Neler yeni

Çözüldü Gaming gen TR arızalı olarak gönderilen monitörü geri gönderdi

ffck61

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar Gaming gen TR'den almış olduğum Dell G2422HS monitörüm arızalandı Şikayetvar konum üzerine beni arayıp monitörü bize gönderip iade veya değişim yapabileceğimi söylediler. Bende gönderdim monitörü müşteri hizmetlerini arayıp iade dememe rağmen monitörü bana geri göndermişler. Bende kargoyu almayıp geri gönderdim ve Gaming gen TR'yi aradığımda tamam iade yaparız gelsin monitör dediler ve monitör onlara ulaşmıştı. Neredeyse her gün arayıp bilgi aldım neyse şimdi ben yine Gaming geni aradım konuştum bana monitör elimize ulaştı dediler. Bu hafta içi iadesi yapılır dediler. Ben de iade beklerken sabah kargo şirketi kapımı çalarak bana monitörü getirmişti. Arızalı olarak gönderdiğim monitör sonra alıp Gaming geni aradığımda bana monitörde hiçbirsorun olmadığını söylediler. Bende dedim 1.5 2 haftadır bekliyorum müşteri hizmetleri bana iadesi olur dedi. Konuştuk sonra bana monitörü geri kargolayın dediler. Bende hasta halimle gittim Yurtiçi Kargo'ya geri gönderdim ve bana faturanın çıktısını alıp ad soyad bir de iade olarak yazın dedi. Bende çıktısını alıp yazdım ve bir tane daha kağıda ekstra olarak yazdım. 1.5 2 haftadan beri oyalıyorlar beni eğer yine sorun çıkarsa THH'ye başvurmaktan çekinmem.

Videolu kanıtım arızalı olduğuna dair:

Ekli dosyalar

• yurtiçikargo.PNG
    yurtiçikargo.PNG
    20.2 KB · Görüntüleme: 55

Çözüldü Gaming gen TR arızalı olarak gönderilen monitörü geri gönderdi

Sorunum çözüldü şimdi müşteri hizmetleri ile konuştum iadeniz onaylandı dediler paranın hesaba yatmasıda bankaya bağlı dediler.

ffck61

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
THH'ye başvurmakta fayda var.
Şuan geri gönderdim ellerine ulaştıklarında arayıp bilgi alırım eğer sorun çıkarsa THH`ye başvuru yaparım umarım sorun çıkarmazlar bende yeni monitör bakıyordum iademin gelmesini bekliyordum iadem gelince gidip mağazadan test ettirip alıcaktım monitör.

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
bende ayni monitörü alicam kutuyu acicam simdi umarım sıkıntı olmaz

ffck61

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
"Ürününüzü bugün gün içinde iade işlemi için ilgili birime yönlendirdik."
Hallettim 1 saat önce böyle bir mail geldi teknik destek maili üzerinden iletişim kurmuştum.

theumtkyd

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar Gaming gen TR'den almış olduğum Dell G2422HS monitörüm arızalandı Şikayetvar konum üzerine beni arayıp monitörü bize gönderip iade veya değişim yapabileceğimi söylediler. Bende gönderdim monitörü müşteri hizmetlerini arayıp iade dememe rağmen monitörü bana geri göndermişler. Bende kargoyu almayıp geri gönderdim ve Gaming gen TR'yi aradığımda tamam iade yaparız gelsin monitör dediler ve monitör onlara ulaşmıştı. Neredeyse her gün arayıp bilgi aldım neyse şimdi ben yine Gaming geni aradım konuştum bana monitör elimize ulaştı dediler. Bu hafta içi iadesi yapılır dediler. Ben de iade beklerken sabah kargo şirketi kapımı çalarak bana monitörü getirmişti. Arızalı olarak gönderdiğim monitör sonra alıp Gaming geni aradığımda bana monitörde hiçbirsorun olmadığını söylediler. Bende dedim 1.5 2 haftadır bekliyorum müşteri hizmetleri bana iadesi olur dedi. Konuştuk sonra bana monitörü geri kargolayın dediler. Bende hasta halimle gittim Yurtiçi Kargo'ya geri gönderdim ve bana faturanın çıktısını alıp ad soyad bir de iade olarak yazın dedi. Bende çıktısını alıp yazdım ve bir tane daha kağıda ekstra olarak yazdım. 1.5 2 haftadan beri oyalıyorlar beni eğer yine sorun çıkarsa THH'ye başvurmaktan çekinmem.

Videolu kanıtım arızalı olduğuna dair:
Yerinizde olsam değişim isterdim gayet güzel bir monitör çünkü.

ffck61

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Sorunum çözüldü şimdi müşteri hizmetleri ile konuştum iadeniz onaylandı dediler paranın hesaba yatmasıda bankaya bağlı dediler.

Çözüm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.