Neler yeni

Çözüldü Ağ bağdaştırıcısı Sorunu

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Merhabalar Ağ bağdaştırıcımı sıfırladıktan sonra çıkan bir sorun yüzünden artık Speedtest de sunucu bulması 30saniye falan sürüyor ve Lol Clientine girmiyor direkt ama VPN i açtığımda şak diye her şeyi yapıyor sadece kendi kullandığım ağ bağdaştırıcısı ile alakalı ve DNS imi değiştirdiğim halde devam ediyor ağ ayarlarınıda sıfırladım ama çaresini bulamadım bu konulara hakim biri varsa yanıtlasın birlikte bir çözüm arıyalım çünkü Youtube daki tutorial lar işe yaramıyor.

1667399273478.png

Dc: SEA#6744

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
80 portuna modem arayüzünden ıp yönlendirme kısmından izin vermelisin.
Port forwarding baya yok. :D
veya ip yönlendirme .
port tetikleyici falan var mc sunucusu hostlarken kullandığım o ayarlar da zaten sıfırlayınca gitti.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
CS go oyununda aynı sorunu yaşadım.
Nasıl çözdüğümü anlatayım.
Modem arayüzünden güvelik duvarını devre dışı bırakın ve Windows güvenlik duvarını devre dışı bırakın antivirüs varsa devre dışı bırakın Windows kendi antivirüs programınıda devre dışı bırakın sorun çözülmesi gerekiyor

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
CS go oyununda aynı sorunu yaşadım.
Nasıl çözdüğümü anlatayım.
Modem arayüzünden güvelik duvarını devre dışı bırakın ve Windows güvenlik duvarını devre dışı bırakın antivirüs varsa devre dışı bırakın Windows kendi antivirüs programınıda devre dışı bırakın sorun çözülmesi gerekiyor
hepsini denedim biliyon mu :D
Superonline ı arıyorum şimdi
3 duvarıda kapayıp denedim bi 20 dakka önce falan.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
her şeyi yapmışsın eee geriye bir tek şu aklıma geldi acaba ortak ipmi veriyorlar sana ortak kullanım için aynı ipse geçmiş olsun araki yapsınlar sürekli sorun yok deyip dururlar umarım yanılıyorumdur

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
her şeyi yapmışsın eee geriye bir tek şu aklıma geldi acaba ortak ipmi veriyorlar sana ortak kullanım için aynı ipse geçmiş olsun araki yapsınlar sürekli sorun yok deyip dururlar umarım yanılıyorumdur
Ortak İp verseler bi sıkıntı yok ki yinede sanmıyorum sebebi ise daha önce mc sunucusu hostladım ip sabitdi.

Ekli dosyalar

• lolegirmiyor.png
    lolegirmiyor.png
    6.8 KB · Görüntüleme: 65
  • connecting.png
    connecting.png
    21.3 KB · Görüntüleme: 69

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Süperonline mı kullanıyorsun? Sorun çözüldü mu ? Müşteri hizmetleri ne dedi ?
Hiçbir halt olmadı 19 dakika bekledim istedikleri her şeyi yaptıktan sonra... canım sıkıldı 19 dakikadan sonra zaten yaklaşık günümün 4 saatini ayırmıştım daha da ayıramam dedim. Yapcak bir şey yok ya ben gece çözmek için uykumdan olucam ya da bu **** larla uğraşıcaz o kadar beklet o kadar soru yok şuna şunu gir ondan sonra 19 dakka beklet telefonda ama.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Hiçbir halt olmadı 19 dakika bekledim istedikleri her şeyi yaptıktan sonra... canım sıkıldı 19 dakikadan sonra zaten yaklaşık günümün 4 saatini ayırmıştım daha da ayıramam dedim. Yapcak bir şey yok ya ben gece çözmek için uykumdan olucam ya da bu **** larla uğraşıcaz o kadar beklet o kadar soru yok şuna şunu gir ondan sonra 19 dakka beklet telefonda ama.
smurfün elmas 4 e çıkış seri maçlarını atıcaktım güya bugün tam tersine süperonline a gıcık olup günümü geçirdim site yetkilisi diye kendini tanıtan eleman mesajlarıma görüldü atıyor ilk bağlattıklarında tam hızı alamadığımdan bahsettim güya kablo yollucaktı yarın bıraktırırım dedi tüm gün evde bekledim kablo bıraktırmadı ve mesajlarıma görüldü attı şimdi tekrar yazmıştım bu olayla alakalı onada görüldü attı ona ayrı tilt oldum zaten.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
smurfün elmas 4 e çıkış seri maçlarını atıcaktım güya bugün tam tersine süperonline a gıcık olup günümü geçirdim site yetkilisi diye kendini tanıtan eleman mesajlarıma görüldü atıyor ilk bağlattıklarında tam hızı alamadığımdan bahsettim güya kablo yollucaktı yarın bıraktırırım dedi tüm gün evde bekledim kablo bıraktırmadı ve mesajlarıma görüldü attı şimdi tekrar yazmıştım bu olayla alakalı onada görüldü attı ona ayrı tilt oldum zaten.
Birdaha taşınırsam inadına Türk net vesayre altyapılı bir yere taşınıcam daha ucuza simetrik veriyorlar üzerine böyle bir müşteri hizmeti görmem herhalde.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Süperonline da senin yaşadığına benzer sorun çok yaşanıyor.
Çalıştığım şirkette kep adında bir sistem var devlet dairelerinin kullandığı mail sistemi gibi birşey Superonline kullanıcıları erişim sağlayamıyor du

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Çalıştığım şirkette kep adında bir sistem var devlet dairelerinin kullandığı mail sistemi gibi birşey Superonline kullanıcıları erişim sağlayamıyor du
Kendi sitelerinden destek talebi oluşturmak için yazı yazıp 3 tane ekran kaydı yükledim metin şiir yazdım resmen ama en son "GÖNDER" butonuna tıkladığımda BİR HATA OLUŞTU diyince hissettiklerimi anlatamam.........................................

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
HAHAHA
ÇÖZÜLDÜ
EVE GELDİM BİLGİSAYARI AÇTIM SPEEDTEST E GİRİYOR WESTE BAĞLANIYOR
-
Dün ISP kaynaklıydı herhalde
1667485969444.png

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
ISS yüzündendi çünkü senin yapabileceğin başka birşey kalmamıştı.
Harika ya insan bi bildirim falan atar bölgenizde böyle bir şey var şu sorun var tabi sorunsuz gözükmeye çalışmaktan herhalde bunlar.
Dün akşamımı boş geçirdim ya sırf bunu çözmek için.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Harika ya insan bi bildirim falan atar bölgenizde böyle bir şey var şu sorun var tabi sorunsuz gözükmeye çalışmaktan herhalde bunlar.
Dün akşamımı boş geçirdim ya sırf bunu çözmek için.
Kimse malını kötülemek istemez taki bir bilen gelene kadar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.