Neler yeni

Soru Cooler Master HAF 700 EVO kasa için RGB Fan Tavsiye

HSMT89

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Merhaba Arkadaşlar Başlıkta da belirttiğim gibi aldığım kasa için en iyi fan hangileri ve kaç adet almalıyım. Aldığım sıvı soğutucu

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
ROG Ryujin III 360 ARGB yardımcı olursanız çok sevinirim. Sadece Fanlar kaldı.​

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Merhaba Arkadaşlar Başlıkta da belirttiğim gibi aldığım kasa için en iyi fan hangileri ve kaç adet almalıyım. Aldığım sıvı soğutucu

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
ROG Ryujin III 360 ARGB yardımcı olursanız çok sevinirim. Sadece Fanlar kaldı.​

Kasa içinde sickleflow fan geliyor bence aynı seri fanları tercih et soğutucu ile çok sırıtmaz.

HSMT89

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Kasa içinde sickleflow fan geliyor bence aynı seri fanları tercih et soğutucu ile çok sırıtmaz.
En az kaç adet almalıyım hocam ve Hepsi 120 mm veya 140 mm hangisini tercih etmeliyim.

Bu arada hocam sizin çok eski bir videonuzu izliyordum. :))))

Corsair LL120 RGB Fan İncelemesi (Montaj Rehberi ve iCue Yazılımı)​

HSMT89

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
En az kaç adet almalıyım hocam ve Hepsi 120 mm veya 140 mm hangisini tercih etmeliyim.

Bu arada hocam sizin çok eski bir videonuzu izliyordum. :))))

Corsair LL120 RGB Fan İncelemesi (Montaj Rehberi ve iCue Yazılımı)​

1701775622381.png
1701775645430.png

Son olarak Hocam 2'şer takım alacağım
3x120 mm x 2 adet
3x140 mm x 2 adet alacağım
yukarıda paylaştıklarımdan hangisini almamı tafsiye edersiniz? Biliyorum sizde yoğunsunuz ama bir an önce almam lazım. Sizin önerdiğinizi hemen alacağım her ikisinide sepete ekledim size göre sipariş vereceğim. Sitemi tamamladım sadece Fanlar kaldı. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.