Neler yeni

GYM-Supplement-Beslenme Sorunuz Varsa Buyrun

Malta Gang

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Zaten su tüketimim çok az gün içi hiç su içmiyorum anca akşamları 1 bardak falan :(
minin 3 litre içmen lazm su ph değeri 7 nin altında olmayan su ları iç sen bu mak mikro olaylarıyla hiç uğraşma direk iyi bir hocası olan salona git derdini söyle o senin yerine beslenme programınla antrenman programınla neyapıcan ne edicen hepsini söyler antrenmanını yaptırır her ay beslenme programında oynama yapar kilo kaybı oldukça karbonhidratda biraz düşmesi gerekir en haftada 1 yüksek karbonhidrat almak gerekir çünkü nekadar kilo vermeye dayalı kalori açığı doğru şekilde ayarlanmış beslenmeyi uygulasanda yaratışıl gereği insan vücüdü hep survivor moddadır kendini koruma modundadır bu yüzden vücüt yine o düşük kalori tehlike olarak görücek metabolizma hızını düşürcek onun haftada 1 yüksek karbonhidrat yani haftada bir ateşe kütük atmak yeniden ateşi canladırmak.
😃😃 adama günlük 2000 kalori önermişsin ama bunu birkaç hamburgerden de alabilir. Ben ona sırf karbonhidrat tüket demedim. Beslenme programı uygulayabilirsin dedim. Vakit ayırabilirse kalori ve makro hesabı yapabilir dedim.
Bişeyler zırvalamışsın ama benim dediğimle alakası yok.
ya dostum sen harbi saykosun adama 2000 kalorilik ne önermişim sen daha bu olayı bilmiyorsun kulakdan duyma basit bilgileri veriyorsun gözünü seviyim bu işe burnunu sokma kimseye bu işle ilgili bilgi akıl verme insanların sağlını bozarsın sen kimse bunu dikkate almasın beslenme konusunda.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
minin 3 litre içmen lazm su ph değeri 7 nin altında olmayan su ları iç sen bu mak mikro olaylarıyla hiç uğraşma direk iyi bir hocası olan salona git derdini söyle o senin yerine beslenme programınla antrenman programınla neyapıcan ne edicen hepsini söyler antrenmanını yaptırır her ay beslenme programında oynama yapar kilo kaybı oldukça karbonhidratda biraz düşmesi gerekir en haftada 1 yüksek karbonhidrat çünkü nekadar doğru miktarda

ya dostum sen harbi saykosun adama 2000 kalorilik ne önermişim sen daha bu olayı bilmiyorsun kulakdan duyma basit bilgileri veriyorsun gözünü seviyim bu işe burnunu sokma kimseye işle ilgili bilgi akıl verme insanların sağlını bozarsın sen kimse bunu dikkate almasın beslenme konusunda.
😆😆😆 ulan harbi kafan güzel senin.
Hangi verdiğim bilgi insanların sağlığını bozar? Burada salla kazan tabi
Belli ki bu işleri en iyi sen biliyorsun 👍

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
minin 3 litre içmen lazm su ph değeri 7 nin altında olmayan su ları iç sen bu mak mikro olaylarıyla hiç uğraşma direk iyi bir hocası olan salona git derdini söyle o senin yerine beslenme programınla antrenman programınla neyapıcan ne edicen hepsini söyler antrenmanını yaptırır her ay beslenme programında oynama yapar kilo kaybı oldukça karbonhidratda biraz düşmesi gerekir en haftada 1 yüksek karbonhidrat almak gerekir çünkü nekadar kilo vermeye dayalı kalori açığı doğru şekilde ayarlanmış beslenmeyi uygulasanda yaratışıl gereği insan vücüdü hep survivor moddadır kendini koruma modundadır bu yüzden vücüt yine o düşük kalori tehlike olarak görücek metabolizma hızını düşürcek onun haftada 1 yüksek karbonhidrat yani haftada bir ateşe kütük atmak yeniden ateşi canladırmak.

ya dostum sen harbi saykosun adama 2000 kalorilik ne önermişim sen daha bu olayı bilmiyorsun kulakdan duyma basit bilgileri veriyorsun gözünü seviyim bu işe burnunu sokma kimseye işle ilgili bilgi akıl verme insanların sağlını bozarsın sen kimse bunu dikkate almasın beslenme konusunda.
Bu arada yazdığın hayallerdeki spor hocası hiçbir gymde yok. PT tutmazsan seninle kimse ilgilenmez

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.