Neler yeni

Bilgisayarım neden kasıyor

• Konbuyu başlatan yusuf taşdelen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 172
Y

yusuf taşdelen

Ziyaretçi
öncelikle iyi günler
yeni bir sistem topladım fakat sistemimde anlamadığım bir kasma mevcut
işlemci i5 13400f
ekran kartı intel arc a750 8gb 256bit
anakart gigabyte h610m k ddr4 m2 ssd girişli
ram olarakta 32gb ddr4 3200mhz ram mevcut
powersupley 600wath 80plus gold
depolama ise 256gb m2 ssd mevcut
işlemci soğutucusu ise deepcoll ak400 dijital model kule tipi
işletim sistemim windows 10 pro
monitörüm ise asus tuf gaming vg27vqm 27inç 1ms 240hz modeli
sistemim bu şekilde olmasına rağmen anlayamadığım bir şekilde youtubede video izlerken olsun sitelerde sayfalarda aşağı yukarı gezinirken kasma mevcut. hatta nfs mostwanted yükledim oyun olarak denemek için onda bile kasma mevcut. ne yaptıysam kasmanın önüne bir türlü geçemedim. defalarca format attım ama olmadı. tek denemediğim yöntem ise harddiski başka harddiskle değiştirip denemek kaldı. acaba hardddiskim bu kasma sorununa neden olabilirmi. sizlerden bir yardım bekliyorum. iyi günler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.