Neler yeni

Dünya bize neden düşman

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
1.Türk olduğmuz için
2.Müslüman
3.Hepsi
Hangisi ağır basar

Berkay.

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bir cok neden var. Rusya ile olan iyi ilişkiler, orta doğuda ve genelde avrupa ülkeleriyle aynı politika da olmamamız, afrika da etkin ve güçlü olmamız, israil yunanıstan gibi avrupanin oyuncağı ülkelere istedikleri gibi oynamasina müsade etmememiz, sürekli büyümemiz ve avrupanin yapmayin dediklerini yapmamız, Avrupa birligine alınmıyor isek bunun en büyük sebebi müslüman olmamız bence adamlar kendi ağızlarıyla diyorlar avrupa birliginde güçlü bir müslüman ulke istemiyoruz diye. İyiki müslümanız, elhamdülillah müslümanız.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Bence ilk türk sonra Müslüman

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
1.Türk olduğmuz için
2.Müslüman
3.Hepsi
Hangisi ağır basar
Dünya neden size düşman olsun ?
Dünyanın en berbat eknomosine sahip olduğunuz içinmi ?
Yolsuzlukta hat safhada olduğumuz için mi ?
IQ seviyesinde en kötülerden olduğumuz için mi ?
Bence kendinizi kandırıyorsunuz

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Muhakkak türklerin bir daha gelişmesini ve büyümesini istemiyorlardır.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Dünya neden size düşman olsun ?
Dünyanın en berbat eknomosine sahip olduğunuz içinmi ?
Yolsuzlukta hat safhada olduğumuz için mi ?
IQ seviyesinde en kötülerden olduğumuz için mi ?
Bence kendinizi kandırıyorsunuz
Neden gelişemediğmiz buradan belli bu cevabın soruyla alakası yok toplumu aşşalama hakkın yok IQ seviyesi diye bu soruyu devlete bağladı şaka gibi ya🤣

Abdul0234

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Şizofren00 Şizofren00 Hocam bu Dünya neden bize düşman biliyor musunuz? Bunlar Osmanlı'nın gücünü bir kere gördüler. E biz de zaten Osmanlı torunlarıyız. Eğer ki biz gelişirsek Dünya o zaman bitti. Bunun önüne geçmek için de görüldüğü üzere bir sürü kötüleme yapıyorlar. Eğer biz Osmanlı'da ki gücümüze tekrar kavuşursak Dünya'yı ele geçireceğimizi bildikleri için bir sürü şey yapıyorlar.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Bizler oğuz kağan ve oğuz han torunlarıyız
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Neden gelişemediğmiz buradan belli bu cevabın soruyla alakası yok toplumu aşşalama hakkın yok IQ seviyesi diye bu soruyu devlete bağladı şaka gibi ya🤣
Kimseyi aşşalamıyorum. Devlet ile de bağdaştırmıyorum sen neden konuyu devlet ile bağdaştırdın onuda anlamadım.
Yurt dışında bulunma şansın oldumu bilmiyorum ama iş için avrupada birkaç ülkeye gittim.
Aynı zamanda kız arkadaşımda yabancı. Orada ki yabancı insanlarla bu tarz konularl hakkında konuşma şansım oldu işin gerçeği merakımdan ben onlara bu soruyu sordum. Ve aldığım cevaplar Türklerden ve Müslümanlıktan neden nefret edelim ki ? neden onlara karşı bir ön yargımız olsun gibi cevaplar aldım. Yani işin aslı kimse türklerden veya müslümanlıktan nefret etmiyor. Bazı akıl sağlığı yerinde olmayan kişiler dışında neden bu düşüncelere kapılıyorsunuz açıkcası anlamıyorum.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar her kesin kendi görüşü elbet vardır ama bu konuda ben kesinlikle din ile bir alaka göremiyorum.

Yurt dışında milyonlarca müslüman var ve hepsi gül gibi yaşıyor geçiniyor. Yabancılar kesinlikle DİN olayını kafaya takmıyor çünkü gelişmiş zihin ve toplumlarda din artık geçerliliğini yitirdi.
Olgun kişiler seni DİN ile değil zekan ile kucaklar.

Mesela yurt dışında çalışma yerleşme gibi koşullarda adamlar dine bakmıyor VASIF ARIYOR. Artık şunu bir öğrenin.
Adamlar bizlere hatta hiç bir dünya vatandaşına bireysel oalrak bakmaz toplum oalrak bakar. Bizim toplumda geri kalmış insan gerçekten çok fazla.

Tamam sen ben akıllı olabiliriz ama toplumun geneline baktığın zaman ne yazık ki durum aynı değil.
O yüzden yurt dışı direk bizi 3. sınıf insan olarak nitelendiriyor. Ve tabiki de cahil olanı kimse sevmez.
Ama adamlar yine vasıflı Türk kişileri yanına alıyor mu alıyor.

Bu sebeple bence başlıktaki soru da çok yanlış ama olsun.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Şizofren00 Şizofren00 Hocam bu Dünya neden bize düşman biliyor musunuz? Bunlar Osmanlı'nın gücünü bir kere gördüler. E biz de zaten Osmanlı torunlarıyız. Eğer ki biz gelişirsek Dünya o zaman bitti. Bunun önüne geçmek için de görüldüğü üzere bir sürü kötüleme yapıyorlar. Eğer biz Osmanlı'da ki gücümüze tekrar kavuşursak Dünya'yı ele geçireceğimizi bildikleri için bir sürü şey yapıyorlar.
Osmanlı bir aileydi sen ben o osmanlı değil . Bizler padişahım çok yaşa denen kesimdik

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar her kesin kendi görüşü elbet vardır ama bu konuda ben kesinlikle din ile bir alaka göremiyorum.

Yurt dışında milyonlarca müslüman var ve hepsi gül gibi yaşıyor geçiniyor. Yabancılar kesinlikle DİN olayını kafaya takmıyor çünkü gelişmiş zihin ve toplumlarda din artık geçerliliğini yitirdi.
Olgun kişiler seni DİN ile değil zekan ile kucaklar.

Mesela yurt dışında çalışma yerleşme gibi koşullarda adamlar dine bakmıyor VASIF ARIYOR. Artık şunu bir öğrenin.
Adamlar bizlere hatta hiç bir dünya vatandaşına bireysel oalrak bakmaz toplum oalrak bakar. Bizim toplumda geri kalmış insan gerçekten çok fazla.

Tamam sen ben akıllı olabiliriz ama toplumun geneline baktığın zaman ne yazık ki durum aynı değil.
O yüzden yurt dışı direk bizi 3. sınıf insan olarak nitelendiriyor. Ve tabiki de cahil olanı kimse sevmez.
Ama adamlar yine vasıflı Türk kişileri yanına alıyor mu alıyor.

Bu sebeple bence başlıktaki soru da çok yanlış ama olsun.
İmzamı atarım

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Almanyada misler gibi yaşayanın bizimle ne derdi olsun ki.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Birşey demek istemiyorum cevap atalarından kaynaklı konu toplum,devlet,ekonomi, cahiliye bağlandı🤣

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.