Neler yeni

Forumu Canlandırmak Adına Herkesin Setuplarını Bekliyorum

• Konbuyu başlatan Whisper
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 46
  • Görüntüleme 2K

✓Arda

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
IMG_20220607_005532.jpg
IMG_20220607_012803.jpg
IMG_20221017_202521.jpg
IMG_20221104_220423.jpg

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
2015 yılında ilk sistemim ;
Fotoğraflarım (64).jpg

Fotoğraflarım (78).jpg

AMD FX 6300 // HD6870 // 8GB RAM

2017 geldi ekran kartı bozuldu, sonra sistemi komple sattım. Zaten askerlikte gelmişti, 12 ay vatani görevimi yapıp döndüm evime. Sonrasında 2018 ağustosta bu sistemi dizdim ;

IMG-20221104-WA0044.jpg

AMD FX-8300 felan, GTX 1050, SS kinzu V2, SS siberia V2 😂

Sonrasında maddi ihtiyaçlarımdan dolayı zorunlu sattım. 2020 de evlendim. 2 yıl boyunca borç ödemekle uğraştım. Borçlar biraz hafifleyince borç alıp Levon Turaç ModArt Levon abimin sistemini sahibinden de 14 k ya alıp, sistem dizdim ;

20220918_201851.jpg

Sistem harikaydı. Makine gibi uçuyor adeta keyif alıyordum. Ancak kısa bir süre sonra tekrar maddi zorluğa düşünce satmak istedim. Piyasa araştırması yapınca kasanın eserinin 15-16 k olduğunu düşünüp kârlı bir şekilde sattım.

Sonra aklımda bir fikir belirdi. Borçlarımı ve maddi durumumu al sat ile sağlayabilmiydim diye düşündüm ve borçla tekrar kasa almak istedim. İtopya mağazası açılışına gittim ve indirimli 14 k ya 3060 lı bu kasayı aldım.

IMG-20221104-WA0016.jpg

Kasa MSI gaming x 3060 lı ve güzel görünümü ile fotoğraflarda adeta ateş ediyordu. Bunuda kârla sattım. Bu sefer tekrar itopyaya gittim ve bunu aldım ;

IMG-20221104-WA0014.jpg

3060ti i5-12500 kasa 18e aldım 19a sattım. Al satlarım kısa aralıklarda gerçekleşiyordu. Kısmetim mi desem, yoksa satış tecrübesi mi bilmiyorum ama aldıktan kısa süre sonra gidiyordu.

Sonrasında kampanyalı sistem vs bulamadım. Bende sahibindende bunun gibi kasaları satan kişilerin ilanlarına baktım ve pchocasının F6 kasasını 16 ya satanı gördüm. 15 e pazarlık yapıp aldım ve 16 ya sattım.

IMG-20221104-WA0018.jpg

İ5-12400f 3060lı full MSI sistem. 2 gün durdu elimde. O esnada kendime yeni sistem dizmiştim. Eski ekipmanlı sistemi başka bir kasayla satmıştım.

Sonrasında Mert bayantemurun çıkardığı sistemi alabilme imkanım oldu, aldım. Onu da sattım. Kapalı kutuda geldiği için tek bu görüntüsü var.

20221102_111140.jpg

En sonunda bunu satınca şu an masam boş sadece ekipmanlar var. Son sistem fotoğrafım bu ;
20221021_154658.jpg

Sistem hikayem böyle işte arkadaşlar. Eminim bu yazıyı okuyan bazılarınız al sat yaptığım için bana küfrediyordur.

