Neler yeni

Atatürk'ü neden sevmezler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
artık siyaset ve din tartışmak istemiyorum .
bu zihniyet hiçbir zaman değişmeyecek .
bir çıkıp yalan yanlış bir şey dese hiç araştırmadan inanan ve savunanlar olacak.
atalarımız bu halimizi görse neler söylerdi bilemiyorum.

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Okudum çoğunu ve boş konuştuğunu düşünüyorum. Atatürk Kurtuluş Savaşı için çok emek vermiş olabilir, fakat sen padişahlardan üstün tutamazsın, Osmanlı İmparatorluğu'nda vatanımız için savaşmış çok başarılı kişiler de vardır. Bence bayağı sallamışsın ilahlaştırmak için. Ayrıca çarşafı ve baş örtüsünü yasaklamıştır, belgeler vb. şeyler aşağıdaki sayfadır. Ayrıca İslam için "Gökten indirildiği sanılan kitap" demiştir. Ezanı Arapça okuduğu için bir çok kişi hapsedilmiş veya idam edilmişti. Ayasofya'nın da müze olmasını ben istemem. Dini anlamda kendisini sevmiyorum fakat sevene de saygı duyarım, bana da duyduğu sürece. Bunu sadece Atatürk yapmıştır demiyorum, Türkiye tarihinin büyük bir bölümünde İslam düşmanlığı vardır.

Yani sizin fikirlerinizi bilmem fakat Müttefik devletlerinin amaçları Araplardan koparmak, hilafeti yıkmak ve İslam rejimini devirmekti. Ben sadece bu kadar diyorum.

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Türkiye Cumhuriyetine Şeriat Düzenini
Kimse Getiremez.Geçemeyecektirde
Osmanlı diye bir imparatorluk yok artık
Biz varız

Büyük bir İmparatorluk kurmak İçin Osmanlı’dan ders Alırız asla unutmayız geçmişte yaşanan her neyse artık
tarih olmuştur.

Bakın siyasetçilere iki üçe bölünmüşler
Birisi illada Osmanlı biride illa Atatürk diyor peki ikiside yok şimdi ders aldılarmı
Hayır.

bre kardeşim Atatürk Osmanlı subayıydı eyer Atatürk savaşı kazanıp yeni bir devlet kurmayıp osmanlı imparatorluğunu devam ettirseydi bu gün yer yüzünde sığınacak bir karış toprağınız olmazdı
onun kurduğu
cumhuriyet sistemiyle yeniden dirildik ama malesef Osmanlı’da olduğu gibi yine
Hainler içerden yıkmaya çalışıyor
bakın siyaset tarihine

Örneklerinde var Atatürk ismiyle çok darbe yaptılar ülkenin seçilmiş başbakanını astılar
dinciler her yere yayılıp milleti sömürdü foyası çıkıncada milletin üzerinden
Tanklarla geçtiler unutma bunları.

Siz vatandaşsınız ne sağcı olun nede solcu
TAraf tutmayın size tavsiyem Atatürk üzerinde kirli siyaset yapıp oy isteyen
Din iman adı altında şeriatcı sistemi yapıp
oy isteyenlere asla inanmayın sözlerinede
Güvenmeyin.

Şümkü kaybeden hep siz
Kazananda siyasetçiler olur

By kemal anayasal düzeni yıkmak isteyen
Örgütcülerle işbirliği içinde oy istiyor

By Erdoğan’da bütün batıyı karşısına almış
Ekonomiyi batırmış sizden oy istiyor

By Muharrem ben adayım ama 2.tura kalırsak CHP yanında düşünürüm diyor

Oysa ben Muharremle bu sistem belki değişir düşüncesindeydim ondada yanıldım

CHP fetöcüleri içerden çıkaracakmış
Savunma sanayisine darbe yapacaklarmış
Bu ülkeyi 7 hain ile örgütcüler
yöneteceğine 1 kilo sütün 500 tl olmasına
Bu millet Razı olur
onursuz siyasetçilere Millet asla oy vermez
Hainlikle oy alıp iktidar olmayı bekliyenlerde avuçlarını yalar

Başlıkta belirtmiş Atatürkü neden sevmezler diye
Bu gün Atatürk’ü sevmemelerinin
Sebebi bu kirli düzenden kaynaklıdır

Ama merak etmeyin ülkenin yüzde 90”I sever Atatürk’ü

Son düzenleme:

