Neler yeni

5000tl mekanik klavye tavsiyesi.

sayginates

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Aslında razer ben de düşünüyorum. Kulaklık ve mause razer benim o yüzden. Ben çok anlamıyorum klavyeden, ben 5000tl gözden çıkardım ama razer da daha iyisi varsa 1000tl daha arttırabilirüö bütçeyi. Bulduklarını paylaşırsan sevinirim.
Apex pro tkl kablolu swichleri nasıl, Red swichlerden sesi yüksek mi vs yazar mısın deneyimlerini. Olef ekran yerine Led ekran koysalardı daha iyi olurdu.. Tipi çok hoşuma gitti. Bir de bu ingilizce geliyor, TR tuş alsam taksam sıkıtı olur mu?
Razer Huntsman v2 tkl Red 4.3k

Steelseries apex pro tkl çok güzel, şık, kaliteli ama bundan sonra mouse um razer viper v2 pro olduğu için razer klavye alırım. Birde Red switch istiyorum. Omnipoint güzel ama ben o kadar hakkını vererek kullanmadım. Çok fazla özelliği var switchlerin.ses olarak sesli değil blue switch ler kadar ama Red switch kadarda sessiz değil. Clicky değil. Hissiyat güzel. Tr tuş bence takamazsın istediğin gibi olmaz. Alışırsın zamanla. Klavyeyi de Razer al bence. Çünkü gg engine program kullanman gerekecek. Ekstradan ram tüketecek. Gerek yok. Birde seriyi bozma. Yinede sen bilirsin. Benimki sadece bir öneri

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-22-01-07-32-013_com.google.android.apps.searchlite.jpg
    Screenshot_2024-01-22-01-07-32-013_com.google.android.apps.searchlite.jpg
    172 KB · Görüntüleme: 34

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
mouse um razer viper v2 pro olduğu

Razer Huntsman v2 tkl Red 4.3k

Steelseries apex pro tkl çok güzel, şık, kaliteli ama bundan sonra mouse um razer viper v2 pro olduğu için razer klavye alırım. Birde Red switch istiyorum. Omnipoint güzel ama ben o kadar hakkını vererek kullanmadım. Çok fazla özelliği var switchlerin.ses olarak sesli değil blue switch ler kadar ama Red switch kadarda sessiz değil. Clicky değil. Hissiyat güzel. Tr tuş bence takamazsın istediğin gibi olmaz. Alışırsın zamanla. Klavyeyi de Razer al bence. Çünkü gg engine program kullanman gerekecek. Ekstradan ram tüketecek. Gerek yok. Birde seriyi bozma. Yinede sen bilirsin. Benimki sadece bir öneri
Razer biraz araştırayım. Razer'da çok seçenek var.

Yunusabdi61

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Kayda deger ekstra ozellik var ise ve butce artabiliyorsa bence onemli bir ozellik asus claymore 2 red alabilirsin numpad kismini sok yaninda tasi yada numpad kismini diger tarafa tak kullanisli klavye tabi ulkemizde bi okadarda pahali 6700 lerde birseydi en son arada indirime girdigi oluyor kovala bence

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
RAZER DEATHSTALKER V2 Pro bu ürün nasıldır

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Bu ürünü aldım. İlk izlenimim, çok iyi.

Tek eksik Türkçe karakter olamaması. Bunun için tuş alacağım. Türkçe karakter alabileceğim, uyumlu tuş takımı önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Sadece Türkçe karakter olması yeter. Diğer

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.