Arkadaşlar ben 12 yaşımdan beri çalışan orta okul mezunu birisiyim. Hayatım çalışmakla geçti. Kazandığım para hep aileme ve birazcık kendime gitti. Evlendim, çocuğum oldu. Ekonomi boka sardı. Kazandığım bir maaş o da pul oluyor her ay eksiye atıyor. Ben bu işi fırsatçılık olduğu için değil, para kazanıp biraz artıya geçebilmek, borçlarımı ödeyebilmek için yapıyorum. Kim ne düşünürse düşünsün.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
2015 yılında ilk sistemim ;
Ekli dosyayı görüntüle 729
Ekli dosyayı görüntüle 730
AMD FX 6300 // HD6870 // 8GB RAM

2017 geldi ekran kartı bozuldu, sonra sistemi komple sattım. Zaten askerlikte gelmişti, 12 ay vatani görevimi yapıp döndüm evime. Sonrasında 2018 ağustosta bu sistemi dizdim ;

Ekli dosyayı görüntüle 731

AMD FX-8300 felan, GTX 1050, SS kinzu V2, SS siberia V2 😂

Sonrasında maddi ihtiyaçlarımdan dolayı zorunlu sattım. 2020 de evlendim. 2 yıl boyunca borç ödemekle uğraştım. Borçlar biraz hafifleyince borç alıp Levon Turaç ModArt Levon abimin sistemini sahibinden de 14 k ya alıp, sistem dizdim ;

Ekli dosyayı görüntüle 732

Sistem harikaydı. Makine gibi uçuyor adeta keyif alıyordum. Ancak kısa bir süre sonra tekrar maddi zorluğa düşünce satmak istedim. Piyasa araştırması yapınca kasanın eserinin 15-16 k olduğunu düşünüp kârlı bir şekilde sattım.

Sonra aklımda bir fikir belirdi. Borçlarımı ve maddi durumumu al sat ile sağlayabilmiydim diye düşündüm ve borçla tekrar kasa almak istedim. İtopya mağazası açılışına gittim ve indirimli 14 k ya 3060 lı bu kasayı aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 733
Kasa MSI gaming x 3060 lı ve güzel görünümü ile fotoğraflarda adeta ateş ediyordu. Bunuda kârla sattım. Bu sefer tekrar itopyaya gittim ve bunu aldım ;

Ekli dosyayı görüntüle 734
3060ti i5-12500 kasa 18e aldım 19a sattım. Al satlarım kısa aralıklarda gerçekleşiyordu. Kısmetim mi desem, yoksa satış tecrübesi mi bilmiyorum ama aldıktan kısa süre sonra gidiyordu.

Sonrasında kampanyalı sistem vs bulamadım. Bende sahibindende bunun gibi kasaları satan kişilerin ilanlarına baktım ve pchocasının F6 kasasını 16 ya satanı gördüm. 15 e pazarlık yapıp aldım ve 16 ya sattım.

Ekli dosyayı görüntüle 735
İ5-12400f 3060lı full MSI sistem. 2 gün durdu elimde. O esnada kendime yeni sistem dizmiştim. Eski ekipmanlı sistemi başka bir kasayla satmıştım.

Sonrasında Mert bayantemurun çıkardığı sistemi alabilme imkanım oldu, aldım. Onu da sattım. Kapalı kutuda geldiği için tek bu görüntüsü var.

Ekli dosyayı görüntüle 736

En sonunda bunu satınca şu an masam boş sadece ekipmanlar var. Son sistem fotoğrafım bu ;
Ekli dosyayı görüntüle 737

Sistem hikayem böyle işte arkadaşlar. Eminim bu yazıyı okuyan bazılarınız al sat yaptığım için bana küfrediyordur.

Arkadaşlar ben 12 yaşımdan beri çalışan orta okul mezunu birisiyim. Hayatım çalışmakla geçti. Kazandığım para hep aileme ve birazcık kendime gitti. Evlendim, çocuğum oldu. Ekonomi boka sardı. Kazandığım bir maaş o da pul oluyor her ay eksiye atıyor. Ben bu işi fırsatçılık olduğu için değil, para kazanıp biraz artıya geçebilmek, borçlarımı ödeyebilmek için yapıyorum. Kim ne düşünürse düşünsün.
Allah kolaylık versin hocam. Her fırsatta çalışan adam en sonunda karşılığını alıyor. Al-sat yapmanıza da açıkçası kimse bişey diyemez

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.