RevDeisDou

Pro Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
CHP fetöcüleri içerden çıkaracakmış
Savunma sanayisine darbe yapacaklarmış
Bu ülkeyi 7 hain ile örgütcüler
yöneteceğine 1 kilo sütün 500 tl olmasına
Bu millet Razı olur
onursuz siyasetçilere Millet asla oy vermez
Hainlikle oy alıp iktidar olmayı bekliyenlerde avuçlarını yalar
CHP pekkayla iş birliği yapıyomus kardesim kesin bilgi Ak Partili Mini Pekka itiraf etmis

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
CHP pekkayla iş birliği yapıyomus kardesim kesin bilgi Ak Partili Mini Pekka itiraf etmis
Ya ben bu konuya çok inanmıyorum. Bak kişiler ayrı ama parti ayrıdır. Parti komple işbirliği içinde olamaz.
Ona bakarsak AKP'de davul zurna ile karşılamıştı Barzani ile el ele kol kola takılıp üstüne birde Kürdistan dediler çok detaylı yazmak istemiyorum 😉 Öcalan ile görüşmeler falan filan.
Tabi bunun arkasında Kürt kesiminin oyunu AKP Yıllarca aldı mı aldı değil mi?
CHP de şimdi Kürt kesiminin oyunu almak için ittifak yapıyor AKP ye özeniyor.
Şu an siyaset ve koltuk kapmak için hepsi her şeyi yapıyor ama kalkıp PKK ile bir anlaşma benim gözümde olamaz.

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Ya ben bu konuya çok inanmıyorum. Bak kişiler ayrı ama parti ayrıdır. Parti komple işbirliği içinde olamaz.
Ona bakarsak AKP'de davul zurna ile karşılamıştı Barzani ile el ele kol kola takılıp üstüne birde Kürdistan dediler çok detaylı yazmak istemiyorum 😉 Öcalan ile görüşmeler falan filan.
Tabi bunun arkasında Kürt kesiminin oyunu AKP Yıllarca aldı mı aldı değil mi?
CHP de şimdi Kürt kesiminin oyunu almak için ittifak yapıyor AKP ye özeniyor.
Şu an siyaset ve koltuk kapmak için hepsi her şeyi yapıyor ama kalkıp PKK ile bir anlaşma benim gözümde olamaz.
Hocam neden inanmıyorsunuz ki?
İmamoğlu'nun PKK'lı şahısları işe aldığı öğrenildi, Ayrıca İmamoğlu'nun FSM'nin eşinin türbesine tekme attığını hatırlatmak isterim.
Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş'ı özgür bırakın diyor, (Hani başkan aponun heykelini dikeceğiz diyen.) ve üstelik "Biz YPG'yi terör örgütü olarak görmeyiz", "Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik, Kader Örgütü eee kader kurbanlarına da gittik hiç bir ayrım da yapmadık."
CHP parti yöneticileri teröristlerin cenazelerine katılıyor,
CHP Genel başkan yardımcısı: "Bizim sınırımızda başkası olacağına PYD olsun bizim için hiç bir sıkıntı yok".
Kaftancıoğlu:
"İnandığınız Allah'ınız sizin belanızı versin."
"Tarihte bugün Ermeni soykırımı başladı. Katledilen Ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz, 19.15'de Taksim'de."
Paris'te öldürülen terörist için "İnsanlık kaybetti" diyen bir zihniyete sahip CHP yöneticileri.

Ayrıca Kaftancıoğlu pek çok kez İslam'ı alaya almış ve İslam'ı destekleyen kesimleri kışkırtmıştır.
1679140007716.png

1679140062613.png

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Okudum çoğunu ve boş konuştuğunu düşünüyorum. Atatürk Kurtuluş Savaşı için çok emek vermiş olabilir, fakat sen padişahlardan üstün tutamazsın, Osmanlı İmparatorluğu'nda vatanımız için savaşmış çok başarılı kişiler de vardır. Bence bayağı sallamışsın ilahlaştırmak için. Ayrıca çarşafı ve baş örtüsünü yasaklamıştır, belgeler vb. şeyler aşağıdaki sayfadır. Ayrıca İslam için "Gökten indirildiği sanılan kitap" demiştir. Ezanı Arapça okuduğu için bir çok kişi hapsedilmiş veya idam edilmişti. Ayasofya'nın da müze olmasını ben istemem. Dini anlamda kendisini sevmiyorum fakat sevene de saygı duyarım, bana da duyduğu sürece. Bunu sadece Atatürk yapmıştır demiyorum, Türkiye tarihinin büyük bir bölümünde İslam düşmanlığı vardır.

