Neler yeni

Corsair Garanti Sorunu

NightWish

Yeni Üye
Uzman
Konular
5
ModArt Kredi
0
Corsair in garantisi kutu üzerinde 5 yıl demesine rağmen arkasında durmuyor. Türkiye de garantiler 2 yıl diye alınan firma değistirmiyor. Marka garantisi var fakat Corsair im yetkilileri Türkiyeye gönderemiyoruz diyorlar. Kandırılmayın 5 yıl garanti falan YOK !
Arkadaşım 4/4.5 sene kullandığı sıvı soğutma pompası bozulunca Corsairin Avrupa da sanırım Hollanda da olması lazım merkezi, oraya mail atarak garantiye yollamıştı. Değişim olarak sonuçlandı taiwandan yenisini gönderdiler 2 gün içinde. tabi bu geçen sene olmuştu. 1 sene içerisinde Türkiyede ki garanti politakası değişmemiştir diye umuyorum

Yunusabdi61

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Corsair in garantisi kutu üzerinde 5 yıl demesine rağmen arkasında durmuyor. Türkiye de garantiler 2 yıl diye alınan firma değistirmiyor. Marka garantisi var fakat Corsair im yetkilileri Türkiyeye gönderemiyoruz diyorlar. Kandırılmayın 5 yıl garanti falan YOK !
Benim bildigim ulkemizde 5 10 sene diyenlerin garantileri 2 sene si turkiye icin gecerli geri kalan kismi global ilgileniyor diye biliyorum ben corsair 5000d airflow almistim amazondan saticida amazon temperli cam cizik geldi uretimden kaynakli amazonla gorustum yardimci olmadilar sadece 150tl gibi bir iade yaptilar bende corsair global ile iletisime gectim direk destek talebi actim belirttim adamlar yurt disindan sifir kapak gonderdi kasa siyah olmasina ve belirtmeme ragmen beyaz kapak gondermislerdi :D yine bildirdim yanlis geldigini bu seferde dogru kapagi yolladilar yurt disindan yanlis gelenide istemediler geri :D

Yok abi keyfi degisim degil tabiki. Guc kaynagi degil sivi sogutucu. H150i elite capellix im var. Icue dan pump failure hatası almaya basladim. Sivi sogutucunun pompasi su an calisir durumda ama fanlari kontrol edemediginden full de calistiriyor ve dehset bir ses veriyor. Ben hem sinerji hem bogazici bilgisayar la hem de corsair ile gorustum. Bogazici ve sinerji 2 yillik garanti suresi doldugu icin yardimci olamayacaklarini belirttiler. Bogazici urunu bize yollayabilirsiniz ama degisim yapabilecegimiz muadil bir urun yok diyor. Iadesi de alınan foyattan mi su anki mevcut fiyatindan minolacak onun cevabini bekliyorum. Egerki hic bir cozume kavusmazsa h150 i nin icinden cikan pump controller dsn bulmam gerekicek. Izledigim bi kac video da kontrolcuyu degistirdiklerinde cozuluyor.
Direk corsair global ile iletisime gec corsair global sitesi uzerinden destek talebi ac ve ulkendeki servislerin sana destek sunmadigini belir kanitlarinla yardimci olurlar sana

serkinyo

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Benim bildigim ulkemizde 5 10 sene diyenlerin garantileri 2 sene si turkiye icin gecerli geri kalan kismi global ilgileniyor diye biliyorum ben corsair 5000d airflow almistim amazondan saticida amazon temperli cam cizik geldi uretimden kaynakli amazonla gorustum yardimci olmadilar sadece 150tl gibi bir iade yaptilar bende corsair global ile iletisime gectim direk destek talebi actim belirttim adamlar yurt disindan sifir kapak gonderdi kasa siyah olmasina ve belirtmeme ragmen beyaz kapak gondermislerdi :D yine bildirdim yanlis geldigini bu seferde dogru kapagi yolladilar yurt disindan yanlis gelenide istemediler geri :D

Direk corsair global ile iletisime gec corsair global sitesi uzerinden destek talebi ac ve ulkendeki servislerin sana destek sunmadigini belir kanitlarinla yardimci olurlar sana
Ben zaten iletişime geçtim. Ama Türkiye'ye gönderim yapmadıklarını belirttiler. Corsair markasına olan inancım artık kalmadı zaten. Bundan sonra muhtemelen full msi falan geçerim

Yunusabdi61

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Ben zaten iletişime geçtim. Ama Türkiye'ye gönderim yapmadıklarını belirttiler. Corsair markasına olan inancım artık kalmadı zaten. Bundan sonra muhtemelen full msi falan geçerim
Garip cidden ozaman artan masraflardan yada bizim milletimizin art niyetli davranislarindan karar degistirmis olabilirler

serkinyo

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Artık durumu kabullendim ben de 🤣

tamerpiyade

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bogazicinden garanti belgesi var sinerjiden alinma ikisiyle de iletisime gevctim fakat yardimci olmuyorlar. Corsair global e de mail attim onlarda Türkiye ye gonderim yapmadiklarini belirttiler. Tanidiginiz baska bir yakininiz varaa ona iletelim dediler ama maalesef alabilecegim bir yakinim yok yurt disinda.
tüketicim hakem heyetine git seve seve yardimci olacaklardir benden sana söylemesi 3 veya 6 ayda cözersin

Sefer Can

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Bogazicinden garanti belgesi var sinerjiden alinma ikisiyle de iletisime gevctim fakat yardimci olmuyorlar. Corsair global e de mail attim onlarda Türkiye ye gonderim yapmadiklarini belirttiler. Tanidiginiz baska bir yakininiz varaa ona iletelim dediler ama maalesef alabilecegim bir yakinim yok yurt disinda.
Kasım ayında Türkiyeye geliyorum. Eğerki bekleme olayın var ise ve bana gümrükleme çıkmıyacak ise yardımcı olaya çalışırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.