Neler yeni

Erzurum'da Ekrem İmamoğlu'na taşlı saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
JOKER JOKER ne kullanıyorsun merak ediyorum
unuttun mu?

Son düzenleme:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Evet linç edilmeler vardı şümkü topla tüfekle tankla uçakla millet iradesine darbeye karşı durdular öldürülen onca insan var kısa mesafeden taradılar bizzat ben yaşadım başından sonuna kadar ben 2. Köprüdeydim
Fatih sultan mehmette neler oldu neler
Yaşamak lazım millet darbetmek yanlış darbe yaparken ellerinde patladı
Ben o gün boğaz köprüsünde idim arabayla hemde yani bana anlatma.
Askerler bizi durdurdu abi geri dönün geçiş yasak dediler eve gidemedik. O genç askerler bir dünyadan haberi yoktu. Bizlere abi abi diyorlardı.

Ağaçların arasından sivil polisler çıktı onları hatırlamazsın sen ama değil mi 😉
Hepsinin haberi vardı. Sonra birinin duyurusu ile halk iyice galeyana geldi ve tabikide askere yürüdü.
Bazı komutanların şerefsizlerin emirleri ile de korkan asker sıktı.

Ayrıca bir darbede tüm askeri üsler aynı anda koordine olurdu fakat sadece bir avuç birlik ile darbeye çıkmış bu askerler olayın saçmalığına gel. La darbe tüm ülke geneli olur bunu bilmiyorsan yani daha ne diyeyim.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Ordinaryus içiyorum canım istermisin sanada verim iyi kafa yapıyor Şifo
Boş boş atma Niyazi örgüt örgüttür ister yanında istersen olma destek veriyorsn eninde sonunda senide bulur

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Ben o gün boğaz köprüsünde idim arabayla hemde yani bana anlatma.
Askerler bizi durdurdu abi geri dönün geçiş yasak dediler eve gidemedik. O genç askerler bir dünyadan haberi yoktu. Bizlere abi abi diyorlardı.

Ağaçların arasından sivil polisler çıktı onları hatırlamazsın sen ama değil mi 😉
Hepsinin haberi vardı. Sonra birinin duyurusu ile halk iyice galeyana geldi ve tabikide askere yürüdü.
Bazı komutanların şerefsizlerin emirleri ile de korkan asker sıktı.

Ayrıca bir darbede tüm askeri üsler aynı anda koordine olurdu fakat sadece bir avuç birlik ile darbeye çıkmış bu askerler olayın saçmalığına gel. La darbe tüm ülke geneli olur bunu bilmiyorsan yani daha ne diyeyim.
Bir avuçmu havada uçaklar vız vız tanklar sokakta ordu komutanı derbest edilmiş elli gözleri bağlı helikopterle alınıyor çoğu birlik
Çıkarma yapmış bir avuç öylemi sadece bir avuç la ilk 7 kişi biz indik tankın yanına köprüde üzerimize sürüp makinalı silahla tehdit etti askerler hazır kıta başlarında birisi
Bize doğru silah çekili bekliyorlar dı görüntüler hala var bir avuçtan basetmek
Ne bilim yani

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Bir avuçmu havada uçaklar vız vız tanklar sokakta ordu komutanı derbest edilmiş elli gözleri bağlı helikopterle alınıyor çoğu birlik
Çıkarma yapmış bir avuç öylemi sadece bir avuç la ilk 7 kişi biz indik tankın yanına köprüde üzerimize sürüp makinalı silahla tehdit etti askerler hazır kıta başlarında birisi
Bize doğru silah çekili bekliyorlar dı görüntüler hala var bir avuçtan basetmek
Ne bilim yani
Yahu o zaman sizi tutan kim. Asker ocaklarının adresi belli.
Madem hepsi suçlu gidin orduevi basın.

Sizi kim durdurdu. O askerlerin hepsini öldüremediniz içinize dert mi oldu ne bu kin ne bu öfke 🤔

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Yahu o zaman sizi tutan kim. Asker ocaklarının adresi belli.
Madem hepsi suçlu gidin orduevi basın.

Sizi kim durdurdu. O askerlerin hepsini öldüremediniz içinize dert mi oldu ne bu kin ne bu öfke 🤔
Haşa öyle şey olurmu millet kindar değil bizde değiliz ama kendi halkına silah
Çekilmeyeceğini bilen asker teslim oldu onlara ne zarar geldimi hayır bilakis millet korudu onları biz koruduk vatandaşların üzerinden tankla eze eze geçtiler
İlk ateş açıldığında aramızda 70,80 metre vardı yanımdakilerin çoğu ya öldü ya yaralandı biz yelerde sürüne sürüne sağa sola gidiyorduk ilk vurulan genç bir vatandaştı tankın üstünden ateş açıp göğsünden vurdular ya hamile kadını
vurdular ya böyle bir ahlaksızlık olurmu
biz 6 tane tankı ele geçirdik birisi kaçtı
Mermiler bitene kadar durmadan sıktılar
Vatandaşlarla beraber tankların üstüne çıkıp kapakları levye ile açtık zorla
Ellerinden aldık silahları polisler gelip bize engel oldu çıkmadılar çoğu tanklardan
Ortalık sakinleşince birde nara atarak çıkarıldılar burunları bile kanamadan
Köprü Trafik merkezine soktular
Yani
Ben asker olacam komutan bana diyecekki silahını çek vatandaşa doğrult ateş et
Bende emir diye vatandaşa ateş edicem
Karşındaki vatandaş terörist değil

