldü h510 flow kasasında çıkan bilmediğim 2 kablo

boüntrainer

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar h510 flow yeni kasamda 2 güne montajını yapacağım güç kaynağım geldiğinde ama kasanın içinden fotoğrafını koyacağım iki kablo çıktı bunlar önceki kasamda yoktu anakartta veya psu da nereye takacağımı bilmiyorum bu kabloları. Birde normal power tuşu felan olan 6 lı küçük kablo çıktı onunla beraber mi kullanacağım birleştirip o kabloyu yardım ederseniz çok sevinirim (f panel yazan kabloyla diğer kablonun resmi ilk resimde dönüştürücü gibi olan kablo da 2.resimde)

Ekli dosyalar

• 73e8644f-d765-4e88-a85e-a47db43125ac.jpeg
    73e8644f-d765-4e88-a85e-a47db43125ac.jpeg
    68.4 KB · Görüntüleme: 66
  • df4bbab5-383e-4278-83cf-6382f1cf5f95.jpeg
    df4bbab5-383e-4278-83cf-6382f1cf5f95.jpeg
    117.3 KB · Görüntüleme: 68

Çözüldü h510 flow kasasında çıkan bilmediğim 2 kablo

Merhaba arkadaşlar h510 flow yeni kasamda 2 güne montajını yapacağım güç kaynağım geldiğinde ama kasanın içinden fotoğrafını koyacağım iki kablo çıktı bunlar önceki kasamda yoktu anakartta veya psu da nereye takacağımı bilmiyorum bu kabloları. Birde normal power tuşu felan olan 6 lı küçük kablo çıktı onunla beraber mi kullanacağım birleştirip o kabloyu yardım ederseniz çok sevinirim (f panel yazan kabloyla diğer kablonun resmi ilk resimde dönüştürücü gibi olan kablo da 2.resimde)
1. Resimdeki ön panel TYPE-C konnektörü.
Anakartında eğer varsa kullanabilirsin. Yoksa boşta kalır sıkıntı olmaz.

2. Resimdeki ise yine ön panel Power push buton kablolarını rahat takabileceğin uzatma kablosu. Onu kullanmak zorunda değilsin.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0

2. Resimdeki ise yine ön panel Power push buton kablolarını rahat takabileceğin uzatma kablosu. Onu kullanmak zorunda değilsin.

Çözüm

boüntrainer

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0

levon abi çok sağol yanıtladığın için bir de ilk resimdeki f panel kablosunu da direk o minik kablolarla uğraşmadan f panel yazan yere mi takacağım

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
levon abi çok sağol yanıtladığın için bir de ilk resimdeki f panel kablosunu da direk o minik kablolarla uğraşmadan f panel yazan yere mi takacağım
Rica ederim.
Aynen öyle o ara kabloyu kullanmadan direk anakarta tak daha iyi.
Yada dediğin gibi önce ön panel kablolarını o kısa kabloya tak doğru şekilde. Sonra o kısa kablonun f panel yazan ucunu anakarta tak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.