Yani sizin fikirlerinizi bilmem fakat Müttefik devletlerinin amaçları Araplardan koparmak, hilafeti yıkmak ve İslam rejimini devirmekti. Ben sadece bu kadar diyorum.

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
lan Atatürk olmasaydı senın anan baban bellı olmaycaktı celal sengor cok guzel demıs akpnın oy oranlarına bakmıyorum kurtulus sacasında cepheden kacanların oranıyla akpnın oranı aynı dıye Ataturk dusmanlıgını otede yap yallah arabıstana

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Şeriat,ama bence gerçekten hakkıyla yönetecek belki erbakan erdoğan'ın bile gerçek şeriatçı olduğunu düşünmüyorum

Şeriat,ama bence gerçekten hakkıyla yönetecek belki erbakan erdoğan'ın bile gerçek şeriatçı olduğunu düşünmüyorum
yallah afganıstana o zaman erbakan dıyorlar erbakanın serıatcı kızı mıras davasında Ataturkun getırdıgı medenı kanuna gore mıras bolunsun ıstemıs sen ne kafalardasın

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Hocam neden inanmıyorsunuz ki?
İmamoğlu'nun PKK'lı şahısları işe aldığı öğrenildi, Ayrıca İmamoğlu'nun FSM'nin eşinin türbesine tekme attığını hatırlatmak isterim.
Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş'ı özgür bırakın diyor, (Hani başkan aponun heykelini dikeceğiz diyen.) ve üstelik "Biz YPG'yi terör örgütü olarak görmeyiz", "Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik, Kader Örgütü eee kader kurbanlarına da gittik hiç bir ayrım da yapmadık."
CHP parti yöneticileri teröristlerin cenazelerine katılıyor,
CHP Genel başkan yardımcısı: "Bizim sınırımızda başkası olacağına PYD olsun bizim için hiç bir sıkıntı yok".
Kaftancıoğlu:
"İnandığınız Allah'ınız sizin belanızı versin."
"Tarihte bugün Ermeni soykırımı başladı. Katledilen Ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz, 19.15'de Taksim'de."
Paris'te öldürülen terörist için "İnsanlık kaybetti" diyen bir zihniyete sahip CHP yöneticileri.

Ayrıca Kaftancıoğlu pek çok kez İslam'ı alaya almış ve İslam'ı destekleyen kesimleri kışkırtmıştır.
Ekli dosyayı görüntüle 3950
Ekli dosyayı görüntüle 3951
bakara makara dıyen adamları savunan kafa konustu

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
lan Atatürk olmasaydı senın anan baban bellı olmaycaktı celal sengor cok guzel demıs akpnın oy oranlarına bakmıyorum kurtulus sacasında cepheden kacanların oranıyla akpnın oranı aynı dıye Ataturk dusmanlıgını otede yap yallah arabıstana
Dostum bak bana gereksiz şeyler söyledin modarerörlüğün gitti. Şimdi de neredeyse yazdığım tüm konularda gereksiz şekilde bana atar yapıyorsun. İstesem bunu da şikayet ederdim de, sabrımı sınıyorsun cidden. Gelip mizah için konuştuğum bir konuda "Hayırdır babanın oğluyla mı konuşuyorsun İsmet falan?" diyorsun. Zaten moderatörlüğünün alınmasının 2 sebebinden birisi de özelden "Hayırdır?" yazmandı. Neden böyle artistlik yapmaya çalışıyorsun? Ayrıca sen kimsin ki Osmanoğulları soyundan gelen atalarımın almak için çabaladığı topraklardan kovuyorsun. Atatürk ile Allah'ı bir tutmuyorum ben, size de tavsiye etmem. Kendisini sevmiyorsam ve sebeplerim varsa bitmiştir, sen gelip bana gerekli olmayan cümleler kullanınca bu değişmiyor. Madem bana gıcıksın, kinin var ve moderatörlüğünün gitmesinden beni sorumlu tutuyorsun; Ya bu forumu kullanma ya da beni göz ardı et. Durduk yere kavga etmenin bir anlamı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.