Peki Ateş etmeyen askerlere ne oldu
Millet bağrına bastı korudu

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Çekilmeyeceğini bilen asker teslim oldu onlara ne zarar geldimi hayır bilakis millet korudu onları biz koruduk vatandaşların üzerinden tankla eze eze geçtiler
İlk ateş açıldığında aramızda 70,80 metre vardı yanımdakilerin çoğu ya öldü ya yaralandı biz yelerde sürüne sürüne sağa sola gidiyorduk ilk vurulan genç bir vatandaştı tankın üstünden ateş açıp göğsünden vurdular ya hamile kadını
Ellerinden aldık silahları polisler gelip bize engel oldu çıkmadılar çoğu tanklardan
Yani

Bu kadar anlatıyorsun videolarını merak ettim. Youtube a yüklesene herkes izlesin bari 👍

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Hayır orada yanılıyorsun kardeşim. Silahını bırakan askerlerin boğazını kesen şeriatçıları unuttun mu? Ortaya toplanan silahları alınan askerleri linçleyip öldürürler videolar var. Ama izlememişsindir sen onları.

Yada oradaydın ya olayı sen anlat bari.
Boğazı kesilen askerin boğazı nasıl kesildi?
Hepimiz merak ediyoruz.
Ortada toplanıp sopalarla dövülen kafaları kırılan 20 yaşlarında askerleri kim öldürdü?
Olayı komple yaşamış gibi anlatıyorsun ama bence yaşamadığın bölgelerde olan olaylar içinde İnternete gir resimlere bak zaten herşey anlaşılır.

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
Yani

müsadenizle söz istiyorum. yine geçmişe gidip 15 temmuza kadar geleyim

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
2012'de Yüksek Askeri Şura toplandı, Ergenekon ve Balyoz iftirasıyla tutuklu bulunan 40 general ve amiral emekliye sevkedildi. Hasdal'dan doooğru Silivri'ye gönderildiler. Beraat etseler bile, geriye dönüşleri yok artık… Kesilip atıldılar. Liyakat sistemi allak bullak edildi. Normal şartlarda iki-üç aday olur, aralarından biri terfi eder. 40 general ve amiral tasfiye olunca, elde kalan yetersiz adaylar otomatik olarak terfi eder hale geldi.
2014'te Yüksek Askeri Şura zart diye kesti attı, Balyoz sanığı olan general ve amirallerin hepsi emekliye sevkedildi. Güya kumpas çökmüştü, haklarının ihlal edildiği Anayasa Mahkemesi tarafından tescil edilmişti, asrın iftirasına uğradıkları kesinleşmişti ama, nafile… Tasfiye edildiler. General-amiral olmalarına kesin gözüyle bakılan Atatürkçü kurmay albayları, temize çıktıkları halde, pasif görevlere verdiler. Terfi sırasında yarışarak geçilemeyen subaylar, TSK'dan atılarak, tasfiye edilerek geçildi. Komuta kademesi onlarsız şekillenecekti. Temize çıkmalarının önemi yoktu, Atatürkçü subaylar orduda istenmiyordu. “Türkiye bağırsaklarını temizliyor” diyenler, tasfiye edilen Atatürkçü subayların yerine kimlerin önünü açıyordu?

burdan yola çıkılarak 15 temmuza kadar geçen süreyi takip edebilirsiniz selametle...

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İmamoğlu'nu bekleyen vatandaşlar ile doldu taştı!

1683487034610.png

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Hayır orada yanılıyorsun kardeşim. Silahını bırakan askerlerin boğazını kesen şeriatçıları unuttun mu? Ortaya toplanan silahları alınan askerleri linçleyip öldürürler videolar var. Ama izlememişsindir sen onları.

Yada oradaydın ya olayı sen anlat bari.
Boğazı kesilen askerin boğazı nasıl kesildi?
Hepimiz merak ediyoruz.
Ortada toplanıp sopalarla dövülen kafaları kırılan 20 yaşlarında askerleri kim öldürdü?
Olayı komple yaşamış gibi anlatıyorsun ama bence yaşamadığın bölgelerde olan olaylar içinde İnternete gir resimlere bak zaten herşey anlaşılır.
Bizim burda böyle bir.durum yaşamadık ama
Birinci köprü beylerbeyi ve Çengelköyde neler oldu söylemlerden ibaret

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Konu amacından saptığı için kilitlenmiştir.

İmamoğlu taşlanma gündeminde ki son dakika gelişmeleri bu konu altında paylaşılacaktır.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Son Dakika;

Ekrem İmamoğlu İstanbul'da, birazdan açıklama yapacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.